Hergün Karın Egzersizi Yapmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tar1kcan tarafından 3 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tar1kcan

tar1kcan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Selamlar, Hergün karın egzersizi yapmak doğru olurmu ağırlıksız yapılan mekik, crunch, russian twist vb. Egzersizler.

2. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    Antreman programına bağlı olarak değişir. Off günlerde karın egzersizi yapmak kötü bir fikir olmayabilir. Ama karın da, vücuttaki herhangi bir diğer kastan farklı değildir. Haftada 2-3 defa, 1'er hareket çalışmak dahi yeterli sonuç verir. Zira compound egzersizlere yeterli önemi gösteren birisi, zaten neredeyse her harekette karın bölgesini çalıştırır.

3. tar1kcan

tar1kcan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Gün aşırı fullbody çalışıyorum aynı karın hareketlerini off günlerimde de çalışmayı düşündüm tabi bilgim fazla yok sormadan başlamak istemedim teşekkürler bu arada :)

NeverEnough bunu beğendi.
  4. deniz13mtal

deniz13mtal Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Anesteziyolojist
    Sonuçta bir kas grubundan bahdesiyoruz, bicepslerini boş şekilde sıka sıka ne kadar kas kütlesi kazanırsanız abdominal için ağırlıksız egzersizlerde o kadar işe yarar. Kardio ve HİİT yerine yapılabilir hareketler ancak büyütmek için ağırlıklıı ve setli çalışmak gerekir. Yoksa istediğiniz yağ oranında sadece açlıktan çıkmış karın kasçıkları görürsünüz. :)

Sayfayı Paylaş