Herbalife ile zayıflama

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Roadson tarafından 25 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Roadson

Roadson Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba,
    Forumu kabaca aradım ama herbalife ile ilgili makale yorum bulamadım, daha önce böyle bir başlık açıldıysa affola. İnstagram, Facebook’ta bu ara bu ürünün çokça reklamı yapılıyor. Böyle bir ürünle zayıflayabileceğime inanmıyordum ama gelen arkadaşlık isteklerinde “Dr.” ünvanını gördüm o da bu ürünü satıyor kendi içerken, ürünü hazırlarken videoları var acil tıp doktoruymuş çeşitli hekim sitelerinde üyelikleri var. Bir hastane kadrosunda da adı bulunuyor yani gerçekten hekim. Araştırdım başka doktorlar doçentlerde mevcut ürünü satan, öneren. Ben internette Türkçe bir makale bulamadım. Bu spora gönül veren herkesin az çok sağlık, spor ve bu ürünler hakkında bilgisi olduğunu düşünüyorum. Onun için sizlere sormak istedim bu ürünün doğruluk payı var mı zararlı mı?

2. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Tamamen pazarlama. Bos beles bir sey

zeo64, mrthr35 ve Roadson bunu beğendi.
  3. Roadson

Roadson Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevabınız için teşekkürler hocam,
    Protein tozu, whey ile kıyasladım ben sonuçta onu da sütle suyla karıştırıp tüketiyoruz. Bu ürününde ambalajında yazan değerler doğruysa protein olarak zengin gibi görünüyor. Şahsi kanaatimde sütle karıştığında domates çorbası gibi bir kıvamı olduğu için direkt vücuttan atılacağı yönünde. Gün boyu sadece suyla çayla bu shakeleri tüketeceksiniz deniyor bu zayıflatmaz mı ?, konu hakkında pek bilgim olmadığı için soruyorum.

4. bthn_ylmz

bthn_ylmz Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Icindeki protein bitkisel bize whey lazım ve icinde 11 gr seker var bu seker oraniyla nasil zayiflanir anlamam :D

Roadson bunu beğendi.
  5. Roadson

Roadson Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam protein tozu kullanacak durumda değilim zaten göbek benden 10 cm önde gidiyor :D Yani işe yaramıyor herbalife :sweat: önerebileceğiniz diyet programı var mı ?

6. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Protein tozu yada diğer takviyelerden ziyade "kardiyo" tavsiye ederim hem bedava.

zeo64 ve Roadson bunu beğendi.
  7. bthn_ylmz

bthn_ylmz Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Benim bulk definasyon günlüğüm var ordaki en son mesajımdan örnek olarak uygulayabilirsin

8. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Amaç kilo vermekse diyet ve doğru programın sana sağlayabileceği faydadan daha fazla fayda verebilecek birşey yoktur.
    Herbalife denilen ürün karblı bir ürün ortaya konulmuş, doygunluk hissi vericekte sizde onu alıcaksınız hergün içip zayıflayacaksınız yok böyle birşey.
    Kalori açığını öğünlerinizle yaparsınız.Böylece diyet oluşturursunuz.Doğru program dediğim kardiyovasküler etkinlik ağırlıklı program, üniversitede arkadaşımı spora başlattım vücut geliştirmeyi beğenmedi.Beslenme programını düşük kalorili önerdim, günlük 120 dakika kardiyo yapıyordu haftada 6 gün.117kgden 83kgye düştü 5 ayda.
    Tek yapmanız gereken kalori açığını hesaplayacağınız bir diyet, değişkenleriyle birlikte ve kardoyivasküler aktiviteler(düzenli)

bthn_ylmz bunu beğendi.
  9. frankurtstayn

frankurtstayn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    çevremden birisi kullanmıştı zayıflama ürünlerini. kalıcı zayıflama vermez sana sanırım tok tuttuğu için yemek yeme hissi olmuyordu ve sürekli tuvalete gidiyordu. sonucunda 10-15 kilo kadar zayıfladı ama sonrasında bunu 20-25 kilo olarak geri aldı.

10. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Herbalife kullanmalla zayıfladın diyelim ya sonra ? Beslenme hakkında bir düzenin olmadığı için herbalife bıraktığında verdiğin kiloyu tekrar geri alıcaksın. Sen ilk önce beslenmeye dair hayatına düzen getir ne yiyeceğini ne zaman duracağını bil ki bu sana hayatının geri kalanında da kilo almanı engelleyip sağlıklı yaşam sürdürmeni sağlasın

11. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Biraz kar amaçlı gibi gözüküyor

12. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    çöp gibi duruyor direk :D
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Mayıs 2018 ---
    güldürdü :D 350 tl ne demek be içim cız etti , o paraya whey + l carnitine + bca alırsın yılan gibi gezersin :D

Ekli Dosyalar:

• xx.png
      xx.png
      Dosya Boyutu:
      53,8 KB
      Görüntüleme:
      649
    ulaire bunu beğendi.
  13. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Yılan gibi nasıl geziliyor ya

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

14. karacabey34

karacabey34 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    bizim üniversitedeki matematik hocasıda satıyor bu ürünü :) şuan satmayıda kullanmayıda bıraktı bizden göbeği nasıl eridirim diye program istiyor mk :)
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Mayıs 2018 ---
    üniversiteye ilk başladığımda sınıfadan bir arkadaş da bu işe başlamıştı zayıf bir çoçuktu sen kullan eğer kilo alırsan, alırım dedim 1-2 sonra sorduğumda 2 kg yakın verdiğini söyledi :) sebebi ise hapları yanlış kullanmış. network olan hiç bir ürünü kullanmam da girmemde

Son düzenleme: 5 Mayıs 2018

Sayfayı Paylaş