Hele Sonunda Videoyu Yükledim :D

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kalkan333 tarafından 28 Mart 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 63 üye.
  1. angilonit

angilonit Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Herkes fotoğrafları merakla bekliyor Kalkan, çok geciktirmezsin heralde?

Azi bunu beğendi.
  2. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Senin hatrına hiç eklemiycem varmı ? Hayır adamı çileden çıkartıyosunuz bişey dememeye çalışıyom senin karşında 5 yaşında çocukmu var. Ona göre davran haddini bil biraz yüz verince tepemize çıkıyosunuz.

Veletler abuk subuk yorumlar yazıp duruyolar. Açta kendi kasına gül tabi varsa l.n ne kası var ne bişeyi gelmiş bide yorum yapıyo. Ln bana 1 tane fotonu göndersene 1 tane

adi iyiyosa utandırın beni bana abuk subuk yorum yazan kişiler adi ln iyiyosa 1 tane fotoğraf koyun bende bundan sonra foruma girmiycem

Allah çarpsın bana yorum yazanlardan 1 kaçtanesinin resimlerini gördüm içler acısı :D dedim vay be bana yorum yazanlara bak gülmekten öldüm :D

siz anca parmak kası yaparsınız

Azi ve eludem bunu beğendi.
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    kalkan333 sakin olmalısın öncelikle tamam vg sporu seviyorsun anladık çok iyi bir şey bu yalnız 1 ayda büyük gelişme sağladım zyzz nin iki katı olacağım vs dersen komik olur önce sabırlı ol her vücut az yada çok kaslı olur araştır beslenmene antremanlarına uykuna motivasyonuna dikkat et belli bir zaman geçince video fotoğraf koyarsın

Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  4. thebarley

thebarley Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    ilginç..çok şaşırtıcı yorumlar olmuş.arkadaşlar bu spora hangimiz 40 cm define bicepsler kenarlardan ben buradayım diye bağıran adonisler eşliğinde eight pack,six pack,four pack :) (artık hangisi varsa) ile başladık..öyle yorumlar yazmışsınız ki yorum sahibinin kocaman adam olduğuna inandım neredeyse..yahu bizlerde bu yaşlarda demedik mi off adama bak bende yapıcam..ertesi gün başlamadık mı yarım yamalak saçma sapan şınavlara mekiklere barfikslere.daha dün gibi hatırlıyorum 57 kg olduğum zamanları..banada biri deseydi senden bi cacık olmaz genetiğin berbat bugün ben hala aynı kiloda kendimi asla vicut:) geliştirme yapamayacağım hep aynı kiloda kalacağım düşüncesine inandırırdım...bu iş maddiyata bağlı büyük ölçüde evet ama kimse bana bu çocuğun vücudunun gelişemeyeceğini söyleyemez..aksini idda edemez..imkan olduktan sonra her vücut gelişir..ama şu bir gerçek önce kendini geliştirmesi lazım...önce beyin olarak gelişmen lazım genç kardeşim..ileride vücutta geliştirirsin yorma kafanı.diğer bir konu ahlak bekçisi değilim ben ama siz her 15-16 yaşında çocuğa bu cevapları veriyorsanız sabrınız kalmamış diye düşünüyorum..çocuk daha adı üstünde..ergenlik döneminde üstelik. çocuk psikolojisinden anlamak için eğitim almaya gerek yok birebir bizde bu dönemlerden geçtik..bu yaşlarda söylediğiniz herşey ileride beyninde aşamayacağı bir duvar olarak kalacak belki..bu dünyada başımıza gelmez diye düşündüğümüz hiçbirşey yok arkadaşlar..biz bu sporu yapıyorsak beraberinde sabrımızın kişiliğimizinde gelişmesi gerekiyor..bodyforumtr üyelerine yakışmadı bence..saygılarımla.

TorettoEA, Azi, kalkan333 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Siz kalkanı tam irdeleyin, forumu delik deşik etmişti zamanında :D. Herşey "vicud" la başladı zaten :D

Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  6. angilonit

angilonit Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Adama insanca yorum yapalım fotoğraf yükle dedik ondan da anlamadı, yağ gibi üste çıktı. Neyin atarındasın sen? Bu konuya yazacağım son mesajdır. Sen git Zyzz ol Arnold ol kardeşim, sana kolay gelsin. Tartışmayı uzatmak istiyorsan ö.m ile ulaş bana, istediğin gibi sidik yarıştırırız.

Azi bunu beğendi.
  7. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    yani vücudum senden iyiyse forumu bırakıcaksın öyle mi ? yapma dostum kaç yıllık vgciler var bu forumda tamam iyi gelişiyorsun başarın güzel çalışmana devam et önemli olan sürekliliktir ama bu kadar iddaa fazla :evil:

Azi, Kara Kalem ve TeFo bunu beğendi.
  8. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    bence bu konu artık kitlenmeli. bu tartışmaya girme taraftarı değilim fakat. 14 yaşında bi arkadaşımızın üstüne bukadar gitmek çok yanlış bence. Tabi kalkan'ında hatası var ama unutmayın o bi çocuk ve dalga geçmek için yazılan yorumları ciddiye almış başlarda baksanıza. bu çocugu herkez makara yapmak için kullanmış resmen ve bu çocugun egosu bukadar tavan yapmışki o videodaki yazıları yazmış ve saçma sapan girişimlerde bulunmuş. Tabi şöyle bişey var kalkan33 büyüklerine saygılı değilsin bence aralarda sana yardım etmek isteyenlerde olmuş ama sen yanlış algılamssın (danny boy ) ben böyle bi başlığın bu forumda bulunmasına üzüldüm açıkcası. sonuçta burası yardımlaşma- bilgi paylasımı- zaman zaman kullanıcıların birbirine dert ortağı bile olduğu bir forum.Bu başlıkta konularını ve postlarını çok beğendiğim ve içten içe saygı duydugum bir kaç insanın bu arkadaşımızla dalga geçtiğine şahit oldum ve çok üzüldüm gerçekten. bu konu kesinlikle KİLİTLENMELİ artık. İyi günler

Azi, TorettoEA ve Swager bunu beğendi.
  9. SacredSoul

SacredSoul Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Program Yazılım
    Yer:
    Kahramanmaraş
    :D:D:D:D harikaydı çok güldüm

Azi bunu beğendi.
  10. Furko2424

Furko2424 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    VELETLER GELMİŞ YORUM YAPIYOR mu? Velet sensin burada yorum yapanların %90 ı senden büyük sen kime velet diyon.kimse senle durduk yere uğraşmıyor.her mesajında ısrarla vicud geliştirme yazıyorsun.o içler açısı dediğin kişiler hiç olmazsa senden saygılı.haddini bil

Azi bunu beğendi.
  11. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Bu konunun ayarı kaçtı. kalkan333, forumdaki yazım tarzını düzeltmeni tavsiye ederim.

Azi ve TorettoEA bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş