Hele Sonunda Videoyu Yükledim :D

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kalkan333 tarafından 28 Mart 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 63 üye.
  1. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
  2. Realicty

Realicty Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    kimyasal kullanmışsın bence

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:44 ----------

abi sizlerde şakamısınız nesiniz 14-15 yaşında çocukla münakaşaya giriyorsunuz niye uzatıyorsunuz ki adam yapmış işte 45 cm kolu susun teşekkürler buttonunu kullanın

Azi, Zerk, Danny Boy ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşim seninde yaşın 16, yani ayni yaşlardasiniz, ama gördüğüm kadarı ile aklı başında yorum yapmasını biliyorsun, evde mekik ile bir kaç standart haraketlerle çok güzel vücut çıkarmışsin ve mütavazi bir gencsin yorumlarını okuduğum kadarı ile, yerli :)

Azi, Danny Boy ve kalkan333 bunu beğendi.
  4. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Öyle Bi Genetiğiniz Yok Diye Kıskanmayın :D

Azi, Fth056, Danny Boy ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. cmgnş

cmgnş Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    fazla üstüne gitmeyin diyeceğim ama bu kafayla olmaz gerçekleri görmesi lazım egosunu aşmalı danny boy en iyisini yapıyor

Azi, Prometheus676 ve Danny Boy bunu beğendi.
  6. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Konunun ayarı kaçmış. Kişisel tartışmalar bitsin. Kırıcı olmadan yorum yapacaksanız, yapın. Konu sahibi de üslubunu kontrol etsin.

Konu dışı ve üslubu bozuk mesajlarla ilgili son uyarıdır bu.

TorettoEA, Smiley, Azi ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  7. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Gördüğüm kadarıyla zor kilo alan bir yapın var üzülerek çok uzun süre içinde bir yerlere gelebileceğini belirtmek isterim uzun vadede sporunu yapmalısın yani şöyle düşün etrafındakiler senin 1 yılda ulaştığın vücuda onlar 3 ayda ulaşabilir.
    Bende tam bir ektomorf'um buna rağmen tam gaz calışıyorum antrenmanları aksatmıyorum.
    Şöyle bir avantajımız var - evet doğru duydun bu kadar kötü haberden sonra - yağ tutmuyoruz evet yani yiyebildiğin her besini almalısın yoğurdundan tut sağlam karbonhidrat , sağlam protein-sağlamdan kastım yüksek miktar- alarak 1 yılda 3-5 kilo alabilirsin.
    İnsanlar 1 yılda genetiği ne olursa olsun 600 gr kilo alır.
    Başta inan senden kötü durumum vardı evde çalışırken şuan salona yazıldım gayette güzel gidiyor bence aynen böyle devam et başta bende büyük umutla konu açmıştım burada 6 ayımın dolmasını bekliyorum fotoğraflarımı koyacağım , öncesi sonrası diye
    Kimsenin ne dediğini asla umursama arada bazıları yardımcı olmaya çalışır , diğerleri de biri ortaya dalga geçecek şekilde yorum yazar herkes onu takip eder yani bir kraliçe arı ve arkasında hizmetkarları...
    Kimse üstüne alınmasın.
    Sana son sözüm "Asla pes etme"

wrestler, Azi ve kalkan333 bunu beğendi.
  8. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Öncelikle yorumun için çok sağol :) arada güzel yorum yazan arkadaşalarda oluyo ama haklsın ben birşeye kafamı taktımmı onu yapmadan bırakmam :)

Azi bunu beğendi.
  9. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Niye dalga geçtiniz çocukla anlamadım.

Ergenlik çağında bi heves vgye başlamış iyi birşey bu spora başlaması. Altyapıyı oluşturuyor işte.

Sen proteinli yiyeceklere takılma kardeşim annen ne yapıyorsa ye tatlılardan uzak dur ve sporunu yap yeterli.

Evde vücut çalışabilirsin ama bunun yanına basketbol, yüzme gibi dallara yönelmeni tavsiye ederim.

Azi ve kalkan333 bunu beğendi.
  10. henshav

henshav Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba Ahmet hangi foruma girersen gir dikkat etmen gereken husus Türkçeyi doğru kullanman,, kimse sana noktayı virgülü tam yerinde kullan demiyor ama en azından kelimeleri doğru yazmaya çalış ayrıca yorumunu yazdıktan sonra göndermeden önce bir kere daha oku ve gözden kaçırdığın hataları düzeltmeyi unutma mesela vicut değil vücut

fiziki yapına gelecek olursak bence çok kötü değil zayıf bir yapıya sahipsin ve yaşın itibariyle hala gelişme çağındasın ,, sana tavsiyem vücudunu enine doğru geliştirmen yani omuzlarını, sırt ve kanatlarını mümkün mertebe genişletmen-yani açman olacak ondan sonra hacim kütle olayını her yaşta yapabilirsin çünkü kas gelişiminin bir sınırı yok ama kemik gelişimi 20 li yaşların başında kıkırdakların kapanmasıyla sona erer ,,evdeki ağırlıklarla omuz yana açış ve sırta press vb. gibi hareketlere ağırlık ver şınav ve barfiks çekmeyi ihmal etme ve mümkünse spor mağazalarından 5 10 liraya kondisyon ipi al ve sürekli ip atla bunların çok faydasını göreceksin .....

zayıf bi yapıya sahip olmanın avantajlarına gelecek olursak hafif kütle yaptığında çok estetik görüntü elde edersin mide kaslarını (abdominis serratus ve oblikus) çok kısa sürede çıkarabilirsin ve kilolu yapıya sahip insanların korkulu rüyası olan simit denilen durum yani belinin yan kısımlarındaki yağ fazlalıkları sende kolay kolay oluşmaz...

son olarak bu forumda seninle alay eden arkadaşlara kızıp,küsüp,darılıp foruma girmemezlik yapma bu forumda bilmediğin çok şey öğrenecek ve uygulamaya başlayacaksın sormak istediğin her ne olursa forumda arama yapıp doğru başlıklara yazarak sorabilir ve gerekli cevapları alabilirsin hadi kal sağlıcakla....

TorettoEA, wrestler, Azi ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  11. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Spora başladığında aynı senin yapında olan bir partnerim var. İlk fotoğraflarını atsam, bu ne böyle? resmen gövdesinde "bombe" var dersin(bombenin anlamını biliyorsundur)... Şimdi çocuğa günde 6 öğün sağlam yemek yediriyorum 21.45-22.00 dedin mi uyutuyorum. Antrenmanda varya efedersiniz ağzına sıçıyorum ağlatıyorum. Bak şimdi nasıl? Kilosu 68, göğüs hatları hafif belirgin, biceps tepe noktası oluşuyor, sırt hatları belirginleşti.

Bu arada evde squat hareketini yap. Ellerine dambılları al squat yap. Tabi dambıllar ne kadar yeterli olur bilemem.

Maddi olarak ve ygs sınavından dolayı imkanları kısıtlı. şu anda vücudu kendini toparlamaya başladı. Sen bana bir ulaş bakalım özel mesajdan. Sana yardımcı olmaya çalışacam

Azi, kalkan333 ve wallcroft9'69 bunu beğendi.
  12. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Hiç bir şey bulamazsan buyuk su damacanası ile squat yapabilirsin.

Azi ve kalkan333 bunu beğendi.
  13. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    öncelikle çok sağol forumu bırakma gibi niyetim yok allah izinverirse ömrümün sonunakadar body yapmayı düşünüyorum haklısın zayıf olmanın avantajları çok
    hatta 3 haftadır karın a yükleniyorum baklavalar yavaş yavaş bellioluo :D zağten çalışmaya başlamadan önce ısınma hareketlerinde hep ip atlarım günümün yarısı ip atlamakla geçio diyebilirim :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:06 ----------

eyvallah kardeşim yorumların için sağol :) bu aralar bende çok yemek yemeye başladım hatta kusana kadar yemek iyiyom diyebilirim

2 haftadır çok iyiyorum hatta bu gün tartıldım 3 kilo almışım :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:09 ----------

sağol :) artık çalışmalarıma squat ıda ekiyecem

Azi ve hasanateş bunu beğendi.
  14. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    dalgaları kafana takma kardeşim.tamam vücudun şuan vasat olabılır ama sende bu ınanc oldugu surece emınım hayalındekı vücudu yaparsın birgün.senden tek ıstedgm vıdeo foto fln koyma sımdılık cok erken .
    Allah yardımcın olsun..

Azi bunu beğendi.
  15. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    birisi cikip saka desin

Azi, TürkYurdu ve Danny Boy bunu beğendi.
  16. TheTank

TheTank Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    BodyBuilding
    Yer:
    İstanbul
    kimyasal kullanmıs olabılırsın 1 ayda kas kütlen iyi artmıs kaç kilo halter kaldırıyosun

Azi, TürkYurdu ve Danny Boy bunu beğendi.
  17. Furko2424

Furko2424 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    bu forumu kendine düşman gördün galiba aksine herkes birbirine yardım etmeye çalışıyor 170 liralık protein tozları almışlar demişsin adamın parası varsa ve vücudunun daha iyi gelişmesini istiyorsa alır bu seni niye rahatsız ediyor.birde hala vicut yazıyosun bir arkadaş demiş vücut çalışacağına türkçe çalış arkadaşa katılıyorum.kimseyi kendine düşman görme ve kendini beğenmişlik yapma

Vücut geliştimede başarılar dilerim iyi günler

Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  18. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Vücudun normal zayıf ve kaslı ama şöyle bir durum var ki göbekli olmayabilirsin tamam ama çok hacimli kaslara sahip olman ve kilo alman çok zor o yüzden kötü tarafları da var

Azi bunu beğendi.
  19. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    yorumlarınız için sağolun

bu arada halter falan kullandığım yok su damacanası :D

20. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi vicutta birşey yok doğrudur da heves etmiş bu kadar, özgüveni de var böyle devam ederse bu forumda her konuda atıp tutanlardan, herkesi eleştirip kendine eleştiri gelince zırlayanlardan daha iyi vicudu olacağına eminim ,

Bir de şu çok zayıfsın kas yapamazsın kilon yok gibi hurafeleri bırakın, bu spora baslarken en avantajlı olanlar zayıf ve yağsız olanlardır, hanginiz bu yaşta spora başladınız bu kadar heveslendiniz de gelmiş burda kardeşiniz yaşında çocukla "tartışıyorsunuz"(eleştiri değil bildiğin tartışıyosunuz), ona göre güzelse güzeldir, devam ederse daha da güzel olur

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş