Hedefime Ulaşabilirmiyim ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve UmCYB tarafından 17 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. UmCYB

UmCYB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba herkeze ben lise 3 öğrencisiyim :) Boy:1.74 Kilo:80 :( Malum yaz tatiline az kaldı 4-5 ay civarı benimde kilo ve yağ ile ilgili sorunlarım var acaba düzgün fitness'a gitsem haftada 4 sefer kas yapmasamda şu göbeği eritme gibi bir ihtimalim varmı 4.5 ay içinde düzgün beslenme ile ??

Yazın yağ tulumu gibi dolaşmaya hiç gerek yok o_Oo_O

2. Akın Gülgeç

Akın Gülgeç Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    konya
    4.5 ayda hatrı sayılır bir kilo kaybi mümkündür.Kaç kiloya düsmek istediginizi bilmiyorum ama düngün bir antreman programı ve beslenme ile tatmin edici sonuçlar alabilirsin.Haftada 4 gün salona gideceksen sana tavsiyem her gün önce 40 50 dk ciddi ağırlık calısması yapman sonrasında ise en az 30 dk kardiyo yapman.Tabi bunlar örnek süreler beslenme ve diyet konusunda bilgi edinmeni tavsiye ediyorum kalori hasabina göre antrenman süreni ayarliya bilirsin.

3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş