HARDLINE VE VÜCUT YARDIM

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve eneskaradag tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. eneskaradag

eneskaradag Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle hepinize merhaba şuanda amatör olarak spor salonunda 10 aydır sporla ilgileniyorum. Bir süre gitmedim. Hatta uzun bir süre boşladım ama simdi azimliyim ve baslamak istiyorum. 1 haftadır şu şekildeyim. [​IMG]

Ancak kilo olarak aşırı zayıfım. Kilo aldırıcı olarak Bugün hardline 4500 aldım. Ancak aklima takilan bir iki soru var.

1-Bu ürünü 5 ölçek degilde günde 3 ölcek (yaklaşık 120 gr oluyor). Alsam yeterli gelir mi?

2- Bunu benden baska bu forumds kullananlar kilo almış mı alanlar kac kilo almış?

3-Cikolatalısını kullanan ve memnun kalan var mı?

4-Icinde whey protein var. Yaklaşık ne kadar bulunuyor?

5- Vucudum hakkında eksik bir sey varsa söyleyebilir misiniz? Görünüşü ve eksiklerini öğrenmek istiyorum. İyi mi kötü mü?

2. TeamFlicka

TeamFlicka Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Günlük alman gereken kalori, protein, karbonhidrat miktarın ne kadar azsa o kadar al kardeşim örneğin senin gün içerisinde tüm yediklerin 2000 kaloride kalıyor ama senin kilo alabilmek için 2500 kaloriye ihtiyacın var 500 kalorisini üründen karşıla bu arada aşırı zayıf felan değilsin ama zayıfsın

3. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Benim vucutta nerdeyse seninki gibi 2 ay oldu bende başladım spora ve gainer kullanıyorum ama hard line değil maalesef. Sabah kahvaltıdan sonra 50 gram - akşam yatmadan 1 saat evel 50 gram . 50 günde felan 5 kg aldım ama göbekte hafiften çıktı hani şuan 62-63 arasıyım.

4. mehmet güneş

mehmet güneş Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Boy kilonu yaz tahmini 3000 kalori alman lazim en azzz

5. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    kardeşim 5 ölçeginde 76 gr çivarında bi karbon hidrat vardı heralde eger beslenmen zayıfsa gün içerisinde 10 ölçek kullanmanı tavsiye ederim bu on ölçegi bütün güne yay sabah kahvaltıdan sonra 2 spordan önce 3 spordan sonra3 akşam yemeginden sonra 2 gibi ama belsnemen gerçekden zayıfsa bu üründe işe yaramaz beslenmenide toparlamalısın bu ürünle beraber

6. eneskaradag

eneskaradag Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Yaklaşık 3 ölcek kullanmayı düşünüyorum.

7. eneskaradag

eneskaradag Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ben 53 kiloyum. Tam olarak bugün başladım bakalim ben ne kadar gelisecegim

8. eneskaradag

eneskaradag Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    176 53

9. eneskaradag

eneskaradag Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Beslenmem iyi hemde gayet iyi. 5 ölçek olmasa da 3 ölçek yeterli gelir diye düşünüyorum

10. eneskaradag

eneskaradag Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    176 benim boy

11. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    benimde 1.74 zamanla düzelir herhalde :)

12. hitman59

hitman59 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Gövde idare eder de kollarını doğduğundan beri kullanmadin galiba çok ince gainer falan almana gerek yoktu aslında whey protein alacaksın, bazal metabolizmani bir eczanede(varsa ölçüm cihazı) ölçturup internetten günlük ne kadar kalori ihtiyacın varsa hesaplayacaksin mesela ideal yaşaman için 2000 kalori gerekiyorsa kilo alabilmek için 2500 kalori alman gerekiyor onu da yediklerini hesaplayarak bulacaksın. Senin en az günde 5 öğün yemek yemen lazım. Yemezsen buyuyemezsin

13. DİGİMAX

DİGİMAX Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İNTERNET CAFE
    Yer:
    SAMSUN
    Bne bu ürünü ve bundan daha iyi denilen ürünleri kullanmış biri olarak Hardline iyidir bu konuda kafan raaht olsun.Düzenli kullanınca ayda 4-5 kilo civarı alman lazım normal şartlarda.çikolatalı da iyidir muzlu mide bulandırıyor bir müddet sonra..
    Fakat bu ürün olsun protein tozu olsun bittikten sonra yenisi almazsan tekrar eski haline dönüyorsun kısa zamanda.Yani bende öle etki yaptı her ay bu ürünlere tonlarca para vermek ve vucudumuzu bu ürünlere alıştırmak yerine en güzeli kendimizi zorlayıp doğal beslenmeye çalışmak.Bu şekilde kilo almak için günlük öğünlere ara öğünler eklemek.Mesela öğlen yemeğine lokantaya 1 porsiyon tavuk ızgara yaptırdık diyelim bunu bi oturuşta yemek yerine bir kısmını ikindi vakti yemek vb ..

14. EFE_57

EFE_57 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Ben 3 olcek ogleden sonra 3 olcekde aksam spordan sonra aliyorum bu sekilde ayda 4 kg a yakin aldim

Sayfayı Paylaş