Hardline ProGainer 5000

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

66,1%
  2. orta karar

26,3%
  3. başarisiz

7,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 988 üye.
  1. ahmetxx12xx

ahmetxx12xx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kesinlikle başarılı bir ürün ben çikolata ve muzlusunu tükettim çikolataayı kesınlıkle tavsıye etmıyorum muz da fena değil ama çikolatayı önermiyorum ve sütle değilde suyla tüketin derim süt yogun oluyor içmek biraz güçleşiyor hepsını içicem diye kendınızı zorlamayın ....

2. EmreKuğulu

EmreKuğulu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar ben bu ürünün 5 kg olanı aldım ve memnun kalmadım. Neden beğenmediği maddeler halinde yazıyorum.
    1) Tadı çok kötü ( çikolata ve çilek aromalısını denedim. ) Sütle çok yoğun oluyor. Su ile biraz daha tadı kayboluyor ama sütten daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
    2) Şeker oranı fazla. İçtiğiniz zaman sanki topak topak şeker içiyorsunuz hissi veriyor. Dudaklarınız hep yapış yapış oluyor. Diğerlerinde oluyor mu bilmiyorum. Ben bunu kullandığım için diğerleri hakkında yorum yapamam.
    3) Bir süre sonra bıkkınlık hissi veriyor. Ben de 4-5 gün sonra gainer içme isteği kalmadı ve şu an dolabımda duruyor.
    4) Bulantı yapıyor. ( en azından ben de öyle ) bir süre sonra bıkkınlık çok yüksek olduğu için kusma seviyesine geliyorsunuz.
    Ürünü kesinlikle kötülemiyorum. Bende ki izlenimi böyle. Hem ucuz hem Türk malı olması güzel. Kilo alamazsınız demiyorum. 787 kalori yabana atılacak bir değer değil. Güzel beslenme ile çok rahatlıkla kilo alabilirsiniz. Belki de bir tek bende böyle bir problem oldu bilmiyorum.

3. pumptheiron

pumptheiron Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Çok karalayan var fakat fiyat performans adına gerçekten iyi bir ürün.ullanıldığında etkileri ve gelişim üzerindeki olumlu sonuç gözardı edilemez.

4. ozguuurdogan

ozguuurdogan Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18

Daha önce ilk Gainerim olan ELİTE MASS MUSCLE GAİNER den sonra HARDLİNE PROGAİNER çok kötü geldi.1 Kilo alamadım 1...Arkadaşın saydığı maddelerin aynısını yaşadım.İçimi zor şişiriyor psikolojimi bozuyodu içerken çünkü şişince sen sen olmuyorsun..İlklerde tadı çok güzeldi sonradan acayip bir şekilde bayıyor.Bu arada 2.gainerim Hardline.İlki ELİTE MASS MUSCLE GAİNER bir nimet arkadaşlar.2.3 KG yi indirimde 122 TL ye aldım.20 günde tamı tamına 8 kilo aldım 62to70 oldum.Şuan 2.3 180 TL 4 Kg 280 TL bulması da zor bir ürün.Nerede iyi ve uygun fiyatlı bir ürün var hemen piyasadan uçuyor birdaha gelmiyor.. :/
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Ocak 2018 ---
    [/QUOTE]

5. pumptheiron

pumptheiron Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Çok zor kilo alan kişinin beslenmesi de zayıfsa eğer direk kilo artışı sağlayacak bir ürün.Spor döneminde kullanılması içerisindeki amino asitle zenginleştirilmiş olmasından kas yapısnda ki büyümeye de iyi sonuç veriyor ve içerisinde bulunan Kreatin de egzersiz performansında ki güç artışıyla birlikte yüklenmenizde önemli rol oynar.Hacim artışını iyi derece de sağlayacak ürünü tavsiye ediyorum.

6. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Yağlanmayı cok fazla yapıyor. Kullannanlardan hep bu şekilde yorum aldım

7. NeverGiveUp44

NeverGiveUp44 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Supplementler arasında en berbat tada sahip olanı diyebileceğim bir ürün. Öyle ki bazen dilimi buzla uyuşturup öyle içerdim. (Çikolata aromalısı) Etkiye gelecek olursak direkt yağ olarak alıyorsunuz.

8. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Yıllarca kilo alma hayaliyle yaşayan ve Optimum ,Muscletech vs 5 kiloluklarını kullanıpta zerre kilo alamayan ben bu ürünlerle harikalar yaratmıştım bee

9. karacabey34

karacabey34 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    muz aromalı alıp kullanan varsa tadı nasıl acaba ?

10. Hakanist23

Hakanist23 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Haziran 2018 ---
    ProGainer 5 kg spor salonunda Hoca tavsiyesi ile aldım birde Glutamine tavsiye etti Hocam kullandım Bitti hiç bir etki görmedim üründe beyaz beyaz kristal şeker parçaları vardı hocaya sordum bunlsr ne diye onlar kalori almanı sağlıyor dedi
    Açıkcası kilo alamadım
    Şuan bir arkadaşımın Tavsiyesi ile n11 Den Genast Mass Gainer 5 kg diye bir ürün aldım çok lezzetli ve Güzel Sonuç alıyorum devam da ediyorum yanında biraz kas kütlesi almakta istediğim için Bcaa Arginine kullanıcam bakalım İnşallah Ben bu işi Başarıcam

Son düzenleme: 9 Haziran 2018
  11. alemburda

alemburda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    beyler spora yeni başlıyorum şimdi hem protein tozu hem bu ürünü kullanmam sıkıntı oluşturur mu ?
    Ramazan sonra kendimi parçalayana kadar çalışacağım tabi aşama aşama.

Hakanist23 bunu beğendi.
  12. Hakanist23

Hakanist23 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Vallahi dostum kullandım ben bu ürünü çok iyi sonuç alamadım Benim tavsiyem Genast Mass Gainer birde Glutamine kullan ben Glutamini antrenman sonrası alıyorum öyle tavsiye ettiler 10 gr tabi protein de alsan daha iyi sonuç alırsın ama Genast Mass Gainer dene derim ürün efsane ve palatinose diye birşey var içinde kesin kilo alırsın n11 de var hediyeli gönderiyorlar hemde

alemburda bunu beğendi.
  13. NeverGiveUp44

NeverGiveUp44 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar eğer bu üründen verim alamadıysanız size tabi ki paranız çok ise weider mega mass 4000 (7kg) öneririm. Bu ürünü düzgün bir beslenme ile gereği kadar kullanıpta kilo alamayan tanımam hele bir de yanında protein tozu kullanıyorsa ciddi bir ilerleme kaydedilir. Ama diyorsunuz ki benim o kadar param yok o zamam scimx muscle meal hardcore (5kg) öneririm bu üründe çok kalitelidir. Hadi ona da paranız yetmedi son çare optimum serious mass alın optimum iyidir.

14. Aykut--1

Aykut--1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Kayseri, Turkey
    Arkadaşlar , abiler bu ürün sporsuz kullanılabilir mi?

15. NeverGiveUp44

NeverGiveUp44 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bu tip ürünleri spor yapmadan kullamak hele ki hardline gibi bir şeker bombasını kullanmak size sadece büyük bir göbek olarak geri dönecektie buda çok kötü bir görüntü oluşturacaktır. Size tavsiyem en yakın zaman da en yakın spor salonuna yazılmanız yönünde olacaktır.

16. alemburda

alemburda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
  17. NeverGiveUp44

NeverGiveUp44 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hammadde kalitesi desen yok içerik desen yok şeker oranı çok yüksek tadına yansıyacak kadar ve ben hayatımda bu kadar rezalet bir gainer kullanmadım dilimi buzla uyuşturup öyle içiyordum... Hala alan var ilginç gerçekten...

18. alemburda

alemburda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    bu fiyata 5 kg olup alternatif öner ben tamam diyeyim.

Ürün 179 TL ye gelmiş oldu bana. Alt limit olabileceğinden + 15 TL kuponu saymıyorum bile.

19. NeverGiveUp44

NeverGiveUp44 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Optimum serious mass 219TL hiç değilse hammaddesi kaliteli ve etkili bir ürün...

20. alemburda

alemburda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    şimdi bunun siparişini verdim zaten gelecek ay +15 kupon + cepteteb %20 indirimim devam ediyor onunla sizin dediğiniz ürünü alacağım hem 2 ürünü kıyaslamış olurum.

Sayfayı Paylaş