Hardline Amino 2000 300 Tablet

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

88,6%
  2. orta karar

8,9%
  3. başarisiz

2,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 62 üye.
  1. Bozo

Bozo Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Bodyde Biryerlere Gelmiş birisi Değilsen (1 Yıldan az Süredir Calısıyorsan ) Bence Off Günlerde Almasanda Olur.Ben Off Günlerimde Almıyorum Etkisinden Gayet Memnunum. Yaklaşık 2 aydır Bu Aminoyu Kullanmaktayım.SAdece Antreman Günlerinde Önce ve SOnra Birde Eğer Off Günlerimde Cok Ağrım Olursa Ozaman Alıyorum.

2. IVERSON

IVERSON Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrencı
    Yer:
    ısparta
    arkadaslar creatine artı amino 2000 kombınasyonu sızce nasıl olur ne kadar surede kullanalım kı yıı bır kas kutlesı olusturalım yumurta felan yemek de lazım herhalde :D samet arslanıun sorusuna cevap vermek gerekırse dostum sadece antreman yaptıgın gunlerde al ant once ve sonra ıyı olur

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Neden?

Ayrica kurallara bir göz atmanizi öneririm.

4. FatihTürkoğlu

FatihTürkoğlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm arkadaşlar ben body yapmaya başlıyalı 1 ay oldu 1.80 boyunda ve 66 kiloyum yaklaşık 5 gündürde arkadaşım tavsiyesi olarak hurtline amino 3000 kullanıyorum sizce doğrumu yapıyorum cevap verirseniz sewinirim ...şimdiden teşekkürler 19 yaşındayım ...

5. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Supplementler beslenmedeki eksiklikleri gidermek amacıyla kullanılır.
    Sizin daha yerine getirmeniz ve bir disipline oturtmanız gereken bir sürü öncelik varken ek besin kullanımına yönelmeniz yanlış.

Programınızdaki, beslenmenizdeki eksiklikleri görmek ve vücut tepkilerinizi gözlemlemek için yeni başlayan bir sporcuda 1 aylık süre bilinçlenmek adına yeterli değildir.

Ek besinleri araştırmak yerine, sporun temel kavramlarını ve disiplinlerini öğrenmeye çalışmanız ve spora odaklanmanız tavsiyemdir.

kornman887 bunu beğendi.
  6. Tayaksi

Tayaksi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    weider amino gibi bunu da antreman öncesi 4 sonrası 4 alsak sorun olur mu asıl sorun burda bence. aç karnına olarak alın diyor ama dediğim gibi olamaz mı?

7. LoRD oF THe SHeLPe

LoRD oF THe SHeLPe Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0

antremanın sertliğine göre alabilirsin 4+4 normaldir bence.. ben kilosu düşük biri olarak bazı günlerde 3+3 kullanıyorum bu ürünü..

aç karnına alın demesine gelirsek, zaten antremanda tok olmaman lazım bunuda antremandan 30 dakika önce alcaksın dolayısıyla zaten hafif aç olcaksın, antremandan sonrada aynı şekilde hala yemek yemediğinden aç olcaksın... antreman bittikten sonra yemeğini yiyebilirsin güzelce

8. warezcik

warezcik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    volswagende servis danışmanı
    Yer:
    afyon
    wala ben dün spariş verdim bugün elimde olacak çok merak ettim su tabletlerin boyunu:)

9. Baris Aga

Baris Aga Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    beyler hapları buyutmeyın gozunuzde bnde bu forumu okudum hapı tek hamlede yutmaya çalışmaktan korktum sora bırı bn yutuorum flan yazmıs bnde denedm ve çok basıt
    sakın urasmayın bolmeyle cığnemeyle ezmeyle fılan bn hepsını denedm artık gına gelmıstı kullanmıcaktım cunku çok zor oluodu sonra bı denıım dedım
    ve çok rahat yutuluo......etkısını gelırsek bn baslıyalı 1 hafta fılan oldu tabi daa bişe gormek beklemek ayıp olur :) kutu bıtınce etkılerınden bahsedelım bkaalım hayırlsı..

10. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    ben kullanmıştım. bir keresinde az kalsın boğuluyordum.gözümden yaşlar gelmişti.çiğneyerekte yutulabiliyor.

11. BetterThanBe4

BetterThanBe4 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul/Tekirdağ
    Ilk haftadan sonra haplarin boyutlarina alisiyor insan. Baska bir marka amino asit kullanmadim henuz, simdilik memnunum.

12. mert888

mert888 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bodye başlayalı 3 ay oldu.. 58 kiloyum.hedefim kilo almak.ek takviye olarak amino mu alsam gainer mı alsam kararsızım?

13. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kime ne zaman hardline nasıldır desem kötülüyolar, ben amino 2000 serisinden kullanıyorum 1 hafta oldu gözle görülür etki sağladım, bünyeyede bağlı tabi onun haricinde glutamine+creatine kullanıyorum. Hardline kimseye tavsiye etmem, Universal veya nitrofull tercih edin ;)

14. deniz1299

deniz1299 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar ben 1 senedir bu sporla uğraşıyorum pek düzenli değilim ama az cok geliştim 55 kg ydim şimdi62yim 180 cm boy 23 yaş amino almayı düşünüyorum da bu aminolar 1000-2000-3000-9000 filan çeşit çeşit hangisini kullanacağım bilmiyorum fkri olan arkadaş var mı?

15. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  16. NazmiOrnek

NazmiOrnek Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir-Buca
    Bende Universal 2700 kullanıyorum 1 haftaya bitecek orta derece bi performans aldım.
    Fiyatından dolayı bu ay kullanamıcam Universal o yüzden Hardline 2000 de karar kıldım kullanan arkadaslarımda iyi oldugunu soyledi. 2700 ün hapları daha büyük ama cok rahat yutuyorum.Büyüklük konusu abartılmıs gibi biraz :)

17. zulf13

zulf13 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    hardline amino 2000 kullanmayı düşünüorm şu ana kadar amino, protein vs. kullanmadm bilmedgm için soruyorm sizce tavsiye edermisiniz veya önere bileceğiniz amino markası var mı ?(şunu kullansan daha iyi verim alabilirsin dediğiniz )

18. cssezer

cssezer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle.burdaki bütün yazışmları inceledim fakat tam bana göre birşey bulamadım. Hardline Amino 2000 aldım fakat ben sporcu değilim.Sadece kilo almak istiyorum.Tablet miktarı ve kullanım konusunda benim bir sporcu olmadığı , sadece kg almak için alacağımı düşünerek bana nasıl almamı tavsiye edersiniz _ ? boyum 1.74 kilom 54. bunu düzeltmem lazım. bu arada foruma yeni kaltıldım herkese tekrar merhabalar.

19. tpcshkr

tpcshkr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Yorumların hepsini okudum yanlız şurada kafama soru işareti takıldı..

AMINO 3000 için ;

Güç Artışı
    Kas Yapılanması
    Protein Sentezi
    Yağ Yakımı
    Kas Onarımı
    Pozitif Nitrojen Dengesi
    BCAA
    L-Carnitine

AMINO 2000 için ;

Kas Yapılanması
    Güç Artışı
    Protein Sentezi
    Pozitif Nitrojen Dengesi
    Kas Onarımı
    BCAA

Ürünlerin içeriklerinide inceledim 3000 değerler bakımındanda daha üstün duruyor ama herkes 2000 i öneriyor gibi geldi bana.Uzun dönem kullanmış bir arkadaş varsa eğer veya iki ürün hakkındada yeteri kadar bilgisi olan hangisini önerir?

Şimdiden teşekkürler.

20. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    haplar çok büyük kesinlikle yutamıyorum içimden keşke dedim keşke .....
    çiğnemek; miğde bulandırıcı bir tadı var ne yapıcam bilemiyorum :(

Sayfayı Paylaş