Hardline Amino 2000 300 Tablet

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

88,6%
  2. orta karar

8,9%
  3. başarisiz

2,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 62 üye.
  1. SerseriBeyfendi

SerseriBeyfendi Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar mrbh bende Hardline Amino 2000 kullanacam.bunun yanında Hardline Soy pro ve Hardline karnitin kullanıcam.bunların kas gelişimine kötü bir yanı olur mu ? yoksa güzel bir kombinasyonmudur

2. tpcshkr

tpcshkr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Yorumların hepsini okudum yanlız şurada kafama soru işareti takıldı..

AMINO 3000 için ;

Güç Artışı
    Kas Yapılanması
    Protein Sentezi
    Yağ Yakımı
    Kas Onarımı
    Pozitif Nitrojen Dengesi
    BCAA
    L-Carnitine

AMINO 2000 için ;

Kas Yapılanması
    Güç Artışı
    Protein Sentezi
    Pozitif Nitrojen Dengesi
    Kas Onarımı
    BCAA

Ürünlerin içeriklerinide inceledim 3000 değerler bakımındanda daha üstün duruyor ama herkes 2000 i öneriyor gibi geldi bana.Uzun dönem kullanmış bir arkadaş varsa eğer veya iki ürün hakkındada yeteri kadar bilgisi olan hangisini önerir?

Şimdiden teşekkürler.

3. erdinç

erdinç Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    aldığım yerde 100 tabletli kutu 37 liraydı dün aldım indirim yapmışlar 29 liraya düşmüş

4. Ohzman

Ohzman Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    tabletler ON amino 2222 den biraz daha rahat yutulabilir halde. Başlangıç aminosu için harika bir seçim.

Protein tozsuz kullanınca etkisini çok hissetmedim diyebilirim. Sıfırdan başlayanlar için önce protein sonra amino daha iyi gözüküyor.

5. ordumod

ordumod Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hardline amino 2000 ben 2 gündür kullanıyorum kol kası calısıyorum. kollarım ağrımaya başladı . kolumu dümdüz açınca bi ağrı oluyor bunun sonucu gelişmemidir yoksa bi sorun mu var ?

6. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    eğer bir yanma hissi varsa açarken geriliyor isen gelişme vardır ham olduğun için laktik asit birikmesinden ileri geliyor ama geçici bir durum bu şu anlık.ve kol kasları ufak kas grupları oldukları için haftada max 2 defa çalışmanı öneririm çünki zaten diğer hareketlerde kol kaslarını çalıştırıyor..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:27 ----------

hardline soy pro yerine whey almanı veya soy alıcaksan başka bir marka almanı tavsiye ederim ben hardline soy kullanmıştım önceden denemek amacıyla bende şeftalili vardı ben pek beğenmedim tadını ve karışmasıda bir hayli zordu..kas gelişmende kötü olur diyemem ama bence 2lbs da olsa whey alabilirsin soyla arasında fazla fark yok..

7. sametaslan

sametaslan Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ya arkadaslar bune hayvan gibi tabletler gecen az kaldı boguluyordum kusuyordum bunu insan icecek insan az kucuk yapar

8. Anarchist

Anarchist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BB building yapıyorum 2 ay oldu geçen senede gitmiştim 4 ay ara verdim şimdi tekrar başladım dediğim gibi 2 ay oldu benim sorunum karın bölgemdeki yağlar . Amino kullanarak bu yağlardan kurtulabilir miyim ??

9. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    1 aydır amino 2000 kullanıorm ve memnunun yutmayıda parca parca dişimle kırıyorm minik minik öle yutuyorm (cubuk kreker yer gibi:)) tavsiye ederim

10. elfstone

elfstone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya tadıda kötü bunun bnde boğulma tehlikesi gecirdim gecen snra artık kırarak tüketmeye başlaldım ama dediim gibi tat kötü bide dişlere yapısıo
    şöle bişey yapsak bu hapları kırıp havan da toz haline getirip sütün içine atsak olurmu varmı böle bişey deniyen :)

11. manaci06

manaci06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bi sorum olucam 4 gündür amino 2000 kullanıyorum kılo alıyomusum gıbı hıssedıyorum bu animonun kilo aldırma problemi varmıdır cevap yazarsanız çok sevinirim. : )

12. JohnAbruzzi

JohnAbruzzi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kesinlikle kilo aldırma gibi bir etkisi olmaz aminoasitler kas yıkımlarını engellemek ve vücudu sıkılaştırmak için kullanılır..

manaci06 bunu beğendi.
  13. Cookiemonster

Cookiemonster Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Yorum yapmak için erken olduğunu tahmin ediyorum. Kısa süre içinde yapacağı etki sadece psikolojik olabilir diye düşünüyorum. Yanında yine hardline 100% whey kullanıyorum. Kullanım şeklim ise, 3 adet tablet ve whey shake spordan yarım saat kadar önce, spor salonunda 1 saat kardiyo ve günlük ağırlık antremanı, gece yatmadan önce de whey shake, 3 tablet ve biraz karın çalışması ( 30 x 3 set ).

1,5 sene öncesinde 90 kilo sınırındaydım. Boyum 1,75. Spor ile değil de daha çok yemeklere dikkat ederek 65 kiloya kadar düzenli bir şekilde indim. Hydroxycut Hardcore 3 kutu kullandım. Uzun uzun yürüyüşler yaptım. 1-2 aydır da düzenli olarak spor yapıyorum. O yüzden supplementlerin etkilerini gözlemleyebileceğim standart bir uzun süreli kondisyonum yok. Sanırım psikolojik etkileri beni daha çok çalışmaya ittiği için faydasını o şekilde görüyorum.

kornman887 bunu beğendi.
  14. UfukArda

UfukArda Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Tavsiyelerinizi takip ediyorum.En kısa zamanda deniycem inş.. :)

15. BByaşamaktır

BByaşamaktır Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    0
    İş yapmaz, verilen paraya yazık bence .

16. danger35

danger35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    weider amino acit grupları içerisinde bence en etkilisi diyebilirim hardline yeni başlayan arkadaşlar için psikolojik etki yaratabilr bence selamlar .

17. Iwus

Iwus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadşalar. Ben uzun süre önce bu üründen aldım, çok az kullandım çünkü kısa bir süre sonra vücut geliştirmeyi bırakmak zorunda kaldım. Hala elimde duruyor zamanında epey bir para vermiştim fakat uygun bir fiyata kullanmak isteyen birine satmak istiyorum. İlgilenenler özel mesaj atsın.

18. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    İlk amino asitimdi yeni başlayanlar için iyi denilebilir. Ardından daha iyi markaları tercih edebilirsiniz.

19. erdi23

erdi23 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    hardline amino full 300 tablet kampanyada 70 lira sizce nasıl bir üründür

20. SerkanTurhan

SerkanTurhan Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları: