Hammaddeler (peynir alti suyu proteini) kullanan varmi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve maddonmez tarafından 5 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 31 üye.
  1. melanqoliq

melanqoliq Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Fethiye
    Turquase aynı üründenmi bahsediyoruz..?
    PROT WHEY-R 2 kg bahsettiğim ve karışımından memnun kaldıgım ürün bu.
    baska bi ürürn yada marka kullanmadım daha önce ama sana su kadarını söyleyeyim 500ml lik su şişesinde çalkalayarak karıstırıyor ve içiyorum. cok az bi köpürme oluyo o payıda ben bırakıyorum çalkalama payı yani :)
    zaten çikolata aromalı içimi gayet güzel.

devilish bunu beğendi.
  2. Turquase

Turquase Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Yok hocam eğer bahsettiğin Redis ise ben ondan bahsetmiyorum ama o konu hakkında bir yorumum var. Olivium da yerleri var gittim görüştüm gaineri ve a.a. ni aldım gaineri begenmedim ama a.a. ten çok memnunum.

Diğer konu için bahsettiğim ürün **************** dan kendi logoları ile gelen üründür. Redis in whey ini hiç bilmiyorum kullanmadım yani.

3. melanqoliq

melanqoliq Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Fethiye
    tamam bende şimdi baktımda arkadasın bahsettiği 20 kg lık ürün rediste zaten yokmus.
    ama hemen hemen aynı menşeeli ürünleri kullandıklarını ve sattıklarını varsayarsak kuvvetle muhtemel oda aynı yerden geliyor diye tahmin ediyorum.
    ham maddelerdeki 20 kglık yani..
    Turquase aa 1300 değilmi memnun kaldığın ürün?

4. tdağysn

tdağysn Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    ürünü almayı düşünüorum, 20kglık... ne diorsunuz alaym mı :)

5. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    işkenceye dönüşür onu içmek

6. tdağysn

tdağysn Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    içme konusunda bi sıkıntı yok. bi şekilde içicem, benim aklıma takılan, protein değeriyle ilgili. ama yorumlardan anladığım kadarıyla değerlerinde pek bi fark yok, o yüzden almak mantıklı gelio, yoksa içmeyi hallederim yani, işkence mişkence içerim yani, çünkü fiyatı gerçekten çok uygun

7. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    redis almanı tavsiye ederim 20 kilodan bahsediyorsun bunu hergün içmen emin ol işkence olacak bir arkadaşım aldı ordan biliyorum senin mantığınla aldı ama içememişti rediste hem fiyat uygun hatta çok uygun ve içinde yüksek oranda bcaa var 2 kg 78 tl

8. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    20 kg lik olanı töbe bitiremezsiniz söyleyim, içilmiyor, zorla içiyordum şahsen.. süt proteini konsantreleri vardı bunların, bildiğin mega protein complexti, içimi çok zordu ama protein tozunda farkı ilk kez onda gördüm ben :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:27 ----------

piyasadaki en iyi protein tozu işu an syntha 6.

9. tdağysn

tdağysn Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    redis protein ve aminosu 500 tabletlik 39 lira... bunların kullanımı nasıl olcak. günde kaç porsiyon kaç kaşık pro, kaç tablet amino. besin değeri nedir bilmiorm çünkü, kullananlar söyleyebilirmi???

ngt_psy bunu beğendi.
  10. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Aminoasitin markasına göre değişiyor ama günde 2 porsiyon antremandan önce 4 tablet antremandan sonra 4 tablet kullanılıyor. Ya bu siteyi ben göremiyorum yıldız sembolleri olmuş reklam diye. Bana burdan siteyi yazar mısınız ya da özelden mesaj olarak linkini yollar mısınız.

11. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    redis kullanıyorum 5 kapsül 1 porsiyon ben spor öncesi amino asit sonrası whey protein alıyorum

12. melanqoliq

melanqoliq Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Fethiye
    tdağysn amino 1300 mg redis 500 tablet. 38 tl gibi bişey sanırım
    antremandan önce 5 antremandan sonra 5 tane kullanıyorum.
    whey ise 2 kg çikolata aromalı, oranı %81 günde 3-4 ölçek kullanıyorum, her ölçek 20gr protein
    bir porsiyon 2 ölçeğe tekabül ediyor.
    porsiyon 41 gr protein.
    yazılan bu.
    ihtiyacına ve günlük beslenme tablona göre ayarlıyacaksın artık.

ngt_psy bunu beğendi.
  13. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    tdağysn 20 kglik hammaddelerin wheyini alacaksan güzel bir ürün yani değer ama şunu söyleyeyim, laktozu fazla yani sindirimi geç ve gaz yapıyor, tadını söylemeye gerek yok sek vodkayı içmen daha rahat. ama içiliyor ağzını shakerdan çekipde nefes almayacaksın arkasındanda su götür hemen. keskin bir tadı var yani. ama değermi değer kesinlikle 10 kilo bitirdim bundan. 6 ölçek atıyordum günde. şuan bende redise geçdim çünkü 5 kgliği kaldırdılar hammaddeler anlaşma yüzünden... redisde 2 kg aldım 10. gün bitti kutu.

14. MeTaLLiCaT

MeTaLLiCaT Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Bilgisayar Müh.
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar ben hemen hemen **********deki her üründen aldım. Etkisi için olumsuz konuşamam ama fiyat açısından durumu belli. Protein tozunu içmekte zorlanan arkadaşlara casein i öneriorum!!! Benki kolay kolay tüketimde zorlanmam o casein aman yarabbi sadece sütle karıştırıp bile içilmesi söz konusu değil inanılmaz kötü bir tadı var,protein tozu tadsız o bir şekilde sütle gidiyor ama casein içilememek için dizayn edilmiş ve muhteşem bir topaklanma performansı var. Mikser olmadan zaten hiçbir şansınız yok. Onun haricinde kreatin ve glutamin normal. Artı glucose aldım bir dahakine maltodextrin alıcam karbo olarakki başta yapmam gereken oydu.

15. Turquase

Turquase Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Evet melanqoliq 1300 den bahsediyorum ama 1 gr filan var içinde sanırsam. Ürünler aynı menşei li değil. Hammaddeler bu ürünü abd ithal diyor. Redis teki ürünler ise benim konuştuğum arkadaş söyle dedi.Bu ürünlerin hammaddesi almanya dan geliyor, üretim romanya da bu sebeple ürünler çok ucuz.

Dip not olarak şunu ekleyeyim sütle gainerlerini kullanmayın kesin diare, kaçarı hyper_

16. tdağysn

tdağysn Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    ben zaten 20kglığı ortak alcaktım bi arkla, bana 10kg düşücekti ama tadı çok kötü diorlar, kullanamazsın elinde kalır diolar o yüzden redis alıym diorm, madem daha ii tüketilio, onu alıym bari

17. Turquase

Turquase Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    İyi yaparsın hiç tavsiye etmiyorum.Redis whey kullanmadım ama hammadddlerin wheyinden iyi olduğuna garanti veririm.

18. murad1

murad1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Hocan o siteden al dediyse bizlere sormana bile gerek yok. Hocana güvenmiyor musun?

19. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    her hocayım diyenede güvenmemeklazım sözüm meclisten dışarı

20. eliasodd

eliasodd Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ben aldım dostum hatta maltodekstrin ve dekstroz ile karıştırıp kullanıyorum gayet te memnunum. tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş