Hacim için uyguladığım programım sizce nasıl ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve 0xygen tarafından 30 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 0xygen

0xygen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba.Ben yaklaşık 1 senedir bu spor ile uğraşıyorum ve artık hacim kazanmak ve büyümek istiyorum.Bunun için kendime bir bir beslenme programı yaptım. Eğer programı inceleyip bana hatalarımı söyleyebilirseniz çok memnun kalırım.

Sabah- 4 yumurta+1 bardak yulaf (kuru meyveli ve fındıklı)+domates+3 kaşık lor peyniri+2 dilim tam tahıllı ekmek+gainer

Ara Öğün - Domatesli lor peynirli tost veya Fındık-Muz-Badem+Süt

Öğlen(Antremandan önce) - (Yoğurt+Makarna+Tavuk Göğsü) yada (Ton balığıklı Salata+Tam tahıllı ekmek) yada (bulgur+kırmızı et) Spora gitmeden yarım saat önce whey protein+kreatin+n.o.-xplode

Akşam(Antreman sonrası) - Gainer+ Bol proteinli Kırmızı et-Tavuk-Ton Balığı+Yoğurt

Ara öğün - Süt-Elma-Badem-Ceviz-Fındık tarzı şeyler

Yatmadan önce - Yoğurt-Süt-Kazein tarzı şeyler- Glutamin

2. 0xygen

0xygen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yok mu arkadaşlar yardımcı olabilecek birileri?

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş