hacim için supplement kombinasyonu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve xxx_ tarafından 27 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xxx_

xxx_ Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    şu an supplement kullanmıyorum ama bir ay sonra tamamen hacim odaklı bir supplement kombinasyonu yapmayı düşünüyorum. 3 ay kadar supplemenet desteği ile çalışıp sonra vücudun durumuna göre süreyi uzatmayı veya yağ yakımına geçmeyi düşünüyorum. zaten şu an için kilo problemim yok.

elimde scitec nutrition l glutamine var bunun yanına optimum veya muscletech whey protein alacağım. şimdi bu ikisi kesin ama bunların yanına ek olarak bir ürün daha almayı düşünüyorum. daha önce creatin kullanmıştım acaba yanına yine creatin mi alayım yoksa animal pump mu? animal pump'u daha önce hiç kullanmadım ama bir çok kişinin övdüğünü ve beğendiğini gördüm. animal pump acaba bulk döneminde hacime yönelik bir ürün mü bilmiyorum.

sorum acaba bu whey ve glutaminin yanına 3. ürün olarak ne alsam daha iyi olur? şu an kafamda dediğim gibi animal pump var. bunun dışında bsn no-xplode'yi öneren de oldu bana. ama dediğim gibi tamamen hacim almama yardımcı olacak bir ürün arıyorum...

2. brhmcr

brhmcr Guest

Öncelikle hacim için beslenmenin önemli olduğunu biliyorsunuzdur.

Supplement konusunda 2 yol izlenebilir.

Elinizdeki glutamine + whey + Creatine mono veyahut

Elinizdeki glutamine + Komplex bir ürün ( Halo, nitrotec vs) + Nox

Tamamen tercihiniz ve spor geçmişiniz ile alakalı.

Benim tercihim ilki olurdu.

3. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Bence gainer al

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş