Gunluk

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve proteincik tarafından 26 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. proteincik

proteincik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    He heey uzun aradan sonra 56.3 kg yag 17 kg ile tam bir başarısızlık geri dönüşle burdayım yine. Yeme ataklari bir baslayip pes etmeler mental bir savas. Psikolojik bozukluk... siz oralarda hayat tarzi haline getiren hayran oldugum insanlar:) Varlığınız beni motive edecek yarin tekrar başlıyorum ve ne demisler pes etme birakma ki tekrar başlamak zorunda kalma.

maietnigri bunu beğendi.
  2. sthammer

sthammer Guest

Anoreksiya ve blumia mı vardı önceden.. o süreci nasıl atlattın.. kaç kiloya kadar düştün..

3. proteincik

proteincik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Blumia ile basladi sonra tamamen yemegi kestim anoreksi belirtileri basladi vucut yagi cok dustu ve simdi saglikli yoldan deniyorum gece ataklari berbat gunduz is ve sosyal ortamimi da feci zorluyor

4. sthammer

sthammer Guest

Devam ediyor mu gece meyve krizi.. paleo tarzı beslenmeye devam mı.. karbonhidratları es geçme bence.. sabah, öğlen ve akşam üzeri karbonhidrat alımında sorun görmüyorum.. beslenmeyi düzene sokman lazım..

5. proteincik

proteincik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Günün ozeti
    sabah 07
    2 yumurta beyazi ve 1 tam yumurta yağsız bir avuc kadar beyaz paynirli omlet
    yarim elma (tatlisiz olmuyor) kahve
    sabah ofise gecmeden yarim saat hafif tempolu yuruyus

Ogle oncesi
    açıktıgim icin yedim yarim elma 2 tane altinbasak

ogle yemegi 12
    dehset actim midem resmen kaziniyordu
    Tavuklu salata yedim koskacaman bir tabak

14.45 te acıktım yagsiz sütu isitip icine az kakao ekledim (ofis kosullarim ancak bunu sağlıyor)
    16.45
    5 cilek
    18.30 4 tane altinbasak sutlu nescafe
    1 saat hafif tempolu yuruyus

20.15
    2 kucuk kutu ton baligi yagsiz light
    125 gr yagsiz beyaz peynir
    2 yemek kasigi yulaf ezmesi
    yarım elma

düzen siz oldu ama gece yeme krizim olmadi
    yulaf ezmesini gun icinde ofiste yoğurtla tuketwbilirim sanirim meyveyi azaltma m sart ama o zaman tatli krizine giriyorum
    Gunun ozeti.
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Nisan 2014 ---
    Selam
    Paleo tarzini seviyorum ama meyveye zaafim bir sorun çoğunlukla leptin seviyesini ve protein ağırlıklı beslenmeyi onemsiyorum ancak en onemlisi beslenme duzeni saglamam dedigin gibj

6. Noralisa

Noralisa Üye

Beğenileri:
    811
    Ödül Puanları:
    103
    Çok sık acıkıyorsunuz, işiniz tempolu mu? ben oturarak çalışıyorum, arada fax çekerim, diğer bölümlere giderim, ama ana öğünden sonra 2 saat içinde acıkmam, yoksa benim metabolizmam mı yavaş?

Sayfayı Paylaş