Growth hormon hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FootballPlayer tarafından 29 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. FootballPlayer

FootballPlayer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Daha önce belirttiğim gibi amerikan futbolu oynuyorum. Sürekli olarak powerlifting, patlayıcı kuvvet, hacim idmanı yapıyoruz. Fiziğim iyi güzel bu işte profesyonel olup yurt dışında amerikan futbolu bursu almak için çabalıyorum. Fakat boyum yeterli değil. Sanki basketbolmu oynayacaksın! demeyin. Çünkü boy gerçekten önemli bir husus. Günlük olarak kesinlikle boyumla ilgili bir sıkıntım yok. (Arkadaşlarımın yanında kısa kalıyorum diyen tiplerden değilim.) işim gereği istiyorum.
    Kapsül şeklinde olup büyüme hormonu salgılayan veya enjekte şeklinde alabileceğim doğal hormon varmıdır? Varsa fiyatı nedir ?

Yaşım:17 daha uzarsın diyemeyiz çünkü uzun süredir uzamıyorum ve genetik olarak hesaplandığında bu boyda kalıyorum.

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Hormonsuz çalışmaya devam et bence

3. FootballPlayer

FootballPlayer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten çalışıyorum onda sorun yok. Hormon vücut için değil boy için.

4. eludem

eludem Üye

Beğenileri:
    134
    Ödül Puanları:
    0
    kapsul veya tablet şeklinde büyüme hormonu olmaz enjeksiyon var fiyat olarak en uygunu genotropin kullanmadan önce çok iyi araştır ve bilgi topla

5. FootballPlayer

FootballPlayer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Universal gh max gece yatarken alındığında boy uzamasına fayda ediyormuş diye duydum. Alakası yoksa endokrine giderim dediğiniz gibi genotropin kullanırım. Ne dersiniz ?

6. eludem

eludem Üye

Beğenileri:
    134
    Ödül Puanları:
    0
    gh max büyüme hormonu tetikleyici olarak geçer faydası olduğunu sanmıyorum genotropin hormunun kendisidir, endokrin zaten size daha iyi bilgi verir mutlaka gidin konuşun

FootballPlayer bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş