Grenade thermo detanator fat burner

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Dexter_Morgan tarafından 7 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 54 üye.
  1. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ürünle ilgili görüşlerinizi de kullandıktan sonra belirtirseniz sevinirim.Benim de aklımda olan bir ürün çünkü.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Pazartesi ürünü kullanmaya başlayacağım, 1 ay sonra izlenimlerimi burada paylaşırım, umarım benim icin para ve vakit kaybı olmaz :)

3. Mehmetr91

Mehmetr91 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Hydroxycut hardcore elıte kullanıcısıyım :) bulamadığımdan dolayı kısa süreli bi denedim.Asla hydroxycut kadar bir çarpıntı beklemeyin.diğer etkilerde yarı yarıyaydı hemen hemen.tek artısı tok tutuyor gibi geldi bana

4. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar daha önceki tüm termojenik deneyimlerimde yag yakıcı olarak tek tabanca termojenik yag yakicilari kullanmıştım, bu kez grenade ve Solgar tonalin cla kullanmayı düşünüyorum, boyle kombine yapan var mı aranızda etkileri nası?

5. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Bugun ürünü kullanmaya başladım, enerji artısı olarak etkisini gösterdi, daha once lipo 6 black kullandığım icin Ferrari'den inip opel'e binecekmiş gibi olmaktan korkuyordum acikcasi ama Ferrari'den inip Maseratti'ye binmiş gibi hissediyorum, lipo 6 black'teki trioidin çalısmasından kaynaklanan boğaz kuruluğu bu üründe de var ama o kadarda sorun yaratmıyor, sağlam terletiyor ayrıca ve dediğim gibi enerji acısından iyi oldugundan antremanı çıkarmada yardımcı oldu bana, bakalım ay sonunda yag kaybı ne kadar olacak

6. Isxain

Isxain Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

Aynen bende 128 kiloydum şuan 120 kiloyum 1.5 haftalık süreç antremanlarım 2 saat sürüyor 1 saat bisiklet 1 saat koşu şeklinde.

Verdiğin paranın kuruşunu bile hak ediyor.

7. MaqXien

MaqXien Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

Ürünü dün aldım, yarın itibariyle kullanmaya başlicam. Off ve Cardio günlerimde de kullanıcam. Hafif bir diyet yapıyorum. Kutu bittiğinde sonuçları yazıcam...

8. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Geçenlerde 1 kutuyu bitirdim, en başta hissettiğim enerji artışı reseptörlerimin kafeine alışmasıyla beraber 2. haftadan sonra ciddi azalma gösterdi (oncesinde 1 ay kadar mp assault kullanmıştım), yag yakımı ve tok tutma konusuna gelince bence ürün fiyatına değmiyor, tok tutma gibi bir olay olmadı, yag yakimiysa daha once kullandığım lipo 6 Black'in yanına bile yaklaşamaz, fiyat performans oranı düşük bir ürün bence

Bozo-Baku bunu beğendi.
  9. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Kullanmaya başladığın gün ile bugün arasında bir kilo ölçümü yaptın mı?Malum şu anda bu ürünü merak edenler enerji için değil kilo sorunuyla ilgili merak ediyor.ÖRneğin yukarıda arkadaş günlük 2 saat kardiyoyla 1,5 aftada 8 kilo vermiş.

10. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Ürünü kullanma amacım clean bulk yapmaktı, ürüne başlarken yag oranım %11'di ve ürün bittiğinde yag oranımda herhangi bir degisim yoktu, bilirsiniz yag azaldıkca yag kaybetmek zorlasır, belki fazla kilolardan kurtulmak icin ideal olabilir ama benim isimi görmedi nitekim aldığım günlük karbonhidrat miktarı 200 grami geçmiyor bile ve seker un kullanımım 0

Burak Can bunu beğendi.
  11. yvzdgn

yvzdgn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende bazı yorumunu okudugum arkadaşlar gibi hakkında bilgi sahibi oldugum bir ürün oldugu icin üye oldum ve tecrübelerimi sizlerle paylasmak istedim.Yaklasık 1.5 yıldır kilo vermeye çalışıyorum ancak bu işleme başladıgımda 120 kiloydum ve düzenli olarak spora gidemiyordum ancak geçen ay boşa çıktıgım icin artık düzenli olarak gidicem ve ürünle ilgili daha detaylı bilgiliyide sizinle 2 hafta sonra paylasırım su an kullanmaya baslayalı 2 hafta oldu genel olarak kıyaslama l carnitin ve grenade arasında olmus bide hydroxut tabi ben sadece l carnitini kullandıgım icin ona göre bir kıyaslama yapıcam digeriyle kıyaslama yapmam samimi olmaz cünkü. öncelikle şunu belirtiyim l carnitinde grenadede tek başına asla bir işe yaramaz cünkü amaçları ikisininde idman yaparken bizim gücümüzü arttırmak ; carnitin zaten vücudumuzdada bulunan bir madde biz bunu dışardan alarak süreci hızlandırıyoruz sadece ben ilk kilo verme amaclı spora basladıgımda hocam bana 1500lük l carnitin aldırdı 1.5 ay boyunca 2 güne bir spora gittim ve cardio yaptım hemde cok agır cardio idmanları yaptım aynı zamanda diette yaptım dietim şu şekildeydi sabahları 3 yumurta beyazı 2 dilim light peynir sınırsız domates salata ve 1.5 dilim light ekmek öglenleri haşlanmış yagsız tuzsuz makarna yada pilav genelde makarnayı tercih ettim cünkü pilava nazaran daha lezzetli onun yanındada 2 dilim yine haşlanmış tavuk akşam yemegi olarakta ki bu yemegi genel olarak spor sonrası yemegi yapıyordum sınırsız salata ve yine haşlanmış tavuk yada ton balıgı sonuc olarak bu şekilde 1.5 ayda tam 13 kg verdim ama vücud olarak baktıgımda bazı bölgelerimde özellikle göbegimde sarkma gözlemledim ancak yanlar ve bel bölgem nerdeyse tamamen gitmişti bu böyle bir sürec oldu daha sonra tekrar ara verdim spora haliyle yine kilo aldım ve yine idman yapmaya başladım ancak bu defa aynı şeyleri yapmama ragmen aynı şekilde kilo veremedim hocama bunun nedenini sordugumda ise vücudumun carnitine alıstıgını ve carnitinin artık eskisi kadar etki etmedigini söyledi bende gittim 3500 lük bir carnitin aldım markasıda nutrade devam ettim idmanlara kilo verme hızımda hic bir degisiklik olmadı sadece idmanlardaki enerjim ve dayanıklılıgım arttı şimdide son 2 haftadır grenade kullanıyorum bu ürünün en can alıcı özelligi bence idmanda verdigi enerji ve bütünlülügü daima koruması yani etkisi nerdeyse gün boyu sürüyor diyebilirim ancak l carnitinde öyle degil idman sonrası yemek yediginiz an l carnitin etkisi bitiyor grenade thermo altyapılı bir yag yakıcı oldugu icin yanları ve bel bölgesini götürmekte l carnitin kadar başarı saglıyacagını sanmıyorum ancak kilo kaybı olarak 2 haftada 5 kg bence başlangıc icin hic fena degil hatta bence iyi diyebiliriz cünkü spora ara verip baslayan bir kiside yada ilk defa baslayan bir kiside özellikle ilk 1 hafta kilo kaybı olmaz cünkü ilk giden zaten su olur ve oda en fazla 1.5 2 kg olabilir bu l carnitin ve grenade de sanırım sabit ama grenade in carnitine göre +sı etkisini gün boyu göstermesi yani sonucta spor yapma amacımız eger kilo vermek ise gün boyu diet yapmalı ve baska faaliyetlerdede bulunmalıyız sadece spor yaparak yine kilo verilir ama tabiki cok hızlı olmaz bu işlem grenade in bana göre carnitine göre -si ise kafeini biraz abartmıslar grenade ve nescafe yada kahve vb. kafein barındıran şeyleri kesinlikle bir arada kullanmayın kalp carpıntısından degil spor yapmak bütün gününüz rezil olur normalde üretici firmanın tavsiyesi sabah kalktıgınızda 2 kapsül ve tercihen idman öncesi tabi idmanlarınız sabah degilse yine 2 kapsül yani günde 4 kapsül olarak belirtilmiş bende ilk 2 gün bu sekilde denedim ama gercekten carpıntı yaşadım zaten 1 tane kapsülü attıgınız an 5 nescafe icmis gibi oluyorsunuz ve 1 kapsülün etkisi yaklasık 3 saat sürüyor bu bence zaten yeterli olan dincligi saglıyor o yüzden ben sadece idmanlardan önce 1 tane olarak kullanış şeklimi ayarladım ve bana göre bu sekilde zaten yeterli oluyor tok tutma özelligine gelince evet özellikle ictikten 3 saat sonraki bölüme kadar yemek yemeniz imkansız gibi bir şey ben denedim midemi bulandırıyor ne yersem yiyim 3 saatten sonrada birazcık tokluk hissi azalıyor haliyle idmanda yaptıgınız icin vücud kaybettigi kaloriyi geri almak istiyor ama normalde oldugu kadar baskın bir aclık krizi yaşamanız bu ürünle mümkün degil buda l carnitine göre + bir özellik olarak göze carpıyor lafı fazla uzatmıyım eger benim kilolarıma yakın arkadaşlar varsa hormonel olarak cok farklı degilsek muhtemelen aynı seylere aynı tepkileri vericektir vücudlarımız sunu söylemeden gecmek istemiyorum yardımcı ürün olarak ne kullanırsak kullanalım saglam bir cardio ve diet olmadan kilo vermek mümkün degildir yani konuyu söyle kapatmak daha faydalı olucak bence eger amacınız yağ yakmaksa yani cok kilonuz yoksa definasyon öncesi yada bilemiyorum artık farklı bir amactan ötürü kilo kaybını sadece yağdan yapmak istiyorsanız l carnitin sanırım daha mantıklı olucaktır ama cok kiloluysanız ve acilen vücud olarak kücülmek istiyorsanız o zaman yağ yakmak tabiki ilk amac olucaktır ama bence bu durumdaki arkadasların protein agırlıklı bir dietle kaslarını oldugu kadar koruyup grenade kullanarak kilo vermeye calısması daha mantıklı olucaktır cünkü kilolu iken idman yapmak cok daha zor olucaktır ve aynı zamanda mide kücülene kadarki aclık krizleride önemli bir problem bu konulardada savaşınızı grenade daha iyi yöneticektir diye düsünüyorum ancak belli bir kücülme olduktan sonra vücudda l carnitin cla veya l carnitin protein tozu (yada kullanmak istediginiz herhangi bir bcaa odaklı ürün) daha mantıklı olucaktır.Grenade kullanıcak arkadaşlara saglık acısından tavsiyem ilk hafta hapın üstünüzdeki etkisini test edin ve bir kapsülün üstüne cıkmayın derim ve ayrıca kesinlike bu hapla birlikte kafeinli bir ürün tüketmeyin spor yaparken kalp krizi gecirmek cok rastlanan bir durum degildir bunu kast etmiyorm tabiki ancak ileriye dönük kalp rahatsızlıkları meydana gelebilir kaş yapalım derken göz cıkarmayalım kilo bu elbet verilir hızlı yada yavaş yeterki cardio ve diet gereginden fazla olsun varsın yan ürünü adabıyla kullanalım sonucta degisen max.1 kg olur oda belki :) umarım yararlı olmustur arkadaslar yazdıklarım 2 hafta sonra bu ürünle ilgili dahada detaylı bilgi vermeye calısıcam hepinize iyi calısmalar.

Bozo-Baku, onuryazici, Burak Can ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Cok açıklayıcı olmuş teşekkürler , B'nde alıcım şuan nutrade 3000 thermo carnite kullanıyorum, cardiom ağır bunları birlıkte aldıktab sonra kalbi .zorlamazmı sence

yvzdgn bunu beğendi.
  13. yvzdgn

yvzdgn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    dostum bence bir arada iki yağ yakıcı birden kullanman zaten kalbi geçtim karacigerine zarar zaten sen ne yaparsan yap vücdunun yakabilicegi yag bi yere kadar olucaktır yani istersen 5 ürün combo yap yine aynısını yakıcaktır kalbi soruyosanda agır cardio idmanlarındaki ve carnitindeki yada benzeri yag yakıcı ürünlerdeki amaç kalp atışlarını max. seviyeye çekmek ve kalori yakımını hızlandırmaktır ama aslında çarpıntıyı yapan şey bu degil yani çarpıntı ritimsizlikten meydana gelir genelde vücudda bişeyler ters gidiyorsa yada kafein vb. kalbe etki eden bir madde cok alındıysa olur eger sen grenade ile herhangi bir uyarıcıyı kombo yapmak istiyorsan bence hiç gerek yok en olmadı grenade al söyledikleri gibi günde 4 kapsül iç yinede kombo yapma derim en azından aynı kimyasalı kullanıcagın icin vücud bir nebzede olsa daha direncli davranıcaktır fikrimi soruyosan ve thermosunu denemedim hic şu an senden duyuyorum ama bende aynı markanın carnitinini kullandım 3500 lük gerçekten cok enerji veriyordu idman sırasında koştukça koşasım geliyordu buna rağmen bir grenade degil ben sana öyle söyliyim :) eğer bel yada yan bölgelerinde sıkıntın varsa bence sen carnitine e ek olarak cla kullan derim dostum ama cok kiloluysan benim ilk halim gibi o zaman grenade daha mantıklı olucaktır bence cünkü hem idmanları daha rahat kaldırırsın kondisyon kazanırsın böylelikle hemde grenade belli bir yere odaklanmıyor l carnitin gibi yag et kas mas ne var ne yok kücültüyo seni :) eğer kas olarak kütle kazandım kaybetmek istemiyorum diyosanda yine grenade kullanıp benim şu an yaptıgımı yapabilirsin önce kalp ritmini hızlandıran agırlık calısmaları az agırlıkla cok setler en sonda gym cardio direk programımı yazıcam sana ama hareketleri degil calıstırdıgım yerleri yazıcam sen hangi hareketle istiyosan öyle calısabilirsin kafana yatarsa ; 20 dk bisiklet , omuz 4*25 , gögüs 4*25 , sırt 4*25 , önkol 4*15 , arkakol 4*15 , bacak 4*20 , 20 dk eliptik , 25dk hızlı yürüyüş (yada tercihen tempolu koşu)

14. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    15 kg fazlam bar hocam, insanty yapıyorum ağır cardio programı l carnıtının bitmedıne 3 tüp kaldı bidaha l carnitin sonra Granade düşünüyorum ne dersın

15. yvzdgn

yvzdgn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    eğer fazlan sadece 15kg ise bence l carnitin ile şöyle saglam 2 aylık bir cardio + diet yaparsan grenade e gerek bile kalmayacaktır daha sonra bcaa odaklı takviyeler yaparak kas kütleni genişletmen daha mantıklı olabilir ama tabi bu kilo verme sürecinde cok ayrıntı var burda bitanesinin üstünde durucam eger uzun zamandır cardio yapıyosan yani örnegin su ana kadar 10 kilo verdiysen ve halen daha 15kg fazlan oldugunu düsünüyosan o zaman grenade daha cok işine yarayabilir cünkü gün boyu etki ettigi icin senin vücudunun kilo verişi durdurmasına ki biz buna duvara çarpma deriz etki ederek buna izin vermez her bünye kilo verme işlemine bir süre sonra dur der sen aynı şeyleri yaparsın ancak kilo vermen durur bunun sebebi vücudun savunma mekanizmasıdır senin bir hastalıga yakalandıgını yada ters giden bir şeyler oldugunu düsünerekten gereginden fazla hormon salgılar ve durumu dengeleyerek kilo kaybını önler bu tür durumlarda genel olarak seni daha fazla büyük tuvalete cıkartıcak besinler önerilir incir vb. gibi hatta daha ileri giden hocalar yemek sonrası bu işe yarayacak ilaclar bile önereblir cünkü bunun en acımasız cözümü budur şayet böyle bir problem yaşaman söz konusu ise grenade o konuda l carnitine göre daha acımasız davranıcaktır cünkü icinde hatrı sayılır miktarda yeşil çay var o yüzden dostum karar senin ancak grenade konusunda şu ciddi uyarıyı herkese yapmak durumundayım kafeine karşı hassas olan arkadaşların bunu belirtilen dozda yani günde 4 hap olarak kullanmaları sakıncıları olabilir cünkü toplamda alıcagınız kafein miktarı 500 e vuruyor ve bunu mide asidiyle parcalayarak ve en saf haliyle aldıgınız icin etkisi kahve icmis gibi degil daha cok kahve yemiş gibi olucaktır :) bu ürünü kullanıcak olanlara benim önerim en azından ilk kullanmaya baslandıgında sadece idmandan önce kullanılması daha saglıklı olucaktır kanaatindeyim

16. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Granede thermo nun içeriğinde L carnitin var mı?Varsa oranı nedir?İçeriğine dair bir detaya ulamaşadım.

17. yvzdgn

yvzdgn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yok carnitin içermiyor thermo odaklı çalıştığı için koymamışlar sanırım o yüzden bende combin yapılmaması taraftarıyım gereginden fazla bir enerji çıkarabilir ortaya

18. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    geçen yaz bsn hypershed kullanmıstım sanırsam gunde 400mg cafein vardı onda fazla çarpıntı ws olmadı ama ustunde 8ay gectı bu sefer kilo verip kurtulmak istiyorum dikkat edecem ,1kutu l carnite en son 1kutuda granade kullanmayı dusunuyorum ,aadanadayım granadeye başlıcagım zaman muhtemelen nisan gibi olacak inşallah sıcaklarla birlikte zorlamaz,bilgilendirdign için teşekkrler saolasın

yvzdgn bunu beğendi.
  19. suat26

suat26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Hakkari
    hocam saygılar, granade termojenık yag yakıcı hakkında eskı bır paylaşımınızı ınceedım, acaba gorusunuz suan hangı yönde.. siparıs verdım ama yınede bılgınıızı almak ısterım.. tesekkurler

20. warior

warior Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bomba.. tok tutması mükemmel genelde hiç karbonhidrat tuketmedigimi bilirim..metabolizma yi hızlandırmanın etkisi muazzam.. animal cuts aldım aynı performansı vermiyor.. bence sınıfının en iyisi.

Sayfayı Paylaş