Grenade thermo detanator fat burner

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Dexter_Morgan tarafından 7 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 54 üye.
  1. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123

kutusu ilginç :) kullanan varmı? 130 tl civarı şuan türkiyede.

2. sabrselam

sabrselam Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    İçeriğinde neler var?

3. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
  4. sabrselam

sabrselam Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Ürünü aldınız mı?

5. utkcn

utkcn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Açıkcası şuan ben yeni başladım deneme amaçlı bir aldım Kktcde yaşıyorum hydroxycut arıyordum malesef burada yok sattığından geldiği an bitiyor hydroxycut

açıkcası sabah sağlam yedim 3 kez tuvalete gittim büyük :) 3 öğün yememe rağmen midemi boş hissediyorum sonra hafif bir baş dönmesi ve mide bulantısı yaşadım ama hydroxycuttaki başdönmesinin yanından geçemez bakalım yağlara etkisini gözlemlediğimde yazarım yeni ürün olduğundan pek bir konu yok.

6. megacracker

megacracker Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl hocam fark var mı?

7. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    herkeze selamlar..forumu şimdiye kadar bilgilenme amaçlı kullanıyordum ama bu sefer iyi bildiğim bir ürün hakkında başlık açıldığını görüyorum ve bu ürün hakkında bilgi vermek istedim..bende kktc de öğrenciyim ve bu ürünü yaklaşık 1 aydır kullanıyorum..aslında amacım l-carnitine almaktı ama bu ürünün burda çok sağlam reklamı yapılmaya başlanmış bende satış politikasına aldanarak gittiğim eczaneden elimde graned le çıktım..burda bu ürün ingilterenin 1 numaralı yağ yakıcısı olarak tanıtılıyor...ancak ürünü kullanmaya başladığımda aslında çok ta bir etkisinin olmadını fark ettim.nedir ne değildir diye ürünü aldıktan sonra aklı başına gelmiş bir tüketici olarak yabancı forumlarda arama yaptığımda genellikle hayal kırıklığı şeklinde müşteri yorumları buldum..1 kutusu bitmek üzere şuan, yağ yakıcıların veya diğer supplemetlerin her metabolizmada farklı derecede reaksiyon gösterdiği bu sporla uğraşan hemen herkezin bildiği birşey ama kendi deneyimlerimden size şunu aktarabilirim:termojenik olmasına rağmen öne sürülen etki olarak l -carnitine gibi antrenmanla alınması gereken bir ürün ancak size enerji sağlamıyor, yağ yakımı yapmıyor tabiki diyemem ancak şunu söyliyebilirim gerçekten sıkı bir diyet ve istikrarlı bir antrenman programıyla birlikte kullanmama rağmen bir ayda yaklaşık 1-1.5 kilo verdim..fiyatı burda 95 tl ve kendi adıma konuşiyim ama bunun çok daha altında fiyatlara(30-60tl arası ) burda kullandığım ve çok daha fazla faydasını gördüğüm ürünler oldu,yani parasıyla yararını oranlıycak olursak gerçekten çok pahalı..sonuç olarak demem o ki isteyen alıp deneyebilir ama benim için gerçekten çokta yararlı bi deneyim olmadı..;)

Son düzenleme: 2 Aralık 2012
    Bozo-Baku, veaN, bilkent ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  8. joy

joy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle hekese meraba. Forumda yeni üyeyim. Ürün hakkında Türklerden gelen yorum yok internette hemen hemen. Bi burda gördüm.. Üye olup bende yazayım dedim.
    Ürünü 1 haftadır kullanıyorum. 130 tl bir ücreti var 100 kapsül 2 adet sabah aç karnına 2 de antrenman öncesi alınıyor. Bilmiyorum belki carnitine daha hızlı yağ yakıyor olabilir emin değilim ama bu hapta baya hızlı bence. Bodye ara vermiştim, yaklaşık 1 ay önce başladım tekrar. Hapı kullanana kadar 1 gün ara vererek ya da 2 gün ara vererek çalışıyordum. Overtraning olduğumu hissediyordum.. Hapı kullandığım ilk günden sonra ara vermeden 3 gün boyunca gittim ve setlerde tüm tekrarları eksiksiz yaptım ayrıca kick bokscularla ağır idmanda yaptım.. Yorgunluğu hissettirmiyor yani vucüdu yeniliyor cafein sayesinde sanırım.. Yağ yakımı da fena değil karın ve yanlar 1 haftada fark etti.. Zaten sabah aç karnına alırsanız 10 dk içinde hapın patladığını hissedersiniz. Uyarıcı etkisi çok. Salonun içinde manyak gibi dolaşırsınız.. Ne kadar sağlıklı bilmiyorum cafein zararlı diyorlar sporculara.. Son olarak sevmediğim yanı şu, hapı atınca çok fazla yemek yedirmiyor.. Etkisi geçince direk düşürüyor ve çok yemek yediriyor.. Tabi bu benim şahsi düşüncem :)

Alperen Ayman bunu beğendi.
  9. MRTTT

MRTTT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ürünü sabah 2 adet aldım yarım saat sonra dengesizleşmeye başladım ellerde titreme terleme hemen reaksiyon gösterdi daha önce hydrocut kullanmıştım ondan daha fazla reaksiyon gösterdiğini söyleyebilirim ki ürün denildiği gibi ingilterenin em çok satan yağ yakıcısı 20 dk sonra yemek yemeye çalıştım ama burgerimi yiyebildim sadece kızartmalarıma dokunamdım canım hiç istemedi ve son lokmamla tuvalet isteğim beni masadan kaldırdı ürün bence başarılı lipo6 ve bu ürün arasında kalanlar için fiyat ve 20 kapsüllük farka rağmen tercih etmelerini isterim...

10. bbsinan

bbsinan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    cooook değişik ve farklı bi ürün harika diyebilirim etki yönünden.yalnız kafein oranı cok yüksek

11. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    başka kullanan yok mu ?

12. pischoo

pischoo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu urunu siparis ettim.pazartesi kullanmaya baslıcam gelismeleri yazarım

13. pischoo

pischoo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ilk gun kullandım felaket terletti bide enerji artısı oldu

14. pischoo

pischoo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    feci bi bas agrısı yapıor ya

15. arembero

arembero Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    lefkoşa
    bende 1ay suresınce kullandım , ancak 30gunun 30nda da spor yapamadım kullandıgım gunun yarısı kadar spor yaptım , ustte yazılan gıbı hıc bır reaksıyon yasamadım ıstahımda azalma yada tuvalete cıkma gıbı bı ıhtıyac olusmadı ,sınav haftası kullandıgım ıcın pek spor yapamadım olumsuz da olsa bende kı tek işime yarayan etkısı uykusuzluk oldu bende ders calıstım :) saat sabah 5 ı gormeden uyuyamıyordum ,ben hıcbır faydasını goremedım ancak urun hakkında cok etkılı dıye yorumlar aldım sadece ustekı arkadastan olumsuz yorumlar duydum, ben denılenlerı tam olarak yapmadıgım ıcın bı etkı alamadım , ama denılenlerı yaparak etkı alınıyormu acaba, bırkez daha denemeyı dusunuyorum cunkı

Son düzenleme: 13 Ağustos 2013
  16. batuhan1988

batuhan1988 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bu urunun saglam oldugunu duymustum. Icerigine baktigimda klasik yag yakici ve enerji verici cafein ve yesil cay var. Ayrica l carnitine de vardi sanirim. Yohimbe diye bisey daha var. Buda kaslariniza daha cok kan gitmesini saglayan bisey. Aslinda l carnitine olmasa ben buna enerji verici derdim. Ayrica kardio yapmazsaniz haftada 1 kilo vermeyi bence beklemeyin.

17. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Bu ürün off günlerde kullanılmıyor bildiğim kadarıyla değil mi?

18. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaslar yardımcı olabilecek biri yok mu?

19. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Çok kesin bir bilgim olmamakla birlikte mantıkla yola çıkacak olursam;Bu ürün termojenik bir yağ yakıcı.Termojeniklerin asıl amacı metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımına katkıda bulunmak.Yani ben off günlerde kullanılmasında bir sakınca göremedim.

20. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Lipo 6 Black'i off günlerde 2 kapsül sabah kahvaltısından once olarak kullanmıştım, bunu da oyle kullanacağım o zaman, teşekkürler

Sayfayı Paylaş