Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ben bu gün biomax aldım beef isolat 140 TL mesela sonuçta 30 Gr kullanıyoruz en azından kırmızı et proteini vücuda sokmuş oluyoruz ithaller bayağı indirime giriyor artık bodylab24 aldı arkadaş 145 TL ye mesela 10 numara tadı var denedimde vanilya olan çok iyi tavsiye ederim

2. grkmzdmr

grkmzdmr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ben de 2 kutu isolat complex bitirdim ama son zamdan sonra internette kuponla cazip gelen bir yerden prostar aldım daha uyguna geldi açıkçası yerli diye daha fazla para vermek mantıklı değil

Miktatiz bunu beğendi.
  3. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Açıkçası fiyatının 80 liradan (4 kutu kampanyası) türlü oyunlarla 130 liralara yükseltilmesi (sanal kart muhabbetleri) sebebiyle her ne kadar türk markası da olsa ben de savunmayı bıraktım. İthal kullanmaya karar verdim. Dolar sebebiyle fiyatı 80'den 135'e artamaz. Yerli üretim, aracı yok ama fiyat neredeyse ithal ürünler kadar. Önceki entrylere bakanlar görebilirler ne kadar savunduğumu hala daha arkasındayım dediklerimin kalite anlamında farkı olduğunu düşünmüyorum ancak biz yerli yabancı her türlü sermayenin enayi yerine koyduğu tüketici grubu haline geldik devlet vergisini alıyor gümrükten, distribütör koyuyor %100 zammı, yerli de buna ayak uyduruyor hazır piyasa böyleyken, asgari ücret de 1300 1400. Sanki bana test. enantathe. Savcı hakim sınavı sebebiyle 4 5 aydır spordan uzaktaydim uzun bir ara da fakülteden mezun olmak için çalışırken verdim yeniden spora ve camiaya döndüm. Birazdan sipariş vereceğim bu da 2 senedir ilk kez Genrise olmayacak.

Son düzenleme: 8 Ocak 2017
    vveedi41 ve Miktatiz bunu beğendi.
  4. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ben bir kere aldım genrise isolat oda beef protein alınca kaldı kenarda zaten arada kurabiye yapımında içine atıyorum işe götürüyorum yalnız ben şuna önem veriyorum ama işte parasızlık iyi protein tozları gelişmiş fabrikalarda üretiliyor bide yanlışım yoksa protein üretiminde protein bozulmasın diye bazı özel işlemden geçiyor tabi bunlarda para adamlar fabrikalarının ne kalitede üretim yaptığını gösteriyorlar bizde yerli üretimde fabrika gösterilmeli hardline genrise Türkiye'de nerede üretiliyor belli değil.

5. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    genrise ankarada üretim tesisleri. arayıp gezmek istediğini söylersen yardımcı olurlar . bana söylediler de ben izmirdeyim ankarada olsaydım gezer incelerdim

6. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Çeksinler bir video tanıtımınıda yapsınlar bence herkes görmüş olur mesela ithal mallarında bazılarında tanıtım yok he şunu diyor ünlü bir fabrikaya yaptırdım üretim yerinin adını koyuyor herkes de güveniyor ama fiyatını düşünmeli whey ve isolat indirime gitmeli yerli üretim için çok pahalı umarım yapar herkes de kullanır

7. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    valla hocam dolar olmuş 3.65 senin 1000 tlye aldığın telefonlar artık olmuş 3500 tl ülke ekonemisinde sıkıntı, adamlarda hammaddeyi dolar bazında yurtdışından alıyorlar zam geldikçe onları etkiliyor. yapıcak birşey yok senin maaşına yüzde 8 zam yapıp her şeye yüzde 20 30 zam gelirse biz napalım :D

8. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Hani tr de üretiliyordu whey protein artı o dolar işi piyasa bilmeyenlere anlatılır her şey yurt dışından geliyor bu ülkeye çocuklar bile kanmıyor dolar olayına ürün satılıyor atıyorum 10000 TL dolara artıyor 500 TL ürün dolardan ötürü 15000 bin oluyor diyorlar hadi canım sende derler adama kutu maliyeti 40 TL yi geçmez neyse inanan dolardan sansın diyecek bişey yok madem dolardan bizde dolara sitem yaparız Euro kullanır Hollanda malı alırız yerli ile arasında dolar farkı yok neden adamlar dolardan etkilenmiyor hahahaha

mrthr35 bunu beğendi.
  9. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    sanki euro artmıyor :D tl harici hepsi arıyo

Miktatiz bunu beğendi.
  10. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ne diyim güzel kardeşim tavuğun kanadını yemiyen millettik arar olduk peynirin çöpe giden suyu bile bir bizim ülkede değer bulur zaten

11. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    hani bi söz var fakir tezek yapsa ata ineğe sayaç takarlar diye o misal :D

Miktatiz bunu beğendi.
  12. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Aynen kardeşim aklınla bin yaşa

13. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Olaya açıklık getireyim. Sanal kart uygulaması (bu 90 lira mi ne olan saçma sapan uygulama) dolar krizinden önce geldi fiyatlar da o zaman 110 mu 115 mi ne oldu zaten sonra da ekonomik kriz diye gelen 25 liralık zamdı. En azindan ben ona yordum. 25 liralığı anlarım diğer ikisi ne?

Miktatiz bunu beğendi.
  14. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Benim merak ettiğim whey yerli dolardan neden etkileniyor peynir altı suyu eğer yerliyse dolarla ne alakası var yoksa Türkiye'deki peynir altı suyu için kuyrukmu var ben 1 kere aldım zaten he kutusu 80 TL olur devam ederim savunurum da ama yok fiyatlar ithaller ile aynı noktada bende kullanmam zaten kullanmak isteyene kimse karışamaz kendi tercihidir saygı duyarım

15. Trapped

Trapped Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Sadece peynir alti suyu mu var o kutuda saniyosun ? Yahu turkiyede neyi kendimiz uretebiliyoruz bitirdiler ulkeyi,herseyi disaridan aliyoruz ne hayvancilik kaldi ne tarim,whey in kutusu ambalaji makineler vs alayi yabancidir tabiki etkilenir dolardan

16. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Doların artışı ile zam artışı orantılı değil ülkede bilgisayar parçaları bile zam yapılıyor 50 TL 100 TL ya dolar artışı o kadar zam yapmadıki sıkıntı o onu anlatmaya çalışıyoruz 200 TL olan bir bilgisayar parçası dolar 3000 TL iken bir bakıyorsun dolar 3500 TL olmuş bilgisayar parçası olmuş 280 TL bumudur doların artışı orantıda bir hata yokmu sonuçta serbest piyasa işine gelen alır kimse kimsenin wheyine karışamaz :)

17. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaşlar genrisenin 2 adet sitesi mevcut eski sitede yüksek fiyatlar var. yeni sitede ise sürekli yeni kampanyalar yayınlanıyor. bazı arkadaşlar eski siteden bakmış olabilir yeni siteye baktım da inceledim fiyatlar gayet normal yani. izole whey 160 tl servisi 27 gr civarı protein bu ürünün böyle bir ürünü 160 tlye alıp isyan ediyorsanız ne diyim amerikan ürünü alın aynı kalite 300 tlye.
    standart whey 130 tl .

18. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    300 TL Amerikan ürünü hangisi mesela 175 TL ye isolat var ama 300 TL hangisidir

19. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    weider nutrade mp olimp gibi markaların ürünleri ne kadar. çok mu fark var sanki aralarında da 150 tl fiyat farkı var aralarında

20. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ben aldım 1 kere zaten oda ürün getiren arkadaşımın elinde yoktu mecbur kaldım yaparsa hardline genrise isolatı 130 TL alırım yerli diye whey proteini 88 TL yapar onuda alırım yoksa ithale devam adamlar yapıyor sonuçta

Sayfayı Paylaş