Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. Arda1221

Arda1221 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yav su protein isini cok abartiyosunuz yok bundan etki gordum yok bu daha fazla etki gosterdi diye hepsi psikolojik duzenli beslenme yaninda farkedilir sadece sahte merdiven alti falan olmadigi surece hepsi ayni labarotuvar testleri de mevcut fiyatta uygun ha git weider al doloba sus diye koyarsin ben sahsen sahte olmadigi surece al gitsin 1 tane

2. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    toplam 3 yıllık spor geçmişim var daha önce burda çok aktiftim 19 ay sonra spora başladım genrise alayım türk malı dedim whey ve genmass dekstroz aldım ancak için de beyazlıklar var tadı da açıkcası nişasta karışımı var gibi geldi her 2 üründe de.. daha önceden nişasta bile kattığım oldu çok zayıftım protein tozuna tadi ordan biliyorum umarım yanılıyorumdur şu an kafamda soru işaretleri oluştu içeriğindeki bir maddeden mi tad böyle acaba bilgi sahibi birisi cevaplarsa sevinirim

Miktatiz bunu beğendi.
  3. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    forum ölmüş sanırım önceden çok hareketliydi protein de bir sorun yok ama dekstroz 75 de hala nişasta olabileceğini düşünüyorum

Miktatiz bunu beğendi.
  4. _Canberk_

_Canberk_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    olumlu yorumlara bakarak indirimden 2 tane whey instant protein istettim. normalde çikolatalıdan şaşmam protein tercihimde ama çileklisi hakkında olumlu görüşler okuyunca bir şans vermek istedim. tat için konuşuyorum. çileklisi tam anlamıyla rezaletti. bir hafta önce çileklisini zar zor bitirdim. çikolatalıya geçtim. içimi rahat geldi bana. tat anlamında bir optimum bir weider olmasa da idare edilebilecek bir ürün. demin çikolatalıyı sütle denedim ve cidden güzeldi tadı.

spor sonrası için suyla karıştıracağım diyorsanız, tadı da idare eder olsun diyorsanız, çikolata aromalı olan uygun fiyatı nedeniyle kullanılabilir bence.

5. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Genrise ürünlerini hala sanal kart sayesinde biraz daha ucuza alabiliyorum. İhtiyacı olan arkadaşlar yazabilirler. Sporlu günler... ;)

uykuadam bunu beğendi.
  6. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    genrise'nin whey protein isolat ürünü elime geçmişti bir arkadaş kullanmamış ondan aldım
    daha önce parayla genrisenin standart wheyini kullandım o açıdan bir değerlendirme yapmak istiyorum ikisi arasında
    genrise isolat whey ile normal whey arasında içeriğindeki vitamin takviyesi dışında hiçbir fark yok ve kesinlikle izole bir protein tozu değil
    gerçekten izole olan bir protein tozunu anlamak isterseniz büyük bir bardağa su veya süt doldurun içine protein tozunu döktükten sonra hiç karıştırmadan 10 dk bekleyin eğer kendi kendine büyük bölümü karışmışsa o gerçekten izole proteindir
    şuana kadar 8 farklı protein tozu kullandım bu protein tozları içerisinde en izole olan toz arnold iron whey idi
    arnold iron whey tamamen izole olmamasına rağmen "%20 izole" bardakta bekletince büyük bölümü karışmış oluyordu
    ben shake kullanmıyorum protein tozlarımı hep bardakta karıştırarak içtiğim için tozun karışma durumunu çok daha iyi gözlemliyorum
    beğenilmeyen sitelerde ucuza satılan bir toz iron whey ancak kesinlikle hakkı yeniliyor fiyatından çok daha kaliteli bir tozmuş çok farklı markalar kullandıkça bunu daha iyi gördüm

Son düzenleme: 17 Ağustos 2017
    Miktatiz bunu beğendi.
  7. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    ülkede tek sıkıntı kırmızı et yiyemiyor millet Almanyadaydım 2 gün önce münihte inanın kilosu 7 euroyu bonfile yedim her gün deli gibi ucuz tavuk filan bıkarsın millet böğğ diyor midesi kalkıyor yani.

8. uykuadam

uykuadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Dostum merhaba sanal kartla kaça geliyor

9. slmgndz07

slmgndz07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    genrise isolate whey protein aldım çikolatalıyı 2 kere içtim karın guruldaması yaptı tadıda çok kötü kullanan var mı normal mi bunlar ??? su ile kullandım süt ile nasıl olur ki ?

10. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Laktoz deposu ondan.

11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    izole ise laktoz içermemesi en azından sıfıra yakın içermesi lazım, içeriğini tam inceleyin..tamamen izole whey mi içeriyor?

12. Hasan738383

Hasan738383 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Şubat 2018 ---
    Ben bugun instant whry aldim tadi kokusu rengi tam nisasta gibi acaba urunu nisastayla karistirmis olabilirlermi rengide reyaz ve cikolatali almama rahmen nisasta tadi cok cok cok fazla sizcr ne yapmaliyim nisasta olabilirmi

Miktatiz bunu beğendi.
  13. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Ana sitelerinden aldıysanız bu tarz bir durum olacağını sanmıyorum ana sitesini arayıp bu durumu sormanızı tavsiye ederim gönlünüzün rahat etmesi açısından. Yerli bir firma diye biliyorum

14. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ben isolat olanını kullandım gaz yaptı bende başka bir sıkıntı yaşamadım ama gaz yapması şu acıdan kötü spor yaparken rahatsız ediyor. 2 ay önce Almanya'dan geldim laktozsuz whey aldım Dymatize Iso 100 bu işi çok iyi biliyor sıfır sıkıntı Almanya'da bile pahalanmış protein tozları he tabi ülkemiz gibi değil o ayrı bizde fiyatlar ateş ediyor resmen.

15. umok35

umok35 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    bu paralara alınmaz , her iki sitede whey 155tl , izole protein 190ti ama izolenin değerleri normal whey ile ynı yazılmış enteresan şekilde, bazı forumlardan 10 tl ye satın alınabilen ve malum bazı satış sitelerinde geçerli 150tl ye 50 tl indirim çeki ile dünyaca ünlü markalar ultimate ve optimum 180 tl ye alınabiliyor, genrise fiyatlandırmayı gözden geçirmez ise kepenk kapatır yakında

Miktatiz bunu beğendi.
  16. Majör64

Majör64 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    %70 Whey %30 soya proteini içeren bir ürün var 155 lira gibi bir fiyattı sanırım daha önce hiç kullanmadım bu markayı tavsiye eder misiniz? Optimum Gold Whey kullandım hep ama bütcemi biraz sarsıyor açıkcası kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

17. karacabey34

karacabey34 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    mali sorunlar varsa alın hocam .

Majör64 bunu beğendi.
  18. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Kaç kgsi 155 tl ki. %30 soya proteini olması dezavantaj

19. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    çok popüler olmayan bi supplement daha kaliteli bir çok protein tozu var SCITEC %100 WHEY gibi üstelik fiyat olarak uygun

bulkyfighter ve karacabey34 bunu beğendi.
  20. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Katılıyorum sonuçta arada fazla da fark yoksa bilindik ürünleri tercih etmek daha mantıklı. İçerik olarak Scitec'in 100 gramında 18 gram glutamin var diye biliyorum. O açıdanda fiyatına göre tam bir fiyat performans ürünü. Ben 399 TL'lik indirim olduğunda 5 kg'sini almıştım. Günde 2 ölçek kullanıyorum çok iyi toparlıyor ve gelişimime katkısı olduğunu düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş