Geliştirmek...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve 45_Burak tarafından 12 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 45_Burak

45_Burak Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Spor salonundaki 1.ayımı bitirdim.

Basketbol oynadığım için 2.ay programı olarak hoca bana patlayıcı kuvvet antrenmanı yaptıracak.

Beslenmeme çok dikkat ediyorum ( Doğal beslenme Suplement yok)

Sorularım ise :
    1- Bileklerimin güçlenmesi için bilek güçlendirici alet var ya sıkıyosun adını bilmiyorum ondan aldım sanırıım adı sık sık bu atacağım sayıların 3lük 2lik 1lik olarak etkisi olurmu? ( Sık sık la çalışmam şöyle 1.set sağ elimle 60 tane 2. set 50 3.set 40 sol elimle 50 40 30)

2- Basketbolda bir çok kişi attığı sayılarla vb. şeylerle göstermek ister ama ben savunma oyuncusu olmak istiyorum kendimi savunmada nasıl gösterebilirim?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:21 ----------

Sonuncu sorunun sonunda bir de geliştirebilirim olacaktı yazmayı unuttum :D

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    1) Genel olarak bakınca hepsini geliştirir ancak onları yüzlerce kere atarak daha çok geliştirebilirsin.

2) Savunmada gösterebilmen için reflekslerinin güçlü, ayaklarının çabuk olması, güçlü olman ve dengeli olman önemli. Bunlar bireysel olarak seni ön plana taşır ancak takım oyunu içerisinde savunmada kendini gösterirsen daha etkili şekilde gösterirsin.

Sayfayı Paylaş