Gelişme Sağlayamıyorum !

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve 3mmPena tarafından 30 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. brhmcr

brhmcr Guest

Simdi bizle kafa yapmiyorsun degil mi? Gogusun buyumuste gogus yapmiyorsun?

Cok rica ediyorum ciddiyetini tekrar gozden gecir, ciddi anlamdaoneri istiyorsan bizi ikna et. Fotograflarinda ben normal insan goruyoru, sen goguslerim buyudu diyorsun.

2. 3mmPena

3mmPena Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Mesut Fıstık google'da aratırsanız çıkar sanırım.
    Kan tahlili yapıldı sorun ama bu hormon vs testi yapılmadı ama zannetmiyorum az çok sorun olsa kan tahlilinden belli olurdu sonuçta kanla taşınıyor o hormonlar steroidler kolestrol vs...

Benim antrenman salon boş olursa 50 dakika civarı sürüyor tabi yoğun olrsa 2 saate uzadığını bilirim. Her gün aynı şeyi çalışmıyorum sadece bacak ve karın için geçerli o

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:12 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:00 ----------

Peki o zaman öyle demiyorum göğüs çalışmayı sevmiyorum çok kötü görünüyor tişört giydiğimde belli oluyor hoşuma gitmiyor diyelim ama anlaşıldı ya burda insanlar çözüm getirmekten ziyade açıklarını, beğenmediği yönlerini ortaya çıkarıp tatmin olmayı seviyor. Teşekkürler tekrardan

3. brhmcr

brhmcr Guest

Cok gencsin, uslubunla zaten amator oldugunu da gosteriyorsun,Burda insanla r 2 sayfa boyunca yorum yazarak zaten yardim etmek istediklerini gosterdiler. Ancak sen zaten garip bilgiler vererek, herkesin zamanini aliyorsun.

VG bir butundur, vucudunun genel anlamda gelismesi ile alakalidir.Senkronizasyon saglanmazsa diger bolgelerde gelisim de durur veya yavaslar. Bacak uzun sure calismamissin, sonra hafta 3 gun 2 hareket girmissin. Programin zaten zayif ve sacma, kalsik methodlarda baslarda sasmamakta yarar var.. Fotolardan goruldugu kadar da gelismen zayif kalmis.

Ayrica bir soyle forumda dolassan sahsim adina senin eksiklerinin veya fazlalarini soylemenin beni hic birsekilde tatmin etmeyecegini gorursun.

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Eylül 2012

Sayfayı Paylaş