Gelişemiyorum-Kas Yakıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve metyil tarafından 8 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. metyil

metyil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba ben 3 ay düzenli olarak spora (haftada 3 gün en az 2 saat) şeklinde spora gittim. Yazın ara vermek zorunda kaldım ve şu anda tekrar haftada 3 gün şeklinde başlamış bulunmaktayım.

Fakat istediğim şekilde gelişme sağlayamıyorum, beslenme spor kadar önemli ama malesef ki tam beceremiyorum. Yeri geldi ölçümlerde kas yakıp yağ aldığım bile çıktı geçmiş zamanlarda, şu an için bir şey diyemiyorum 2 hafta oldu spora döneli :)

Kendimi zorluyorum hafif girmiyorum spora 15 dk koşu 15 dk cross ile başlıyorum, her gittiğimde karın çalışıyorum, setleri arttırarak zorlayak gidiyorum.
    Programımı ilk fırsatta buraya da yazıcam.

Şu anki başlangıç programımı bitirip bölgesel programa geçerken şu protein tozunu takviye olarak kullanmayı düşünüyorum.
    http://www.hepsiburada.com/liste/ha...=sporhrd72&categoryId=354041&SKU=SPORHRD72-CK
    http://www.hepsiburada.com/liste/ha...d=sporhrd48&categoryId=354041&SKU=SPORHRD48-C

Bu ikisi arasında da kaldım aslında neye dikkat etmem gerek bilemiyorum.

Verebileceğiniz her tavsiyeye açığım, çok teşekkürler :)

2. Ümit KOÇ

Ümit KOÇ Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Bilgisayar bilmem nesi
    Yer:
    İstanbul
    Yerinde olsam haftada 3 gün günde 1 saat şeklinde yapardım. Kardiyo olayına hiç girmezdim. Karın yerine bacakla başlardım. Küçük kas grupları yerine büyük kas gruplarının üzerine giderdim. 34 yaşındayım. Hayatım boyunca kilo alamadım. geçen ay 58 kilo olarak başladım. Şuan 63 kiloyum. Saygılarımla.

3. metyil

metyil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Günde 1 saat çok yetersiz geliyor zaten yarım saatimi ısınmaya harcıyorum, kilo alma gibi bir isteğim de yok asıl amacım mevcut kilomu koruyup kas oranımı arttırmak.

21 yaşında 171 cm 67 kilodayım söylemeyi unutmuşum

4. Ümit KOÇ

Ümit KOÇ Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Bilgisayar bilmem nesi
    Yer:
    İstanbul
    Isınma, soğuma ve esneme hariç 1 saat.

5. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    antrenmandan önce fazla kardiyo enerjimi bitiriyor. 5 dakika bisiklete biniyorum, hızlı hızlı, zaten hemen ter damlamaya başlıyor. artık vücutta nasıl bir yağ varsa demek ki, tavadaki tereyağından daha çabuk erimeye başlıyorum.

Sayfayı Paylaş