Gelişemeyen vucut , tavsiyelerinizi bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve stajyer123 tarafından 26 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. stajyer123

stajyer123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle selamlar, sevgiler
    182 cm boy 80 kg
    yaklasık 2 yıldır biraz düzensiz de olsa vg yapmaktayım
    son bir kaç aydır da gayet düzenli çalısıyorum , ama vucudum bir türlü gelişmiyor
    gözle görülen bi gelişme saglayamıyorum, tamam biliyorum sabır spor u emek vermek lazım ama hiç ilerleme olmuyor gibi
    kilo mu vermeliyim , daha mı almalıyım bilmiyorm
    3 vardiya çalısan biriyim zor olsa da yine de spor uma gidiyorum, beslenme konusuna 3 vardiya çalısan birisi ne kadar dikkat edebilirse o kadar dikkat ediyorm

soracagım su kıssadan hisse , vucudumn artık ilerlemesini istiyoryum , poretin tozu , carnitin , amino asit ne gerekiyorsa yapacagım

baslangıc için önerebileceginiz kombinleri bekliyorum i çok teşekkürler şimdden saygılar

2. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Malesefki supplar öyle aman aman bi etkisi yok beslenme kötüyse beslenmeyi oturt ilk

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    sadece antremanla gelişme olmaz.suplement gıda takviyesidir sadece onları kullanarak kas yapılmaz.dinlenme ve beslenmede yanında sağlam bir şekilde desteklemeli yapılan antremanı.

4. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Supplementlerden medet umma, hatta kullanma bile. Creatin belki bu konuda diğerlerinden ayrılır. Protein açığın varsa whey kullanabilirsin. Öncelikle yaşamını gözden geçir. Beslenme, dinlenme, stres. Bunlar okey ise sorun antrenman sistemindedir. Gelişme gösterebilmen için çalıştığın kiloların mutlaka artması gerekir. Ne kadar güç, o kadar hipertrofi, o kadar kas kütlesi..

5. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link : https://www.bodyforumtr.com/forums/yeni-başlayanlar-bölümü.53/

Arama Kelimeleri : Yeni Başlayanlar

Yukarıdaki arama kelimelerini arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş