Gainer kilo aldırmıyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kamlot tarafından 18 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. kamlot

kamlot Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar hocalarımın önerisiyle nitrofull f1 full gainer aldım fakat kilo alamıyorum.Kullanmaya başlayalı yaklaşık 5 gün oldu günde 2 kere sabah ve yatmadan önce kullanıyorum fakat etkisi olmuyor , önerebileceğiniz birşey varmı ? . Bu arada yaşım 16 boy 180 kilom 56

2. Enver Can

Enver Can Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul/Kartal
    Beslenme düzenin var mı ? Herhalde sadece onun sana kilo aldıracağını düşünmüyorsun ?

3. İmPrimera

İmPrimera Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sadece weight gainer ile olacak iş değil bu. Bende kullanıyorum ve etkisini gördüm. Eskiden 1 tabak yemek yiyip kalkardım şimdi en az 3 tabak yiyorum.Önceliğin gerçek gıda da olsun bir supplement asla gerçek gıdanın yerini tutamaz.Ayrıca 5 gün çok kısa bir zaman değil mi ?

4. kamlot

kamlot Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Programim tabiki var gainer ek olarak kullanıyorum. 5 gun icinde belki ilk defa kullandığım icin biraz onun endişeside var fakat gainer zaten 10-12 gun kullanımlık en azından servise gore hesapladigimda.

5. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Bence gainer kullanma, şeker o bildiğin. 5 günde değişim bekleme, sabırsızsan bu spor sana göre değil. Gerçek yemeklerin yerini en baba supplementler bile tutmaz. Yemeni artır, alırsın kilo. Kas kütlen arttıkça metobolizman hızlanır ve eskiye göre daha sık acıkrsın bol bol yersin. Herşey olur bu işte yeter ki sabret. Supplementler sihirli değnek değil ki etkisini hemen göstersin. Bol şans.

ArnoldBody ve Balboa7 bunu beğendi.
  6. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    Yemeklerden sonra keçiboynuzu pekmezi iç.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. impassionedsailor

impassionedsailor Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Kilo alıcam derken Vücuduna kimyasalları sokma dogal neden beslenmiyorsun .balik Yağı iç cok iyi geliyor

8. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Nitrofull hala var mi ya?

yns2384 bunu beğendi.
  9. umit.baysungur

umit.baysungur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben 1.83 boyunda 75 kiliyum 84 klodan dustum spira baslayali 4 ay oldu fakat kas kutlesi icin granier ve amino asit onerdiler optima markali karbonhitradi fazla bir urun sizce kas kutlem bununla artarmi ikisinin kombinesiyle yardim lutfen bu aradada xL giyiyorum fakat kollar 34 geliyor onerileriniz lutfen arkadaslar bu sporun acemisiyim tsk

10. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Nitrofull icersen almassin tabi :D:D

11. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Amino asit iyidir, faydası olur. Gainerle kombinesi nasıl olur birlikte farklı bir etki oluşturur mu bilmem ama yukarıda da söyledim gainer önermiyorum kimseye, şeker oranı çok fazla kilo aldırır sana daha kötüsü yağlandırır. Maalesef salondaki hocaların geneli sırf ticari amaçları için yeni başlayan herkesi supplementlere yönlendiriyor, bence biraz daha ilerledikten sonra başla. Kol konusunda da kollarını büyütmek için de kol antrenmanı yapacağın gün normalden biraz daha fazla ye, sadece biceps değil triceps de çalış, kolun 3te 2sini triceps oluşturur, yani kolu büyük gösteren aslında tricepsdir. Bol şans.

ArnoldBody bunu beğendi.
  12. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Zamanında bende çok zayıftım bende kullandım gainer ve yararını görmedim , bende önermiyorum senin yapman gereken tek şey yemek, pirince ,makarnaya, patatese velhasıl karbonhidrata yüklenmek , günde 4-5 öğün yiyeceksin yetmedimi 5-6 yiyeceksin, yani arkadaşım yiyeceksin tozlardan mucize beklemeyin. Kilo alamıyorumun tek bir cevabı vardır = yeterince ye-mi-yor-sun!! kolay gelsin..

13. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Yorumları okumadık vaktim yok ama 5 günde tanrı elinizi uzatmadığı sürece birşey değişmez.Alacağın etkenlerle beraber 2 kilodur oda etkenlerle. Birde antrenmandan sonra kullanmanı tavsiye ederim.

14. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Gainer markadan markaya fark var, şekeri yüksek olan da var olmayan da.

Seni en iyi ben anlarım, kilo almak işkence, benim bir aylık gıdamla bir aile doyar.

Şeker kilo aldırmaz, fast food aldırmaz, kilo alayım diye spora başlamadan önce günde 500 gram tulumba yedim 1 ay, 1 kilo aldım, günde 4 ekmek yerim, daha saymayayım anlaşılmıştır sanırım, boy kilo oranım spora başladığımda 180 76, gainer aldım 83 oldum 2 buçuk ayda.

Gainer nasıl kullandığın önemli. Üstünde yazanı uygularsan çabuk biter göbek yapar. Hardline gainer aldım eylülde 2 buçuk ay oldu bu hafta ancak bitecek.

Gainer nasıl kullanılır.
    Öncelikle günlük kalori ihtiyacını bul üzerine 500 ekle, düzenli spor yapıyorsan 300 daha ekle. Diyelim 3000 yaptı.

6 öğün yiyeceksin günlük diyelim.
    Öğünlerde tıka basa ye, ortalama aldığın kalori miktarını hesapla yediklerinin, o öğünde ne kadar alman gerekse eksik kalan kısım varsa gainerdan karşıla, eksik yoksa gainer kullanma. Her öğünde bunu yap, özellikle gece yatarken gainer al, yatmana 2 saat kala benim gibi yulaf ezmesi ye.

Gainer açık kapamak için kullanıyorum, normalde 20 günde falan bitmesi gerekirdi ama iyi yediğim için bazı günler sadece içinden çıkan ölçekle bir ölçek aldım kalori fazlası alayım diye. Doğal olarak göbek yapmadı, çabuk da bitmedi.

Fast food ve şeker gibi sağlıksız, aşırı kilo yapan gıdaların bile kilo aldıramadığı bizlere, sağlıklı ve lifli makarna tavsiyesinde bulunacak çok kişi karşına çıkacaktır, hatta beni de eleştirecektir, proteini eksik etme ama ne bulursan da ye. Biz böyle vücutlara sahibiz.

Şekerli gıdalar tüketmiyorum eskisi gibi, ama ne zaman canım tatlı fast food isterse yiyorum, sen de ye, tüm öğünlerin sağlıklı yaşam için kaliteli gıdalar içermeli tabii ki, benim dediğim şey yağ olacak korkusuyla yememezlik yapma, şu forumda bulunan bir çok kişi 1 porsiyon tatlı yesin tartıya yansır belki ama bizde öyle olmuyor.

Bulk olmayı becerirsek define olmak bizim için çocuk oyuncağı, onunla teselli buluyorum :D :D

Candot ve Ckavustran bunu beğendi.
  15. Alyazmalim_Selviboylum

Alyazmalim_Selviboylum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kamlot arkadaşım, Arkadaşlar hocalarımın önerisiyle nitrofull f1 full gainer aldım fakat kilo alamıyorum.Kullanmaya başlayalı yaklaşık 5 gün oldu günde 2 kere sabah ve yatmadan önce kullanıyorum fakat etkisi olmuyor , önerebileceğiniz birşey varmı ? . Bu arada yaşım 16 boy 180 kilom 56

Söylediklerine göre büyük ihtimalle senin lenf bezleri fazla çalışıyor olabilir yediklerini çabuk yakıyorsun, doktora gidip ölçtürmelisin

Sent from my iPhone using Tapatalk

16. thegun

thegun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    direk çöpe at..

17. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Nitrofullu sana kim verdiyse ona icir..iyi bir gainer alir ve hakkiyla kullanirsan ortalama 13 14 gun normal beslenmenin yaninda 2 3 kg alirsin..bir gunde sadece gainerden 2000kaloriye yakin kalori alirsin cunku kilo almaman imkansiz...bana sorarsan kullanma..duzenli bir beslenmen yoksa o kilolari yine vericeksin...omur boyuda gainer kullanamassin..gainer yerine kendime iyi bir beslenme pragrami cikar

thegun bunu beğendi.
  18. YasinTAMAY

YasinTAMAY Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hardline gerçekten faydalı bende kilo sorunu yaşıyorum ve baya bi güvenememiştim fakat kardeşim 2 haftalık bi sürede 5 kilo aldm tabi yemek ,antrenman ve uyku ile birlikte

Sayfayı Paylaş