Güreş Veya taekwondo

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve ZeroViTR tarafından 12 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    katılmıyorum hocam mesela tyrone spong çoğu boksörden sert yumruk atıyodur ki boksta herkesi nakavt etmeye başladı zaten (kickbokstan gelme) ayrıca bir kickboskcu olarak ben boksörün yumruğuna dayanırım ama hiç bir sporcu kafasına ard arda diz dirsek yemeye dayanamaz

Toma Muzahfer bunu beğendi.
  2. Toma Muzahfer

Toma Muzahfer Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Ula ne güzel algoritma kuruyosun ama sonunda çuvallıyosun. Bi kere şunu anlaman lazımki high kick kaldırırken üst vücut arkaya gider. hızlı olacaksında içeri gireceksinde nereye giriyon la en fazla high kicke kafa atarsın. O saydığın blok teknikleride bizzat kikboks ve muaythaide den geliyor.neyse boksör vs kikboksör konusuda pi gibi uzarda uzar hiç uğraşamam zaten gereken cevabı aşağıda gorillaxx nickli arkadaş layığıyla vermiştir ."Olimpik spor" bir lakaptır. kikboksun orda olmaması onu kötü yapmaz kikboksunda kendisine göre farklı çeşitleri farklı organizasyonları var en tanınmışlardan glory ve k1. Benim asıl anlamadığım tanımadığın insanla böyle konuşacak özgüven nerden geliyor sende? Hani insan gibi konuşurken niye hayvanlaşıyorsun antrenmanlarda 2raund 3dakikadan gölge boksu yapıpda kendini tanrı falanmı zannediyorsun?

3. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Boyunun kısa olduğundan bahsetmişsin,tekvando ayak olmadan içi boş bi spor.Güreş birebirde inanılmaz işine yarar kardeşim.Sarılıp fırlatman yeter

Sayfayı Paylaş