Günlük beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Ezmar tarafından 26 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Birgun firsatin olursa 400gr yulafa su dok. Tavada haslayarak 5dk isit. Sisince ne kadar oluyor gor. Simdi musait degilim. Aksam kac kalori beslendigini beraber hesaplayip cikaralim. Bence bu beslenmeyle birak alt.karin kaslarini, komple vucudunun yaglanmadigina dua et.

Ayrica yuksek miktarda cig tuketilmesinin sindirim sistemine zarar verebilecegini duymustum. Bu konuda arastirma yap istersen.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Ezmar

Ezmar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sabah 5 de kalkıp p90x2 yapıyorum saat 8 de işe gidiyorum akşam gelınce ağırlık çalışıp yatıyorum yulafı düşüre bilirim Sadece sabah tüketirim kahvaltıda güzel oluyor

3. Heisenberg_

Heisenberg_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Sadece bunu yazmak icin girdim yanlis anlama ama beslenmen cok yanlis. Eger dedigin gibiyse vucuduna aldigin karbonhidrat ve protein miktari sana yarardan cok zarar verecek seviyede. Tek bir gunde yediklerini 3 gune bile bolebilirsin bu yaptigin sadece uzun vadede bobreklerine ve karacigerine hasar verir

4. Ezmar

Ezmar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yanlış anlaşılacak bişey yok bu sporu yeni yapıyorum tecrübelilerden fikir almak için başlık açdım yulafi sadece sabah alıcam bulgurda günde 200 gramı geçırmıcem

Sayfayı Paylaş