gücüm kesiliyor

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve overmars tarafından 22 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. overmars

overmars Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İSTANBUL
    evet arkadaşlar sorunumun nedeni tamamen beslenmeymiş.yaklaşık bir aydır protein ağırlıklı besleniyorum ve bu sorunum tamamen ortadan kalktı.hatta artık 30 kg yerine 45 kg kaldırıyorum.hepine cevaplarınız için teşekkür ederim

2. samebegin

samebegin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında uykuylada ilgili ben mesela az uyuduğum günler bench press te acayip derecede kötüyüm

3. radyasyon

radyasyon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    bartın
    bence....

bence kuvvette devanlılık yok sende.bendede bunu hocam kesfetmişti.12 tekrarlara cıkarsa bir süre icin bunu aşabileceğini düşünüyorum..denemekte fayda var diimi.ben aştım.....

4. radyasyon

radyasyon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    bartın
    bir de....

birde az kilolu isen cıkmanı tavsiye etmem ölcü alamassın dahada verbilrsin.beslenmenin eksiksiz tam olması lazım buna hangimiz tam uyuyoruz ki....:)

5. snow

snow Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    vay radyasyona bakın :) nelerde söylüyor :)

6. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    geniş tutuğun için bicepslere yük biniyo dar tutuncada tricepslere biner siteye bak tutuluşu hakında açıklamlar vardır

7. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    konu başlığındaki cevap için iyi bir adaptasyon süresi geçirmemişsin yada sinirlerle ilgili problemin var bir doktora git boyun ve dirseklerine baktır bende de oluyo ama gerdirme hareketlerine önem veriyorum bende boyunda düzleşme ve sıkışma var nedenini ona bağlıyorum ben git bi görün sağlık güvencende varsa bi görün. bide eğzersislerden sonra iyi gerdirme uygula dirsek ekleminde bi gariplik varsa sıcak tedavi uygula bana iyi gelmişti bunu doktorum önerdi milli takım dotorum

8. ibrahimmmm

ibrahimmmm Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Dostum bu durum sadece sana özgü değil. Bütün yeni başlayan arkadaşlarda vardır bu. Aslında bu bir sorun değil, sadece trisepslerin zayıf olmasından kaynaklanıyor. Ağırlığı göğüsün yemesi için daha ağır basmalısın. Çalışma tekniğin tamamen doğru. Eğer o kilonun üstüne bir 10- 15 kilo daha koyup basabilirsen eğer o zaman görürüm ben seni.:D Bak göğüslerin nasıl yanıyor marmara çırası gibi. :DAynı şey bendede vardı sonradan geçiyor merak etme. Pes etme yok aynen devam. Bir ara bende de böyle olunca ben bench presi bırakıp şınav çekmeye başlayacaktım ama iyiki devam etmişim. Ağır basmak her zaman iyidir. Şınav falan bir yerden sonra kesmiyor adamı.

9. CENTAUR

CENTAUR Guest

Alıntı yaptığınız mesajların tarihine bakın arkadaşlar, neredeyse bir sene önceki mesaja alıntı yapıyorsun İbrahimm. Volkan 450 son mesajınıda 4 ay önce atmış çokta aktif bir kullanıcı değil.

Sayfayı Paylaş