Güç arttırımı için tavsiyeleriniz nelerdir ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve herosaint1 tarafından 16 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. herosaint1

herosaint1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese selamlar. Vücut geliştirme sporunda 2. ayımı doldurdum. Açıkcası pek ilerleme kaydedemedim. 180 boy, 72 kiloyum. Hafif olan göbeğimin erimesi ve kol kaslarımın 29 dan 33 e çıkması dışında diğer ölçülerim 1 er santim arttı sadece. hareketlerimi yaparken güçsüz düşüyorum. 12x10x8x6 setlerini kullanıyorum tüm hareketlerimde. 2. setten sonra zorlanıyorum. Ne yapmam gerekiyor sizce ? ölçülerim aşağıdaki gibi. Hepinize şimdiden teşekkür ederim.[​IMG]
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Kasım 2017 ---
    Pazu ölçüm şuan 33 santim. 2. ayın sonundaki ölçüm henüz yapılmadı. Diğer ölçülerim resimdeki gibi.

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Ağırlık seçimin yanlış demek ki. Daha düşük ile çalış. Birde nasıl bir program takip ediyorsun.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

herosaint1 bunu beğendi.
  3. herosaint1

herosaint1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Programım resimdeki gibidir. Yanlarında siyah çizgi olanlar ilk ayki çalışma programımdı.
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Kasım 2017 ---
    Zaten çok ağır kiloları kaldırmaya çalışmıyorum. Tavsiyenizi deneyebilirim. Peki bu seferde gelişim süreci yavaşlamaz değil mi ?

4. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Başlangıç için fullbody bir program daha iyi olabilir. 1-2 ay hareket formlarını öğrenip, sonrasında amacına göre hareket edersin. Forumda tüm vücut çalışma program iskeleti diye bir konu var. Üşenme ilk 5-6 sayfasını oku kafana yatan bir program seçip başla çalışmaya.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş