Gökhan & Safa Antrenman Günlüğü 2.Ay

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Gökhan Gürel tarafından 5 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Gökhan Gürel

Gökhan Gürel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    BESYO ÖĞRETMENLİK
    Yer:
    Muğla
    Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar spora başladım . Omuzum da ki yırtılma nedeniyle ara vermek zorunda kalmıştım . 5.5 aydan sonra tekrar aranızdayım ve oldukça mutluyum. Spora ara vermeden önce 76 kg idim. Sakatlıktan sonra her şeyi saldım ve haliyle 7-8 kilo kaybettim. Doktor izninden sonra başlamaya karar verdim . Şimdi tekrar toparlanıyorum şuan 74 kiloyum ve 80 kiloya ulaşmayı hedefliyorum. Besyo öğretmenlik bölümü öğrencisiyim kısacası spor=HAYAT benim için. En yakın arkadaşım ve ben buradan olabildiğince bilgi paylaşımı yapmak istiyoruz . Artık beraber çalışıyoruz ve çok iyi idman yapıyoruz.
    Eve gittiğim zaman antrenman programımızı ve gelişmelerimizi paylaşacağım. Yeni bir programa başlıyoruz ve sonuçlarını oldukça merak ediyoruz . Şimdiden herkese kolay gelsin iyi idmanlar

Rumuz: GOGOSEFF

Son düzenleme: 5 Mart 2015
  2. Gökhan Gürel

Gökhan Gürel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    BESYO ÖĞRETMENLİK
    Yer:
    Muğla
    Tekrardan merhaba arkadaşlar kusura bakmayın oldukça yoğun bi hafta geçirdim bu nedenle buraya yazi yazamadim. 1 aylık alistirma idmanimizi bitirdik. Öncelikle biz spora yeni baslayan kisiler değiliz o yüzden kaslarımiza oldukca fazla agir kilolarla çalışacağımız için alıştırma programı yaptık diyebilirim. Koyduğum fotograf 1 aylik alistirma programinin sonunda cekilmistir :)
    Neyse şimdi yepyeni bir idman programiyla yolumuza devam edicez :) Bu programı sizlerle paylasicam . Gözlemleri ve deneyimlerinizi yazmanizi rica ediyorum. Bu program 3 ay boyunca yapicagimiz bir program. Savaş Cebeci hocamizin programi. Dün İtibariyle başladık. Öğlen tekrar yazicam saygilar kolay gelsin fitness ve body sevenler :)

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş