Göbek Sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve onurhan00 tarafından 11 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. onurhan00

onurhan00 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar merhaba araniza yeni katildim ben yaklasik 90 kiloyum ve 1.88 boyum var ama kilomu belli etmiyorum ama göbeğim var yani bana gore biraz fazla arkadaslar gobegim haric heryerim kas bu gobegi nasil eritebilirm arkadaslar diyette neler yiyip icmeliym kac dk kosmaliyim kosmadan eritemezmiyim yani gercekten kas yakisiyor vucutum tam kasa yatkin sorularim bunlar lutfen bu konuda yardimci olun :)
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Nisan 2015 ---
    Bu arada 8 aralik 1999 dogumluyum yani 16 yasimdayim

2. Jr_Seid

Jr_Seid Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Emekçi
    Yer:
    Esenler, İstanbul
    Önce günde ne kadar kalori aldığını bilmen gerek buna dikkat etmen gerek püf nokta olarak günde 2.5 lt su içmen gerek sabah koşmalısın en az 30 dakika olsa bile şeker tüketmemen lazım ekmeğide azaltman lazım youtubede göbeği eritmek için mekik şekilleri bulabilirsin mekik çekmen lazım gazlı içeceklerden uzak durmalısın süt ve peynir ürünlerinide çıkarmalısın mesela öğle vakitlerinde 1 avuç ceviz fındık badem tarzında kuruyemiş tüketmelisin bu yağ yakmana yardımcı olur protein ağırlıklı besle yumurta et balık tavuk gibi bildiklerim bu kadar yardımcı olacağını düşünüyorum iyi forumlar

Mertcan Uçar bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş