Göğüslerle ilgili sorunum var ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve NeoFiT tarafından 3 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. NeoFiT

NeoFiT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar , yaşım 16; 17 ye girmek üzereyim. Boyum 1.72 kilom 81.Ben 2014 ün yazında tam 1 ay neredeyse heryeri çalıştıran bir programı devam ettim, sonradan ameliyat oldum bida şuğana kadar body ye devam edemedim. Evde kendim çalışıyorum şuğan tam 5 saat kitapların başından kalkamıyorum her bilgisayarcı gibi :D bide kültür dersleri var okulun.
    Şimdi şöyle bi sorun var , vücut tipim endomorf (Yani öyledir heralde :D) çünkü ben 3 senede 36 kiloyken 81 oluverdim. Hep yiyip içip pc başındaydım. Şimdi aralıklarda olsa çalışmışlığım olduğundan omuzlarım ve göğüslerim geniş ancak göğüsler çıplakken biraz formda gibi , ama yağda var. Giysilerin üzerinden hiçde hoş durmuyor açıkçası :D Fazla zamanım olmadığından şimdilik sadece göğüs düşünüyorum ama belki bütün vücut içinde çalışabilirim.
    Bana nasıl çalışacağım hakkında bilgi vermeden önce şu sorunun cevabı lazım. Şimdi tamam antremanımı yapıyorum tam 1 saat göğüs çalışıyorum haftanın 7 günüde, ama antreman bitince kasların ucu gevşiyor. Fakat çalıştıkça serleştiğini hissediyorum sadece uçların gevşemesinden kaynaklanan bi sorun psikolojimide etkiliyor. Resim atmak isterdimde şuğan mümkün değil. Bana hem motivasyon edicek hemde antreman lazım :D Cevaplayanlardan şimdiden teşekkür ediyorum.

2. NeoFiT

NeoFiT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güncel++

3. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Haftanın 7 günü göğüs çalışmanın anlamı nedir , senin bu daldaki asıl amacın nedir , senın göğüs değil kilo vermen bariz belli kastan önce yağlarını eritmen yani ciddi spor(kardio) antrenmanı yapman gerek , suan yaptığın çok bilinçsiz bir adım atmak istiyorsan spor salonuna git oda olmuyorsa evde kendi vücut ağırlığında çalış ama muhakkat koşu yapmak yani antrenmanında terlemen kardio yapman lazım.

4. NeoFiT

NeoFiT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    onuda yapıyorum

5. kaan26

kaan26 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları: