Göğüs yağı eritme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mirquel tarafından 11 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mirquel

mirquel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar yaşım 17 kilom 81 boyum 174 2 aydır fitness 2 yıldır boks yapıyorum haftanın 6-7 günü spora gidiyorum her ağırlık antrenmanından sonra 30 dakika cardio yapıyorum ağırlık antrenmanıda 1 saat sürüyor sorum şu göğüs bölgemde diğer bölgelere göre daha fazla yağ var bu yağları nasıl yakabilirim ve ağırlık antrenmanından sonra cardio yapmak doğru mudur

2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    cardio öncemi yapılır sonramı yapılır tartışması hep var zaten . Aslında amaca göre ikiside yapılabilir . Mesela senin ilk hedefin öncelikli olarak Kas kütlesi artırmaksa ilk olarak agırlık antrenmanına girmende fayda var çünkü cardio da yorulduktan sonra agırlık antrenmanına girmen verimi azaltır , ona göre öncelik sıran hangisiyse onu başa koy . ;)

3. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    her konuya yazdığım gibi,bölgesel yağ yakımı yoktur sen kilo verdikçe tüm vücuttan oranltılı gider,ama en sona göğüs ve bel yağları kalır bu bizler için büyük sıkıntı,yağ oranını çok düşürünceye kadar göğüsünün ucunun öyle kalcağını tahmin ediyorum,kas yapsam düzelirmi?? gibi bi durumda yok sadece duruşunu düzeltiyo ama o yağ orda kalıyo

Sayfayı Paylaş