Futbol ile fitness

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve blackeaglee tarafından 17 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. blackeaglee

blackeaglee Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar ben günümüz büyük takımlarından birinin genç takımında futbol oynayan biriyim ve senenin başından beri istikrarsız olarak fitness salonunda çalışıyorum ve bu konularla az çok bilgi sahibiyim boyum 1.83 kilo 70 yaza kadar zamanım var ve bu zamanı iyi değerlendirip kas kütlemi arttırmak istiyorum bunun içinde gittigim salondaki hocadan personal training dersleri alacağım , Her erkeğin isteği gibi bende hacimlı ve kaslı bir vücuda sahip olmak isterim ama herşeyden önce fit olması benim için çok önemli yani 100 cm kol yağlı göbek olayına karşıyımki birçok insanda benim gibi düşünüyodur ama ondan önemlisi tabi kıvraklıgımı ve hızımı kaybetmemek için fit olmak daha önemli ,ben size şunu sormak istiyorum ,1)patlayıcı kuvvet antremanları bana gücün yanında hacim kazandırırmı 2)bende gncden l-arginine l ornithine +lysine birde l carnitine var normalde spordan sonra bunları kullanıyodum ama kullanım şeklini dozajından emin değildim ve protein tozu kullanmamın iyi olabileceği söylendi gncden qnt metapure diye bi ürünle karşılaştım sizce hangisi ile devam etmeliyim (l-carnitine kullanma nedenim yağ oranım kiloma göre fazla (bel cevresi bi 10-15 cm fazla) Öneri ve görüşlerinizi bekliyorum vücudumdan birkaç foto yolluyorum şimdiden sağolun sevgiler saygılar :) [​IMG]
    By blackeaglee at 2012-04-17 - [​IMG]
    By blackeaglee at 2012-04-17 -[​IMG]
    By blackeaglee at 2012-04-17-[​IMG]
    By blackeaglee at 2012-04-17

2. The Monument

The Monument Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Üsküp
    1) kazandirir.
    2) GNC'nin genel anlamda hicbir urununu kullanmamaya calis bu urunleri neden aldin bilmiyorum ama su asamada hicbir sekilde isine yaramayacak urunler. Mukemmel beslenme ve mukemmel uyku duzenin var ise (yoksa mukemmel hale getir) ilk etapta ihtiyacin olacak iki supplement var biri whey protein digeri ise saglam bir multivitamin. Lcarnitine e ihtiyacin yok zaten kas kutlesi kazandikca orantisal olarak bel cevren seni rahatsiz etmemeye baslayacak.

3. blackeaglee

blackeaglee Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevabınız için teşekkür ederim :) ilacları city's avmden aldım arastırmalarıma göre büyüme hormonu gibilerinden bişey ,L carnitine almamın nedeni doktorumada danısmıstım yagsız kas kutlesi yapman icin dedi aynı zamanda bu 3 ilaç kutusunu önerdi bana ama ben whey proteinini arastırdım banada uygun geldi yağsız kas kütlesi için birebir sanırsam ama gnc dısında bu urunu nerden alabilirim sağlam bi kaynak olabilirse cok iyi olur

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    sana yapılabilecek en iyi öneri kulüpten destek alman olabilir. altyapı ile ne kaar ilgililer bilmiyorum ama onlara sormak en iyisi olacaktır bence

5. The Monument

The Monument Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Üsküp
    city's'den çıkıyosun (backhaus tarafından değil cadde tarafından) sağa dönüyorsun valikonağı caddesine varır varmaz köşede bir eczane var. oradan temin edebilirsin istediklerini.
    Ya da cevahir alışveriş merkezinin en alt katındaki eczaneden serkan bey yardımcı olur sana türkiyeye gümrükten mal girer, onun haberi olur.
    ya da **********.comdan sipariş verirsin. kredikartı bile istemezler kapına kadar en geç bir gün içerisinde getirirler (depoları avcılarda ama devamlı dağıtım halindeler)

şu anda büyüme hormonunu boost ettirmene falan gerek yok. carnitine de para harcama. dediğim gibi iyi bir whey protein (nitrotech benim şahsi tercihim) ve multivitaminle (universal animal pak) yoluna devam edebilirsin. ayrıca şu aşamada beslenme üzerine yoğunlaşırsan daha iyi olur. Ayrıca mesajlara teşekkürü her mesajın altındaki teşekkür butonundan yapabilirsin adminler kızıyor benden söylemesi :)

blackeaglee bunu beğendi.
  6. blackeaglee

blackeaglee Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam önerdiğiniz yere gideceğim bu hafta icinde :) bide yağsız kas kütlesi istedigim icin söyle dusundum haftada 3 gün ağırlık idmanı hoca ile personal training idmanlardan sonra bir ölcek whey proteini-2 gün ise spinning(spinningi yağ yakımında iyi görüyorum) o çalışmadan öncede bitane carnitine atılabilir diye dusunuyorum daha verimli hale getirmek icin .Amacım zaten şişmek değil fit hale geliyim göğüsler,kol vede sixpacki cıkarttımmı benim icin yeterlidir sonra o vücudu korumak icin idmanlar yaparım diye dusunuyorum.Beslenmem gayet güzel zaten evimizde herkes yemeğine cok dikkat eder beyaz ekmekten tutun tereyaga kadar bulunmaz genelde her ögunde proteinimiz olur bir avuc ici kadar yerim karbonhidrat olarak ya pilav ya makarna yada cavdar ekmegi yerim.Sizce bu sistemle biyerlere gelebilirmiyim ? Kısaca hayalimdeki top vücut[​IMG][/URL][/IMG]

Son düzenleme: 18 Nisan 2012

Sayfayı Paylaş