1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

furkan8 9 Aylık gelişim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve furkan8 tarafından 7 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. çikoçiko

çikoçiko Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    23
    hem güzel vücut, hem yakışıklı bi surat. luke brooks a benziyorsun dostum. bu şansla kimse seni tutamaz :)

2. furkan8

furkan8 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba, uzun zamandır foruma giriş yapamıyordum. Spordan da koptum 2 seneyi aşkın süredir spor yapmıyorum.

Kollar şuan 36 cm de takıldı, karın kaslarında pek problem yok. Hayretle seyrediyorum bu kalışı... Acaba diyorum steroid vursam o hacmide emip vücudun bırakmama şansı olur mu ? :)

Bu arada yaşım 21 oldu... Kilom 79 boyumda 184..

2 Hafta içinde spora tekrar bir dönüş yapmayı planlıyorum, tüm sağlamlığıyla!!! :))

Vücudum gerçekten iyiymiş, içim yanmadı değil :)

3. Hakan4961

Hakan4961 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Konu'yu yeni gördüm kardeşim , gerçekten vücudun çok iyiymiş keşke ara vermeseydin , neyse sağlık olsun . Bence güzel bir beslenme ve antrenman programıyla kısa bir süre içerisinde eski formunu yakalarsın , başarılar :)

furkan8 bunu beğendi.
  4. Zizxy

Zizxy Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Mobilya Makina Operatoru
    Yer:
    istanbul
    Guncel resimlerini bekliyorum dostum. 2013te gercekte cok iyi :)

furkan8 bunu beğendi.
  5. furkan8

furkan8 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    1-1.5 hafta içinde başlangıç fotoğraflarını burada paylaşıp bu konuyu hiç bozmadan devam etmeyi planlıyorum.

Spora ara verip dönüş yapan arkadaşlara da yardımcı olması açısından.

2013 ten farklı olarak,
    düzensiz bir program ve beslenme yerine, ACILI VE BOL PROTEİNLİ bir beslenmeye yönelmek istiyorum.

Yeni hocamın önderliğinde en kısa sürede sizinleyiz ! :)

Zizxy bunu beğendi.
  6. furkan8

furkan8 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Son düzenleme: 18 Mart 2017
    eehfe4 bunu beğendi.
  7. eehfe4

eehfe4 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
  8. furkan8

furkan8 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Evet arkadaşlar an itibariyle sağ kol 38 cm sol kol 37 cm Allah'a şükür harika bir genetik, çalışmalara son gaz devam!

9. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    harika genetik derken. iyi sayılırda abartılcak birşey yok :D eskiden yaptığın çalışmaların etkisiyle toparlanman çabuk sürer ama daha fazla çalışmalısın. o kol ölçüsüne 0dan başlayan birisi normal bir şekilde çalışsa bile 6 7 ayda ulaşabilir max. vücut güzel yağ oranın güzel ama o vücuda bi 42 43 cm kol gider boşlamamalısın değerlendir bu fırsatı :)

10. furkan8

furkan8 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    harika bir genetik derken,daha önce spor yapmış birinin 1 ayda yaptığını vücut 1 haftada emiyor,harika olan budur. :) çünkü sporu yine işlerimden dolayı çok boşluyorum. 0 dan spora başlayan 10 kişiden 1 i dediğiniz aylarda dediğiniz ölçülere ulaşacaktır. Bu arada vücut geliştirme forumunda abartılacak bir şey yok o yok bu yok demek yerine, onundestekleyici şeyler söylemenizi tavsiye ederim.Sonuçta aynı sporu yapıyoruz ve motivasyonun önemini biliyoruz. Ya da aramıza yeni katılmışsınız daha öğrenirsiniz diyelim. Keyifli sporlar ve forumlar...

RagnarLothbrok34 bunu beğendi.
  11. RagnarLothbrok34

RagnarLothbrok34 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Ataşehir-İstanbul
    Merhaba kardeşim gerçekten iyi bir altyapın var inkar edilemez estetik bir görüntü katıyor sana. Benim aklıma takılan spor yapmadın uzun süre ve kilonu ve yağ oranını nasıl optimal seviyede tuttun. Beslenme programım yok diyorsun antrenman programım yok diyorsun şaşırtıcı gerçekten :) kolları olduğu gibimi ölçüyorsun yoksa pazuları şişirip mi ölçüyorsun onuda merak ettim benim kollarda 37-38 cm civarı ama seninkiler kadar iri gözükmüyor yağ oranım %12 benimde

12. furkan8

furkan8 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    merhabalar pazuları şişirip ölçüyorum, iri görünmesinin sebebi bence kasın uzun olması , uzaması içinde barla ön kol çalışırken ağırlığı mümkün olduğunda yavaş ve başlama noktasına kadar indirin. bazı arkadaşları görüyorm 90 derecelik bir açıda indir kaldır yapıyorlar hızlı hızlı bu önkolu şişirir fakat kası uzatmaz, bir süre dediğim gibi deneyebilirsiniz bence. onun dışında kilo ve yağ oranını nasıl optimal seviyede tuttum bilmiyorum bir çaba sarfetmedim hatta halısahaya bile gitmedim diyebilirim. ye iç yat modundaydım,genetik diyip geçiyorum artık bunları irdeleyip bulmak lazım aslında , bu işi bilenlere yapanlara sorduğumda metabolizman hızlıdır diyip geçiyorlar ya da oğlum kendini bu kadar övme diyorlar. öyle işte hocam . size kolay gelsin :)

RagnarLothbrok34 bunu beğendi.
  13. orhan kalayci

orhan kalayci Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Tebrikler gelişim süper.9 ayda bence çok iyi gelişmişsin acaba antremanda yaptıgın püf noktalar varmı?

14. furkan8

furkan8 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Son bilgiler ; yağ ölçümü 40 gün sonra tekrar yapıldı ve
    %11.2 olan yağ oranı %6.5 'a düşmüş. 40 günlük bir sürede böyle bir düşüş olmasına diyetisyen bile şaştı kaldı. Spora işlerden dolayı düzenli gitmediğim halde. 1 KG almışım ancak tamamen kas kütlesi, yağlarda kasa dönüşmüş diyetisyenin dediği bu.

Onunda dışında kol ölçüleri 1 cm daha arttı, six packler belirgenleşti. Son fotoları yakın zamanda atarım inşallah.

Sayfayı Paylaş