FullBody Program Yorumlar mısınız?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Tahsn tarafından 1 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tahsn

Tahsn Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar
    Spora başlayalı 5 ay civarı oldu gelişim şu şekilde

Boy 1,79
    Omuz 107 - 116
    Göğüs 96,5 - 101
    Kollar 29,30 - 34,35
    Basen 99-100

Açıkçası istediğim gelişmeyi yakalayamadım. Aynaya baktığımda özellikle göğüs hiç gelişmemiş gibi hissediyorum basen deseniz berbat beslenmem kötüydü 2 haftadır beslenmeyi düzene soktum ve yaz sonuna kadar istediğim ölçülere ulaşmak istiyorum.Gunde 2 bölge çalışıyordum buna göre programım vardı ama şahsi fikrim fullbody benim için daha uygun.İnternetten araştırarak bazı programlara ulaştım bunlara eklemeler çıkarmalar yaparak şöyle bir program hazırladım

Front Squat 4x8
    Leg Curl 4x12
    Deadlift 4X8 Barbell Shrug 4x12 Superset
    İncline Barbell Press 4x8 Barbelll Row 4x8 Superset
    Butterfly ve Lat PULDOWN 4x12 Superset
    Military Press 4x8
    Arnold Press 3x8 Dumbell raises 3x15 Superset
    Cable biceps curls 4x8 overhead barbell press 4x8 Superset

Haftada 4 gün uygulamayı planlıyorum boş günlerimde karın çalışırım.Program hakkında yorumlarınızı merak ediyorum açıkçası uzun yıllar body yapan biri değilim :) belki de çok acemice ve saçma bir program hazırlamışimdir eğer öyleyse benim için zaman kaybı olur . Bu yüzden yorumlariniz değerli . Şimdiden teşekkürler

2. brfnbrfn

brfnbrfn Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    38
    Eksik bölge varsa split (bölgesel) çalışın bir küçük bir büyük kas grubu seklinde sırt ve trapez calışmalarınız da göğüse etki eder
    Gelişim icin karbonhidratlar en iyi muttefiginizdir
    O bölgeye 3-5 gerekirse 10 hareket farklı açılardan gırın hasar görmeden kas büyümez.. kaslar da ha demeyle gelişmez.. sabır ve devamlılık olsun onceliginiz..
    Fullbody genelde yağ yakım döneminde tercih edin
    Beslenme olmadan bu is çok zor onu söyleyeyim diete sadık kalın. 1 taneden birsey olmaz demeyin olur, iradeli ve düzenli olun yemekleri yanınızda taşıyın. Kilit nokta bu.Gercekten hak ettiğinizi düşündüğünüzde cheat yapın. Motivasyonunuzu bozacaksa eğer istediğiniz forma kadr cheat bile yapmayın..

3. Tahsn

Tahsn Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Beslenme konusunda haklısınız dediğim gibi 2 haftadır dikkat ediyorum o konuya .Makarna,pirinc,yulaf öğünlerde tüketiyorum.Yorumunuz için tskler

brfnbrfn bunu beğendi.
  4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş