forumda kimsenin yardım etmemesi sorunsalı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve eminhlhp tarafından 31 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. eminhlhp

eminhlhp Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Kac tane konu actim hicbirine yanit gelmedi. Hic kimse mi yardim etmez ? Son kez şansimi deneyecegim olmazsa da yapacak bir sey yok

2. Yezuma

Yezuma Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Aynen öyle bir konu açıp soru soruyoruz ne yönlendiren var ne başka 40 kişi okuyor konuyu 2-3 kişi belki cevap veriyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. noobbuılder21

noobbuılder21 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Dostum belki senin sorularını görenler cevaplayacak kadar bilgili değildir veya sana yardımcı olabilecek kişiler görmemiştir. Sonucta forumda bilgili kişiler kadar senin benim gibi öğrenmek ,sormak için olan kişiler var :D

4. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Sorduğunuz soruları bilmiyorum, ancak tahminimce soracağınız sorular bu büyük forumda yıllar içerisinde muhtemelen defalarca cevaplanmıştır, tartışılmıştır. Arama özelliğini kullanarak sorularınızın çoğuna cevap bulabileceğinizi düşünüyorum.

Forumdaki üyeler gönüllü personal trainerlar değiller, forumun da size böyle bir vaadi yok zaten. Tekrar tekrar başlık açmanız sizin cevap almanızı sağlamaz, sadece forumun kirlenmesine sebebiyet veriyor.

Forumu iyice karıştırın, zaten okumanız gereken o birikmiş bilgiden dolayı soru sormaya vaktiniz olmayacak muhtemelen. Ha siz hazıra konmak istiyorsanız o ayrı mesele. İyi forumlar.

Devodo, Pink Zeppelin ve farazi bunu beğendi.
  5. eminhlhp

eminhlhp Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Google da ve forumda yeteri kadar arastirma yaptiktan sonra konu aciyorum zaten ama kimseden bir yardim alamadim. Boyle bir vaadin olmadigini biliyorum ama burasi yardimlasma yeri bence ve bende sorularima cevap alamayinca en iyisi yazmamak diye dusundum. Sordugum sorulari eminim cogu kisi biliyor ama nedense iplenmedim her neyse sizin de bu konu da yapacak bir seyiniz yok zaten bosuna anlatiyorum. Saygilar

6. Yezuma

Yezuma Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam Allah aşkına sana çok ufak bir örnek vereyim kendim hakkında ufak bir bilgi verip
    X supplement i ni mi alayım y mi diyorum (ikiside protein tozu) ki forumda 2 protein markası içinde güzel bilgi içeren bir yazı yok yani birinin çıkıp ben bunu kullanmıştım başarılı üründü veya pek kaliteli bir ürün değildi di demesi çok mu zor mesela ? Bizde araştırıyoruz araştırma sonucu bulamadıklarımızı soruyoruz insanlar şu kafadamı biz zamanında hatalar yapa yapa bulduk şimdi onlarda böyle bulsun yani eğer zihniyet bu ise yanlış...

7. Emreclk52

Emreclk52 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    emin sorunun ne söyler misin

8. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Bem soyleyeyim. Evde dumbbell ile calisma peogrami istiyor.

Bu ve diger sorular @ujohnz un dedigi gibi defalarca tartisildi. Fakat her yeni uye arama yapmadan direkt konu aciyor.

Bence yardim sorunundan cok baslik kirliligi var. Simdi arkadas foruma yeni uye oluyor. Hicbir kurali, sabit basligi vs okumadan baslik aciyor

"Cok acil yardim lazim"

Basligin icini acip bakiyorsun premium goldmu alayim weider goldmu. Arastirma yapmadan surekli boyle konular gelince uyeler artik yazmamaya basliyor tabi. Yoksa bence cok aktif bir forum. Cok sey tartisiliyor ve duzey cok yukarda.

Simdi forumda vucut gelistirme icin baslangic programi var. Adam uye olmus. Actigi ilk baslik "yeni basladim program lazim"

Ya arkadas sabit baslik var. Once oku arastir lutfen. Anlamadigin bir yer varsa sor. Hazira konma.

Emreclk52 bunu beğendi.
  9. eminhlhp

eminhlhp Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Haklisiniz ama ben baska konular da actim onlara da cevap verilmedi bu basliga cevap gelince de en basit seyi sorayim dedim dediginiz basligi actim. Ben ariyorum googledan youtubedan fakat bulamayacagimi anlayinca buraya yazdim her neyse sizde haklisiniz kendi acinizdan bende hakli oldugumu dusunuyorum iyi aksamlar

10. drjacob

drjacob Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    aynı konudan muzdaribiz

Sayfayı Paylaş