Forum T-Shirt'ü Bastıralım?

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve fırat 26 tarafından 24 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. xxdiablo

xxdiablo Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    katılıyorum sana iyi olur denemekte yarar var ne kaybedicezki valla çok iyi olur giymişiz t-shırtlerimizi birde bir buluşma planlamışız bir kaç arkadaş aynı şekilde dolaşıyoruz federasyondan zannederler bizi hehe iyi olur ;)

2. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    :D
    Kızılay dağıtmış gibi, 10 kişi bir örnek dolaşırız sonra :D .

3. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    bu gerçekten iyi fikir ne dersiniz despo ve diğer arkadaşlarla konouşmalı

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    gittigidiyor veya hepsiburada olabilir evt.

Cizimine güvenen buraya ekleyebilir - ilerde bir baslikta acariz.

5. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    beyler bende arnoldun kevin ve markusun felen cd leri var ön tarafta yazan golds gym veya world gym altında agırlık kaldıran canavar felen. bizimkinin arkasında site adresi ve dambılla kol yapan bi canavar .öntarafta bench press yapan korsana benziyen bi canavar olmalı .kollarada ortak bi söz yazılmalı.böyle bady atasözü olmalı anladınızmı dostlarım.
    HADİ HADİ YORUM YAPIN KİMSENİN SESİ ÇIKMIYOR ve ayrıca fazla öylemi yapalım böyle mi yapalım diye üstüne gitmeye gerek yok eksikler olsa bile bizim sevgimiz eksikleri kapatır.şimdi yavas yavas yönetime herkes ismini yazdırmalı.ama kimseden ses cıkmıyo beyler vercemiz surda 7 milyon felen tabi toplu olursa ama ee hadi simdi yönetim düsünsün tasınsın kararları ortaya koysun bizde kararlara uyalım .ve eger imkan varsa herkesin e_mail adresine msj yollanırsa güzel olur.tabi bi kolaylık varsa gecerli sözüm.ya bitane kolsuz bitanede kollu olarak 2 tanemi yaptırsak

6. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
  7. Hurricane

Hurricane Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Anvers
    Vallah iyi olur, hem t-shirt hem atlet olsa ikisinide alirim ben ;)

8. Guest

Guest Guest

Bence yapilacaksa fazla abartili olmasin bir güzel logo ve site adresi yeter. Yeterki tshirtin modeli iyi olsun!
    Ben yurtdisinda kaldigim icin sadece fikir.

9. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    sakin ol derinnefes al ve 10 kadar say panik yapma bunlar içinde para olan işler altyapının sağlam olması lazım o yüzden sendeki resimleri koy varsa bakalım t-shırte uygunmu değilmi ayrıca neden canavar koyalım illada yaratıkmı olmalı zaten bir kesim bb yapanlara monster gibi bakıyorda bence estetik,şık bir resim olmalı çok şey ima etmeli lee prest dünyayı kaldırıyor sırtıyla eklemiştim lee prestin resimlerinde var o tarzda olabilir bak bakalım fırat ne düşüneceksin

10. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    Ben sanmıstımki daha bizden birşeyler olur oturup kendim çizdim ama gördüğüm kadarıyla yine kes kopyala yapıştır isteniliyor bakın bu çalışma tamamen bana ait bize ait body resmi forumun adı ve hilal bir taşla 3 kus daha çok çizebilirdim ama dediğim gibi yine arnol filan resmi isteniyor yani bizden bir şey olmasında ne olursa olsun olmasın bu sadece bir taslak eğri buğru demeyip genel konuya bakın ok denirsede daha çok çizer yollarım model bulununcada rutuşları yaparım [​IMG]

11. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Süper olmuş bence, hilal olayının çifte anlam taşıması falan da çok iyi. Sendekinin yarısı kadar çizim yeteneği bende olsa, emin ol ben de hemen bir taslak yollardım ama yok işte, anca çöp adam çizebiliyorum ben. Hadi, tüm eli kalem tutanlar birşeyler çizsinler de seçim yapalım.
    Ayrıca bu resim seçimlerini başka bir başlık altında yapabiliriz sanırım, bu konu yöneticilere kalmış tabi.

12. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    dediğim gibi istenilirse benzer çok resim türete bilirim önce ne istediğimizi bulmamız lazım elbise için resim mi yoksa bizi anlatan bir logomu bence seçilen resim aynı zamanda forumunda logosu olacak oyuzden ince eleyip sık dokuyalım ama illede bizden birşeyler olsun derim bencede resimler başka başlıkta toplansın

13. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Ellerine sağlık Edobey, çok özenmeden yaptığın halde harika olmuş, çok beğendim ben, dediğin gibi, bizden çıkmış, bize ait birşey olmalı, ve bu hem Türklüğü hem sitemizi cok estetik bir şekilde ortaya koyuyor.
    Cok beğendim tebrikler (kayıptın kaç gündür, bir anda ortaya çıkıp patlattın bombayı :D

14. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    eline saglık inan.güzel olmus.yalnız tüm tanıdıgımız badycileri bu işe tesvik edip onlarada aldırtmalıyız.eger imkan varsa tüm form üyelerine mail felen atsak....ya ne biliyim aklıma hep canavar geliyor .ama tasarım güzel yapmıs dostumuz .hadi hepiniz hoscakalın dostlarım

15. xxdiablo

xxdiablo Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    bence olmuş edobey ellerine sağlık güzel olmuş ben beğendim valla bir ara 2d araba resimleri çiziyordum bir denerim olursa koyarım buraya şöyle elinde halter gibi bodyforum yazısını tutan bir adam iyi olur ;)

16. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Güzel bir calisma bravo.
    yeni bir baslik aciyorum simdi oraya calismalarinizi eklerseniz seviniriz.

17. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    evet olabilir neoste ile felen yada solida gercek distribitördür.neoste , solidanın bi koludur.bence süper olur

beyler fazla kurcalamaya gerek yok sekil omu olsun bumu olsun diye simdi bize kac kişi alır onun isim listesi lazım.

18. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet uzun zamandır gördüğüm en iyi çizim olmuş brawo evet devamıda gelirse iyi olur bence bu çizim ilk üçe girer

19. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    simdi arkadaslarım
    1.tarihler arasında resimyollama zamanı olsun mesela mayısın 1 inen kadar
    2.mayıs 2 ile 15 i arasında oy kullanma
    3.mayıs 15 ile haziran 1 arasında para dekontlarının arkasına adresle birlikte bu işi üslenene yolanmaı
    4.haziran 2 ile 10 u arasında tişörtün basımı
    5.haziran 11 de kargoya verilmesi
    6.haziran 13 de kargodan elimize gecmesi

bu sekilde bir program yapsanız sayın yetkililer nası olur acaba ben örnek bi program yaptım siz bunu düzenleyin lütfen

bide forma üye olanlara baktım adam bilmem kac ay önce üye olmus daha ne biliyim bi düsüncesini paylasmamıs o(sıfır) mesaj var
    tamam önemli olan yazıp yazmaması degilde.hiç olmazsa bakın biz burada bi yerlerimizi yırtıyoz tişört bastıralım paylaslım diye.hiç olmazsa bu bölüme bişe yazsın.....sözüm kayd olupda bişe yazmayan beylere hadi beyler oturmayamı geldiniz bu forma...düsünce üretin düsünce ...bu ne ya emege saygınız olsun

20. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    evet bende fırata bazı konularda katılıyorum sanki bir isteksizlik mevcut resim veya model konusunda elimde bir iki cizim daha var kendi çizdiğim siteye özel ama benden baska kimse bir çalışma yapmamış sanırım tabiki kimseyi mecbur tutamayız bu bir yetenek ve beceri işidir fakat kimse resim yollamayınca bende görmemiş gibi hep ben yollamak istemedim (ayıp olmasın diye) bu durumda ben diğerlerinide yollamaya çalışayım

Sayfayı Paylaş