Forum T-Shirt'ü Bastıralım?

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve fırat 26 tarafından 24 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    arkadaslar benim bi fikrim var ve ortaya koymak istiyorum.bence bizler badyciler olarak bi tişort bastırmalıyız.arkasında bizim formun adresi.öntarafta dambılla kol yapan bi canavar . bence bu işi formun yöneticisi olan ve istanbulda yasayan bi arkadasımız yapmalı.bi posta çek hesabı actırırız .ben eskişehirde araştırdım tek bi tane yaptırcaktım kendime 25 ytl dediler .istanbulda daha ucuza yaparlar hemde 200 tane felen yaptırsak.fiyatıda 7 milyon felen olsa 3 milyonda kargoya versek bak 10 ytl ye hepimizin ortak bi paylastıgı somut bi eşyası olur.hem reklam olur formun tanınması için hemde hatıra . haydi arkadaslar el ele nediyorsunuz 7 ytl tişört ve 3 ytl kargo bize 10 ytl ye patlar ama manevi yönden sonsuz bi deger bidahamı gelcez dünyaya.evet herkes düsüncesini yazsın lütfen evet kararlastıralım kardeslerim[/b]

2. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    arkadaşlar hiç cevap gelmedi sanırım ya hala okumadınız yada bu fikir sizi sarmadı.ama ben üzüldüm dostlarım. :( :( :( :( :( :( :(

3. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Şimdi okudum, bu konu daha evvel gündeme gelmedi mi? Eğer tişört yaptıracaksak ben varım. Hatta 2 tane yaptırırım yedeğim de olsun :). Dizaynını eli kalem tutan birine yaptıralım, güzel birşeyler çıkartsın, şekil bir tişörtümüz olur.

4. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    Hadi Admin Abiler , evet neden olmasın ki?

*** BFTR tişörtü giyelim spor salonlarımızda , sahilde,kumsalda,plajda dolaşalım... Hadi site sahipleri abiler , bu olabilir di mi? , uygun di mi ? ....

5. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    şimdi kararlastırısak

1..bu işi üstlenen kişi ye tişört almak isteyenler belirlenen tarihler arasında posta dekontunu yatırdıktan sonra arkasına adını soyadını ve açık adresini yazıcak .ve üstlenen kişinin bize verecegi adrese yollıycaz.yalnız formun yöneticisi olsa daha iyi olur bence bu işi yapacak kişi .mesela tişört parasını yatırırız .oda ödemeli olarak kargoyla bize yollar para yı herkes kendi öder tişört eline gecince benim fikrim böyle dahada güzellestirilebilir hadiya genclik kimsenin sesi cıkmıyor.nası güvenecegiz diye düsünüyorsanız.ben bu sitedeki herkesi gercekten bi arkadas olarak görüyorum.ben eskişehirliyim.sunuda söyliyim ki bu işte hiç bir cıkarım yoktur.ben sadece hepimizin ortak kullanacagı kucuk bi sevgi parcası.ayrı memeleketlerde olsakta bizi birbirimize baglayan bi nişan yüzügü gibi olacak bu tişört anlayın yaw artık

6. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    bence mükemmel bir fikir arkadaşım..Kesinlikle olmalı bu.Modlar kesinlikle ayarlar bunu diyorum ben...Ve ayarlamalı da bu t-shirt'ü giydiğimizde reklam mükemmel olacak görenler kesinlikle girecek birkere bile olsa...

7. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    bencede sonuna kadar uyar

8. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    beyler yöneticilerden hiç ses cıkmıyor.bu işin altına girmek istemiyorlarsa acık söylesinler.beyler hazirana kadar ömrümüz olursa ve sayıda 100 e yakın olursa bu işi ben üstlenecem su sınıfımı geciyim bi.canım sizlere feda olsun.evet demek formun yöneticilerinden ses cıkmıyor bu işi ben yapıcam ALLAHIN izniyle.
    1.olarak ben arastırcam nerde ucuza yapıyorlar
    2.para yatırılacak hesabı söyliycem sanırım 7 veya 8 milyon civarında olur
    3.hangi tarihler arasında yatırılacagını acıklıycam(eger ben yaparsam)
    4.siz bana adınızı soyadınızı ve dekontu ve ayrıca kac numara bady giydiginizi yazcaksınız ve kilonuzu
    5.hemen tişörtler basılacak 1 hafta felensürer heralde
    6.tişörtleri aldıktan sonra hemen posetliyip kargoya vercem .
    7.sonra sizle helallescem tek tek
    8.kendi tişörtümün parasını dahi kendim vercem
    9.bu işten hiç bir cıkar saglamıyacagıma söz veriyorum
    10.ALLAHIN izniyle bana güvenin
    11.sizden ricam formu takip edin haziranın basında ömrümüz olursa ve kimse ben yapıyım diye cıkmazsa .ben ü-stlenmek istiyorum dostlarım .ALLAHIN izniyle haziranın basında hesabı ve yatırılacak tarihleri kararlastırırız.simdilik bizler sadece forma isim yazalım bakalım kac kişi oluyoruz .
    ben fırat ben 2 tane yaptırıcam eskişehirden
    hoscakalın

9. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    firat bu isi izin almadan yapamazsin.yönetim olarak bu konunun farkindayiz ve geregini yapicaz.

10. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    ha söyle ya tamam abisi ben sizden ses cıkmayınca fikrimi sundundum. tamam yönetime saygım sonsuzdur

11. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Sağol Saydam, bu konuda gereğin yapılmasını arz ediyoruz.

12. xxdiablo

xxdiablo Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    iyi olur bende varım bu işe güzel farklı bir şey olur sevdiğimiz bir sporun ve zaman harcadığımız şu ortak platformun t-shırt'ünü üzerimizde taşımak iyi olur gerçekten özellikle denizde :)

13. XooRSLuG

XooRSLuG Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    makine muhendisi
    Yer:
    new york
    cok güzel olabilir ilgililere duyurulur :)

14. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Arkadaşlar müthiş bir olay gerçekten böyle bir konunun daha önce açılmaması çok ilginç bence çok geç kalınmış bir davranış ve yöneticilerden sadece saydamın msj yazması çok ilginç diğerlerindende fikirlerini bekliyoruz.

15. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Dağıtımı zor olur diyorsanız, ******.com,hepsiburada.com falan gibi bir site ile anlaşalım. Öyle bir sitenin online alış-veriş sistemiyle alalım.

16. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bizler bunu aramizda daha evvel konusmustuk.

Önemli olan

- Tshirtin kalitesi

- Basknini nasil olacagi ( Kendi logomuz olmali )

- Tshirtin Modeli.

Benim aklimdan bunlar geliyor.

Herkezin zevki ve sevdigi vardir, herkez herseyi sevmez onun icin yaptirmadan önce örnekler sunmaliyiz. Bununla ilgili arastirmalar yapacagiz. Bazi resimleri kaliteli bir bicimde bastirmak kolay degil. Yikanir ve Bozulur. Arastirmadan Acele edersek hem kalite iyi olmaz hem Baski iyi olmaz hemde Belki cogunluk begenmez. Tshirt yaptirmak zor degil yoksa.

Fikirleriniz ?

/Saygilar

17. f85tr

f85tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende alırım bu t-shirt olayı olursa... yaz gelmeden bu organizasyonu hallederseniz cok guzel olur : )

saygılar...

t-shirtlerimizde kendi rumuzlarımız olabilir mi? :) hatta mumkunse ben avatarımın koyulmasını bile isterim :)

18. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    dostlarım hiç canınızı sıkmayın yonetim üstlenmezse ben yapıcam diyorum evet niye yonetimin sesi çıkmıyor hadi ya hepimiz birlesmeliyizki güzellikler ortaya cıksın bu bi kac kişinin istegiyle olmaz

19. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Despo yazmış işte, bu logoyu belirlemek lazım, kumaşta ve temel renklerde karar kılmak lazım.
    Yoksa, bende giderim t-shirtcüye, aslanım, onune www.bodyforumtr.com yaz, arkasina karasan yazi ver derim, aha kendi kendime t-shirt.
    ama ortak bir proje icin, daha güzel ve profesyonel birşey olması lazım, diye düşünüyorum ben ve anladığım kadarıyla yönetimdeki arkadaşlar.

20. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bence en mantıklı yol, çizimine güvenen arkadaşların dizayn yapması ve sonuçta 4-5 dizaynın ortaya çıkması. Bu 4-5 dizayn arasında da oylama yaparız en güzelini seçeriz.
    Belki bir supplement şirketi bize sponsor da olabilir, sponsorun ismi de yazılabilir, böylece ucuza/bedavaya getirme fırsatı olur. Ondan sonra da yaptırabileceğimiz en kaliteli tişörtleri yaptırırız.

Sayfayı Paylaş