Forum Hakkında Düşünceleriniz

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve Despo tarafından 5 Nisan 2005 başlatılmıştır.

Forum nasil su anda ?

1. Iyi degil, eksik olan cok sey var

70,8%
  2. Iyi böyle kalsin

29,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 51 üye.
  1. turgutlu

turgutlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mesajları editleme olsa çok daha güzel olacak

2. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    bu aralar troll sayısında ufak bir artış oldu sanki, dikkat edilirse forum yararına olur diye düşünüyorum.

themertyildiz bunu beğendi.
  3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul

Mesajı yazdıktan sonra bir kac dakikalık edit sansınız var. Surekli edit hakkı veremeyiz zira forumda paylasım yapıp daha sonra bir seylere kızan uyeler tum mesajlarını silebilme ihtimali var, o halde o mesajlarla ilgili yazılan paylasımlar da havada kalıyor.

Kısaca surekli edit hakkı hic bir zaman verilmeyecektir.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:46 ----------

İsim verin hemen bannlayalım...

Prometheus676 ve Despo bunu beğendi.
  4. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    kadınlara hitap eden pek bir şey yok forumda. ancak bir şey danışmak için giriyorsun. 20 mesajı zor attım. giyim, imaj, görsel paylaşım gibi bölümler açılsa ya. bunlarda forumun amacıyla kel alaka değil hem.

Son düzenleme: 13 Şubat 2012
    themertyildiz, Rambo16, GencGrafiker ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Lady I.J.Y., forumumuzun bayanlar bölümü ne yazık ki ülkemizde spor salonuna giden bayan nüfusunun azlığından dolayı fazla dolu değil. Ayrıca giyim vb. konularda Konu dışı başlığı altında bulunmakta ama ne yazık ki pek bayanlaa hitap edeceğini zannetmiyorum. Bayanlar bölümüne kendiniz eksik gördüğünüz konuları açabilirsiniz. Zamanla o konularda dolacaktır.

Rambo16 bunu beğendi.
  6. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    evet öyle yapayım belki ilgilenen olur, teşekkürler:)

7. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    gülümsemeler artırılsa tam süper olur site, duygular tam ifade edilemiyor:D:D:D bu yeşil sırıtığı da gözüm tutmadı:D biraz daha ağlama ikonu olasaydı keşke.:D

bu arada spor yapan herkese acayip yardımcı olan bir kitle var burda, üstteki yorumumu geri alıyorum=)

Son düzenleme: 20 Şubat 2012
    sultanmehmed bunu beğendi.
  8. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    spora gönül veren insanlara her zaman forumumuzda yardımcı olmak görevimimiz...

Ağlayan surat için ise , body ci ağlamaz ondan ağlayan smiley yok dermişim :) :)

Rambo16 ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    aklıma terminatör 2 filmindeki arnoldun lafını getirdin şimdi insanların neden ağladıklarını anlayabiliyorum ama bu benim asla yapamayacağım bir şey diyordu :)

sultanmehmed bunu beğendi.
  10. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    forum çok iyi, bir çok konuda bilgi aldığım konular ve eğlendiğim konu dışı gibi bölümler var ancak son güncellenen kural olmamış. elbette beğenmiyorsan girmezsin durumu söz konusudur ancak yorumumu yapayım en azından.

9.2. Irkçı, politik, dini baskı içeren ve cinsel tercihleri içeren konular açmak, mesajlar yazmak yasaktır.

ilk üç tamam da cinsel tercihleri içeren başlıklar açmayı yasaklamak olmamış. burada üyelerin cinsel içerikli mesaj ve konuları dolu ancak konu eşcinsellik olunca yasak. hani cinsel içerikli mesaj ve konu yasak olsa eşcinsellikte olsun ancak bu türlüsü çirkin bir tavır. azınlıklara saygı duyulmamada ısrar edilmesini anlamıyorum bu ülkede. en azından internette biraz daha özgürlükçülük olur sanırsın ama nerde... eşcinsel içerikli başlıkların açılmasının yasak olması, zenci olanlar foruma üye olamaz demekle hemen hemen aynı. ve ''ırkçı mesaj yazmak yasaktır'' kuralının yanında acayip ironik durmuş.

Son düzenleme: 3 Ağustos 2012
  11. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Lady.V.Vivien,

Görüşünüzü içtenlikle beyan etmeniz takdire şayan.

Ancak "forum cinsel içerikli mesaj ve konularla dolu" demişsiniz.

Lütfen bununla ilgili link verebilir misiniz?

Cinsel tercihleri içeren başlıklar sen heteroseksüel misin, biseksüel misin, lezbiyen misin tarzında olan ve cinsel tercihlerin yargılandığı başlıklar olabilir.

En azından benim düşüncem bu yönde.

Eşcinsellik ile ilgili başlık açıldığında nasıl mesajlar yazılacağını düşünürsen olayın salt eşcinsellik değil de farklı boyutlara (özellikle dinsel açıdan) gidebileceğini kolaylıkla kestirebilirsin.

Bu nedenle de ben son güncellemeyi son derece yerinde buluyorum.

diez ve Rambo16 bunu beğendi.
  12. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul

cinsel içerikli mesaj ve konularla dolu derken bu forumda cinsellikten başka şey konuşulmuyor anlamında yazmadım ''mastürbasyon'', ''ereksiyon olma'' ile ilgili başlıklar konu dışı dertleşme bölümlerinde var. yani forumda cinsellik konuşuluyor anlamında yazdım. cinsellik konuşabiliyorsa eşcinsellik neden konuşulamıyor?
    kural; ''eşcinselliğe hakaret niteliğinde başlıklar açılamaz'' değil ''eşcinsellikle ilgili başlık açılamaz''. yani eşcinselsen de forumda gizleyeceksin mantığı var.
    eşcinselliğin yargılanması din, ırk ayrımı gibi bir şey ve bu mesajların silinmesi gerek, ancak eğer o tip mesajlar geliyor diye eşcinsellikle ilgili konu ve mesajları forumda yasaklıyorsan yanlış yapmışsındır.
    gerektiği zaman off topic mesajlar siliniyorsa bu mesajlar da silinebilir. bunun dışında fitness yapan bir sürü eşcinsel var bu foruma girdiklerinde kuralları okurken bunu görseler bu foruma üye olurlar mı? ayıptır bu sadece.

13. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Sevgili Lady.V.Vivien,

"Irkçı, politik, dini baskı içeren ve cinsel tercihleri içeren konular açmak" bu konuların tümü açıldığı takdirde forumda moderatörler "banned" butonunu biraz fazla kullanmak zorunda kalıyor, aslında zaten polemik yaratan kişilerin ban alması forumun selameti açısından her ne kadar iyi olsa da sonuçta bazı düşüncelerin kişiye özel olması gerektiğini ve bazı şeyleri daha kabullenemiyecek düzeyde olduğumuz gerçeğini gözler önüne seriyor. Forumda sürekli bir tartışma ve kavga ortamının olmasını hiç birimiz istemeyiz.

Sorunuza cevap vermek gerekirse, forumda cinsel konuların tartışılması, sporun cinsellikle, hormon seviyeleriyle doğrudan ilgili olmasından dolayı ve gençlerimizin, bazende askerliğini yapmış kişilerin dahi cinsel konularda bilgilerinin kulaktan dolma şeylerden ibaret olmasından dolayı bu konuların tartışılması çok normal ve gereklidir.

Eşcinsellikle ilgili neden başlık açılamayacığana gelirsek, eşcinsellikle ilgili her açılan başlıkta konu dönüp dolaşıp dine gelir, daha sonrasında "Sen şöyle yanacaksın, sen böyle haşlanacaksın." gibi tehditkar ifadelerin ardından iş hakaretleşmeye gider. Daha sonrasında zaten kutsal değerleri aşşağılayan mı ararsınız, şahsa hakaret eden mi ararsınız hepsi vardır ve emin olun ki hakaret içeren mesajları, dini baskı kuran mesajları sile sile bir de bakmışsınızki sadece konuyu açan kişinin mesajı kalmış. Yani mesajları silmekte çözüm değil, insanların kafası değişmedikçe istediğiniz kadar mesaj silerek yapay bir hakaret içermeyen ortamda oluştursanız gerçekten istenen ortam elde edilemez. Mesela bana da eşcinsellik hep mide bulandırıcı gelmiştir, ama kişiyi psikiyatrist değiştiremiyorsa "cinsel seçimdir." diyorsa ben kim oluyorum? Bunu insanlara anlatmak gerçekten zor. Önce kişilerin düşünce sistemi değişmeli ve bunu değiştirmek inanın atomu parçalamaktan bile zor.

Saygılarımla...

diez bunu beğendi.
  14. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    sürekli hakaretlerin döndüğü bir çok başlık vardı. başlık 2 sayfa ve en az 10-11 mesaj polemik veya hakaret içerikli mesela. mesajlar siliniyor, konu da kilitlenmiyor. ancak bir eşcinsel başlığı açılsın biri ''yanacaksın'' yazdı mı tamam konu amacından saptı, kilitle. sonra da forum üyeleri daha alışmadı diye eşcinsellikle ilgili başlıkları yasakla. muhterem forum üyelerinin alışmasını beklesin eşcinseller o zaman.
    ha ayrıca; bu konuyla ilgili bir-iki başlığa denk geldiğimde adamakıllı yorumlar da vardı. ancak konu eşcinsellik oldu mu başlık kilitlemek için bahane aranıyor gibi.
    ve dediğim gibi eşcinsel erkekler özellikle fitnessla ilgilidir genelde ve bu forumda bu konuda en büyük türkçe forum. o yüzden böyle bir yasak olmamalıydı.

15. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    vücut geliştirme sitesinde mastürbasyon konusu konuşulabilir çünkü antremanlara etkisi vücuda etkisi ne olur diye merak ediyor gençler doğal olarak sanki öylesine konuşuluyormuş gibi yazmışsın bizler tartışmayı bilmiyoruz gerek bu forumda gerekse dışarıda birbirimize saygı ve hoşgörü gösteremiyoruz onun için önemli konular en azından burada tartışılmamalı çünkü ister istemez kalpler kırılır hakarette varan sözler olur zaten çoğu forumun seviyesi düştü hep ergenler ağır küfürler ediyor birbirine laf yetiştiriyor yani bırakın bari burası küfürsüz seviyeli kalsın illa burayıda savaş alanına çevirmeye ne gerek var

diez ve shaq bunu beğendi.
  16. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    öncelikle; forumda masturbasyon başlığının varlığının sebebi vg.ile ilgili olumsuz tarafının tartışılmasıdır.Yoksa yönetim , masturbasyon konusunda yaptığı skorları anlatmaya çalışanlara ya da bu konuda geyik muhabbeti çevirmek isteyenlere müsade etmemektedir.

bu ve bunun gibi diğer başlıklarda geyiğe izin verilmemektedir.Ayrıca masturbasyon ya da ereksiyon herhangi bir cinsel tercih belirtmez.Eşcinsel erkekler de bahsedilen eylemleri yapabilirler.Harem ağaları ile karıştırmamak lazım..

Forum kurallarında eşcinseller üye olamaz yazmamaktadır bilakis yönetim olarak forumun herhangi bir cinse, ırka, dine, cinsel tercihe ait olmadığını sürekli vurgulamaktayız..Foruma üye olmak farklıdır forumda size özel seçimleri (cinsel, dinsel vb) başlık haline getirip foruma malzeme yapmak farklıdır.

Burda istenen odağın vücut geliştirme ve fitness olmasıdır..Odağın kaymaması adına elimizden geleni zor olsa da yapmaya devam edeceğiz..

Fitness&Model, demir00, sultanmehmed ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  17. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    şu anda bence forum çok kaliteli
    özellikle teknik altyapısı bi çok forumdan üstün
    hatta benim üye olduğum en iyi forum
    ben teknoloji, borsa ekonomi mühendislik, tesisat, makina vbgibi bi çok forumda üyeyim
    ama hiçbiri bukadar güçlü bir site değil
    tabiki değişiklikler yapılabilir ancak şu anda bile bence çok iyi
    emeği geçenlere teşekkürler

diez bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş