Fiziğimi beğenmiyorum

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve Şevvallll tarafından 5 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Şevvallll

Şevvallll Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba herkese öncelikle. Uzun zamandır fiziğimi beğenmediğimi fark ettim. Son iki senedir stresten çok kilo kaybettim. Herhangi bir kilo problemim yok öncelikle. Yağlanma vs. Öncelikle zayıfım. Ama baktığım zaman ne bir kıvrım vs göremiyorum. Önceden çok hızlı kilo alır verirdim şimdi ne yersem yiyeyim kilomu koruyorum. Açıkcası amacım kas oranımı arttırmak ve biraz kıvrımlarımı öne çıkarmak istiyorum. Her gören ne kadar zayıfsın vs diyip sinirimi bozuyor. Elimde olmayan sebeplerden dolayı stresten çok kilo verdim. Nasıl kilo alacağımı da bilmiyorum. Açıksası kilomuda eşit almak istiyorum. Bilmiyorum aynaya falan bakasım gelmiyor genelde. Kendimi aşırı derecede yıpranmış ve çökmüş hissediyorum.

2. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Öncelikli olarak "Kendimi aşırı derecede yıpranmış ve çökmüş hissediyorum" kısmından başlamak isterim. Hangi yola başvurursan başvur kendini iyi, huzurlu ve dinamik hissetmen gerekiyor. O yüzden bir yola giriş yaparken kendini önceden hazırla.
    Sonra; "Her gören ne kadar zayıfsın vs diyip sinirimi bozuyor. " kimseyi memnun edemezsin :) sen güzel bir vücut ortaya çıkarsan bile sana sanki şurası olmamış gibi derler. O yüzden bu konuda başkalarından ziyade kendi iç sesine kulak ver.
    Kilo almak için ise yediklerine ciddi anlamda dikkat etmen gerekiyor. Öğün atlamamalısın. Ben şimdi yemesem de olur demek yerine, yemem gerekiyor diyebilmelisin.

3. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Kilo almak icin yaktığınızdan fazla kalori almalısınız, bunu sporla da desteklerseniz istediğiniz görüntüye kavuşursunuz.

4. Şevvallll

Şevvallll Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Psikolojik olarak son birkaç senedir ruhen çökmüş hissediyorum. Olaylar hep üst üste geldi. Son zamanlarda tabii stresten çok fazla kiloda verdim. Bu bedenime de yansıdı. Stresten sivilceler çıkmaya başladı. Artık kimse bir şey söylemiyor zaten. Zaten kendi isteğimle bir kilo verme durumum olmadı. Annemin kanser olduğunu öğrendikten sonra çok ağır stres yaşadım farkında olmadan kilo vermişim. Şu an 5 kilo aldım. Eskisi kadar kimse bir şey demiyor zaten. Dese de kimseyi ilgilendirmez. Yemek yemeyi eskiden çok severdim. Artık canım hiçbir şey istemiyor. Yemek yemem gerektiğini bende biliyorum. Ama iştahım tamamen azalmış gibi. Yine de kendimi zorlamaya çalışacağım.

Constance bunu beğendi.
  5. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Geçmiş olsun, illa ki böyle süreçler yaşanır ki, bunu da bir tek yaşayan insanlar bilir. Dert çekmeyen ne bilsin dert çekenin halinden derler. İleriye yönelik planlarından dolayı ise hadi inşAllah diyelim.

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Bununla ilgili intagram fitness modelleri dünyasında çok fazla before after vardır ve sağlam ağırlık çalışarak özellikle bacak çalışarak güzel kıvrımlara ulaşabilmişler..
    İlk başlarda bacak çalışmak yıldıracaktır ama bu işte vazgeçmeyenler kazanır ve emin olun süreklilik konusunda ısrarcı olursanız değişmeme ihtimaliniz yok..
    Kadın erkek aynı antrenmanı mı yapar sorusu kafanızda belirirse cevabı evet..
    Kas yapmanın farklı yolları yok..herkes aynı trene biniyor yani aynı yöntemleri uyguluyor..sadece inilen duraklar değişiyor..
    Ama kafanızda kas çalışınca o steroid manyağı erkekleşmiş kadınları hayal etmeyin biliyorum birçok kadın onlara benzemekten korkuyor ama doğal yollarla zaten o seviyelere ulaşamayacaksınız.. :)

Bu bilgiler ışığında forumun tümünde beslenme, antrenman ve supplement bölümlerindeki başlıkları inceledikçe aydınlanacaksınız..

Kafanıza takılanları forumda bulamazsanız başlık açarak ya da burada sorarsınız..

Constance bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş