Fitness'dan Body buildinge GEÇMEMEK için ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ReveR tarafından 25 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar fittness dan body buildinge geçmemek için ne yapmalıyız yani ronnie coleman tarzı olmamak için ama formumuzu korumak için ne yapmalıyız ? ağırlık daima sabit bir şekildemi çalışmalıyız yani az ağırlıkla ?

2. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Fitness GENELlilke az ağırlık çok tekrar çalışılır.. Fakat kaslar bazen bu olaya karşılıkda büyüyerek yanıt verebilir.. Fakat bu sistemdeki büyüme az tekrar çok ağırlık sistemindeki kadar olmaz.. Uzun lafın kısası şu anda tanın(mış) isimlerden fitnessçı olarak sana söyleyebileceğim biri varsa oda Meter Mevsimler'dir mümkün olduğunca çok çeşitli haraketler ve çok tekrarlarla çalışır..Sonuç olarak yağsız bir vücut ve orta hacimde kaslar.. Fittnessçılarda yanılmıyorsam üst sınır boy küsüratının 5 fazlası kadar kiloda olmak mesela sen 1.80 isen max 85 kilo olabilirsin..

nizzmo45 bunu beğendi.
  3. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Rambo = meter mevsimler ?

4. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    meteri salla ya medyanın kuklası olmuş o adam :D yalnız fitness düzeyinde kalmak istesen bile şu anki form durumunu bilmiyorum ama bir süre bb yapıyormuş gibi çalışman gerek sonuçta çok azımız %6 yağ oranındayız bu yüzden kas yüzdeni artırmak için ağır çalışman lazım...

5. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    Merak etme özellikle uğraşmadığın sürece Ronnie Coleman tarzı olamazsın hatta uğraşsan bile pek kolay kolay Coleman tarzı olabileceğini düşünmüyorum.. Tek yapman gereken ne kadar kasın sana yettiğini bilmek ve orada kas kazanımını durdurmak. Yoksa bunun şu kadarı fitnessçı bu kadarı vücut geliştirmeci diye bir ayrımı kesin çizgilerle çizilmiş değil

6. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Adam benim yazdığım soruyu kendi sayfasında göstermiş ReveR sordu diyede belirtmiş rambo yazmış sonunada rambo16 meter galiba

7. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Yok bence istediğini yap yine ronnie gibi olamassın.:)Çünkü tarihte hiç Mr olimpia 1. si Türk yok.

İstersen 1 yıl düzenli body yap yine vücudun fitness çı formunda olur onun için panik yapmaya gerek yok.

8. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Rever..eğer şuanki vücudun sana yeterli ise..şu anda yağtığın şekilde devam et..herhangi bir değişiklik yapma herhangi bir suplemet kullanma..ama sporunuda aksatmamaya özen göster...istediğin vücutta kalacaksındır..

kiloları arttırmadığın sürece sorun olmaz...

saygılar...

ReveR bunu beğendi.
  9. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    tabi olamıcam ronnie gibi ben sadece bilgi edinmek amaçlı sordum teşekkürler herkeze

Sayfayı Paylaş