Fitness salonuna yeni başladım.Sizce doğru mu yapıyorum?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve wooxyme2626 tarafından 28 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. wooxyme2626

wooxyme2626 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar.Yaşım nisanda 18 olucak.
    Boy: 1.85
    Kol: 33 cm
    Omuz:111 cm
    Göğüs:88
    Bel:80
    Kilo:71
    Hocanın yaptığı ölçümlere göre ölçülerim bu şekilde.Salona başlamadan daha önce evde 5 kg dumbell ve barfiks çubuğu ile 7-8 ay kadar amatörce çalışmıştım.
    Salonda ki hocam(2. Kademe) herhangi bir program yapmadı yada gittiğim günler bölgesel olarak çalışma yapmıyoruz.10 dakka koşu,göğüs,kol,sırt,kanat ve bacak aletlerini yapıyorum.Dinlenme aralığı 20-25 saniye. Hepsini 10x3 kere yapıyorum.Daha sonra 30x4 ellerimi omuzuma koyduğum bir mekik aletini ve alt karın hareketlerini yapıp bitiriyorum.Yaptığım hareketlerin isimlerini bilmediğim için ayrıntılı yazamadım.
    Forumda ki konuları incelediğim zaman çalışan arkadaşların bölgesel olarak çalıştıklarını gördüm.Hocamdan bölgesel bir program yapmasını mı istemeliyim yoksa bu şekilde devam mı etmeliyim.Hareketleri yaparken kaslarımın çalıştığını hissediyorum ama çok fazla yorulmuyorum.pazartesi salı perşembe cuma cumartesi günleri gidiyorum.
    Beslenme düzenim şu şekildedir;
    Sabahları yulaf ezmesi+nesquik 2 yumurta
    Öğlen tavuk şinitsel ( okuldayım)
    Saat 4:ton balığı meyve yada kuruyemiş
    Spordan sonra pirinç lapası ve domates biber ile kavrulmuş yağsız tavuk göğüsü
    Akşam yemeği:Genel de et ağırlıklı yada makarna yiyorum.
    Şuan aklıma gelen bunlar forumda yeniyim eğer hatalı bir davranınışım olduysa kusura bakmayın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme: 28 Şubat 2016
  2. wooxyme2626

wooxyme2626 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Birde haftada da 5 gün normal mi

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link : https://www.bodyforumtr.com/threads/hangisi-daha-İyi-İşte-cevap-bro-split-vs-full-body.121091/

Arama Kelimeleri : Full Body vs Bro Split

Yukarıdaki arama kelimelerini arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş