fazla yürüyorum kararsız kaldım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve igormami tarafından 9 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    herkese merhaba. bu aralar bir yerde çalışıyorum. işe giderken metrobüse vesait olmadığından ve sabah yürüyüşlerini sevdiğimden metrobüse 20-25 dakika orta tempoda yürüyorum. metrobüsten indikten sonra 15-20 dakika orta tempoda yürüyorum hem sabah yürüyüşü metrobüs sonrası rahatlama hem de vesait yok. sonra aynı şekilde akşam iş çıkışında yapıyorum. metrobüsten eve vesait yok. sonrasında yorgun hissediyorum ama ağırlık antrenmanını yapabilecek şekilde oluyorum ama canım hiç kardiyo istemiyor. salondaki hoca da 40 dakika kardiyo diyor. neymiş en az bir saatmiş ama işte torpil yapıyormuş. yahu benim bildiğim 20 dakika hiit yeterli. kardiyo yapacam diye spora gitmek istemiyorum ama ağırlık kaldırmaya aşığım. yani ne bileyim. ne yapacam bilmiyorum. bu arada 800 gram fitnut çikolatalı fıstık ezmesi aldım harika tadı var. arada bir kaşık alıyorum.

Fc4n35 bunu beğendi.
  2. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Allah razı olsun torpil yapıyomuş ahaha ne alaka torpil.Vücudunuzu bilmiyorum ama günde 40 dakka bence sizi bezdirir.Antreman sonrası 20 dakika yeterlidir kanımca.

Fc4n35 bunu beğendi.
  3. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    gerçekten beziyorum. zaten 25+20+20+25 şeklinde belirli zamanlarda yürüyorum gün içerisinde. yani yukarıda anlattığım şekilde. ayak ön bileklerim ağrıyor fazla kardiyo yapınca. ne yapacam bilmiyorum.

4. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Günlük o kadar yürüyüş yapıyorsan fazlası ile yeter. Kardiyo illa salonda ki saçma makineler ile olmuyor. Ezbere konuşuyorlar boşver.

Fc4n35 bunu beğendi.
  5. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Hocaya günde ne kadar yürüdüğünüzü söylebilirsiniz.Ben günde 20 dakika kardiyo ile gayet başarılı yağ yaktım.

6. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Hoca 1 saat koşturarak kendini garantiye almak istiyor anlasılan. 1 saat aralıksız kardio ile herkes zayıflar ama allaha emanet gider vücut :)

Fc4n35 bunu beğendi.
  7. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    evet vesait yetersizliği olduğundan ve sabah yürüyüşünü sevdiğimden evden biraz erken çıkıyorum çok güzel oluyor. teşekkür ederim.
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Nisan 2019 ---
    anladım teşekkürler.
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Nisan 2019 ---
    teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş