Fazla kilolar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve adalı tarafından 1 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. adalı

adalı Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar öncelikle merhabalar epeydir uzaktım spor ve forumdan 23 yaşındayım 1.88 boy 111 kiloyum fazla kilolarım canıma tak etti düzenli olarak spora ve diyete başlamaya karar verdim.
    Sabah kahvaltısı : bir kase nestle nesfit
    Öğle yemeği bir tabak yağsız tavuk eti 225 gr falan aşşağı yukarı
    Akşam: salata yada diyet bisküvi
    şuan evdeki dambıllarla çalışmaktayım öğrenci olduğum için ayın onunda spor salonuna yazılabilicem malesef görüş ve önerilerinizi bekliyorum her türlü eleştiriye açığım şimdiden teşekkürler :)

2. FK27

FK27 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    TCDD
    ''forumda bu konu ile ilgili detaylıca bilgi var. okumanızı tavsiye ederim..'' bu tip yazıları gördüğümden dolayı forumda bir tane dahi konu açmadım.. ilk önce okudum , okudum.. bilmediğimi forumu kirletmemek için özelden benden daha bilgili olduğunu düşündüğüm kişilere sordum..bunları her türlü eleştiriye açığım dediğiniz için yazıyorum...
    Kimse kimsenin özel hocası olmadığı için program beslenme vs. yazmaz. Okuyup kendin öğreneceksin. Benim araştırdıklarım ve okuduğum kadarıyla beslenme bu sporun bel kemiği ve %50-60'lık bir dilimini oluşturuyor. Geri kalan dilimleri ise %30 spor ve %20 dinlenme oluşturuyor. Bu demek oluyor ki beslenme konusunu halledersek yaptığımız sporun yarısını halletmiş oluyoruz..
    Sana tavsiyem ilk beslenme konusundaki konuları oku. Başarılar.

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş