Evde spor yapmak için ağırlık bulma noktaları?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Logannn tarafından 19 Mart 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Logannn

Logannn Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    53
    Corona yüzünden evde spor yapmak zorunda kalan ve malzeme arayanlar olarak bu konu başlığında fikir alışverişi yapabiliriz diye düşündüm.
    İnternetten baktım ama şikayet almışlar, kargo süresi uzun riske etmek istemedim. Decathlonda ise çok pahalı. İzmirde uygun fiyata dumbbell temin edebileceğim herhangi bir yer var mıdır?

2. deniz13mtal

deniz13mtal Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Anesteziyolojist
    Ben şahsen eskiden kalan ağırlık seti ile idare etmeye çalışıyorum ancak yeterli olmuyor. Kendime iki adet büyük kova buldum içlerine kum doldurdum. Bir adette yaklaşık 150cm inşaat demiri buldum şimdilik bunlarla idare ediyorum. İnternetten almaya kalksak belkide bir hafta üzerine ancak gelir

3. MrDiyar

MrDiyar Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    DIYAROV ALMAZ
    2 tane 5litre su şişesi yeterli olur sanırım ben boksla uğraşırken bunlarla çalışmıştım bicepslerim 26cmden 32cm ye kadar ilerlemişti tabi vücut ağırlığınla da bir kaç hareket eklersen kütleni koruyabilirsin.Dumbell bulmak şimdilik uğraştırıcı olabilir ayrıca geçici bir durum için masrafa girmek iyi değil gibi.

4. kirliiiii

kirliiiii Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    65 kilo demir disk , ayarlanabilir dambıl ve bar aldım letgo dan. Letgo da ikinci el herşey var

Sayfayı Paylaş