Evde bu iş olur mu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve erkannn1 tarafından 23 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. erkannn1

erkannn1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar ben erkan
    yaş;19
    boy;1.75
    kilo;70

bazı nedenlerden dolayı spor salonuna gitmeyi bıraktım (zaten başlayalıda fazla değil 1 ay olmuştu)her neyse
    evde bol bol vaktim bulunmakta
    5kg dumbel ve kırma yayı mevcut.

vücud çok düzensiz kemiklerden dolayı iri yarı aynı zamanda zayıf ama epeyde yağlı bir vücut kas dokusu diyorsan hiç yok,bunuda zamanında düzensiz ve aşırı beslenmeme borçluyum.

gelelim en kötü ve berbat hissettiğim duruma göğüs kısmı olduğu gibi yağ okadar yumuşak ki elle tutulabilir eğildiğimdede sarkıyor.
    göğüs kısmını evde hangi hareketlerle çalışarak sıkılaştırabilirim.aynı zamanda karın bölgemde aynı durumda yağlı kas var ama altta .
    salondaki hocam bana koşmayı yasakladı olan kas dokularınıda eritirsin dedi kendini şişirmelisin dedi bunuda bol bol protein alarak yapabilirsin dedi.Tekrarında makarna pilav et süt meyve sebze devam ediyor.Unlu,Şeker,yağlı gıdalardan uzak duruyor.Verdiği yiyecek tavsiyesine uymaya devam ediyorum.

görünümüm be şekilde;
    http://i.hizliresim.com/3RQEjj.jpg

sizden ricam olucak evde pratik ve göğüs ağırlıklı çalışabileceğim hareketler mevcut mu *
    tavsiye almak istedim yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

2. serdararbas

serdararbas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Sayfayı Paylaş