Enerjim yok. Canım hiç bir şey yapmak istemiyor. Ne yapmalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve pertcoin tarafından 27 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. pertcoin

pertcoin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar daha önce şöyle 2-3 yıl öncesine kadar enerjim bitmezdi yerimde durmazdım sürekli bi şeylerle uğraşırdım sporumada giderdim ve zorlanmazdım. Özellikle son zamanlarda sürekli bir yorgunluk bitkinlik var üzerimde. İçimden bir şey yapmak gelmiyor. Kendimi bitkin hissediyorum.

Bununla alakalı kan değerlerimi ölçtürdüm herhangi bir olumsuzluk yoktu vitamin değerlerim falan normal. Sizce ne yapmalıyım takviye gıda ya da vitamin hapları bu konuda bana yardımcı olur mu? Eğer kendimi iyi hissedebilirsem sporada dönerim ancak şu an yapamıyorum çünkü gücüm yok ne beslenebiliyorum ne çalışabiliyorum.

Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

2. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Motivasyon cok onemli bir amacin olmali spor icin bunlar tamamen psikolojik etmenler birde eksik mineral alimi etkiliyebiliyor. Mesela tuz (sodyum) yeterince alip almadigindan emin ol bence

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. pertcoin

pertcoin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Tuzu fazla bile tüketiyorum. Ama diğer mineraller konusunda sıkıntılarım olabilir sanırım. En önemliside psikolojim iyi değil galiba bunu kabullenmek istemiyorum ama galiba öyle. . Teşekkür ederim yorum için

4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    tuzu fazla bile tüketiyorsan ödem oluşmuş olabilir. naneli limonlu yeşil çay içebilirsin. onun dışında hiç bir amacın yoksa, mesela bir yerde çalışmıyorsan bunlar seni yıpratabilir depresyona sokabilir. ben sana bir psikiyatrik destek öneriyorum. çok basit bir şeyse zaten ilaç kullanmana bile gerek kalmaz.

5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Psikolojik olarak kötü olduğunuz zamanlarda benzer şeyler etki gösterebiliyor.

6. Anıl Özmerdivenli

Anıl Özmerdivenli Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Şarki dinle. Spora gidince yapacaklarını aklına getir ve kendini gazlamaya çalış. Sallıyorum 15 kiloyla curl yapıyorsan 17.5 yapcam bugün de ve kendini motive et. Benim de senin durumunda olduğum günler oluyor. Bunlar harici ben bir de kahve içiyorum. Ama normal değil 200 ml suya 8 tatlı kaşığı kahve atıyorum yerimde duramıyorum sonra. Ama kahveye alışkanlığın yoksa yapma bazılarında çarpıntı yapiyormus

Güç aşkı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş