emeğimin karşılığını hiç alamıyorum!!!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Furko2424 tarafından 10 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Furko2424

Furko2424 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    16 yaşındayım.yıllardır futbol kurslarına gittim. evde şınav mekik çekerim evde dumbellarla çalışırım.geçen sene muay thai yaptım.bu sene 3 aydır body yapıyorum ama sonuç 0 arkadaşlarıma bakıyorum.adam hiçbişey yapmıyor.kantinden canı ne isterse yiyor.spor filan hak getire adamın vücudu benden çok daha iyi.3 aydır body yapıyorum haftada 3 gün salona gidiyorum.sabah hiçbir gün yumurtam tavuğum pilavım bulgurum yulafım eksik olmaz.her türlü b.k tan şeyi yerim.sonuç ne yağlı bir kol.jinekosmati+yağlı bir gögüs yağlı bir göbek.0 kas .bildiğiniz skinny fatım.her günüm body hakkında araştırma yaparak geçiyor.youtube da cenk hoca savaş cebeci kenzo sabah akşam bunları izliyorum ne derlerse uyguluyorum sonuç yine 0 .ama adam hiçbir b.k yapmıyor.vücudu benden daha iyi.nedir bu ya? yılbaşına bile spor salonunda girdim.geldim eve yine tavuk gögüsü pilav yedim. bu kadar çektiğim çile nereye gidiyor.ben niye gelişemiyorum.hayatında bırak dumbellı şınav çekmemiş arkadaşım var.vücudu taş gibi.ben bi tarafımı yırtıyorum yıllardır hiçbirşey elde edemiyorum.millet diyor bu kadar çalışıyosun dikkat ediyosun bu ne hal diyorlar haklılar tabi.ne zaman emeklerimin karşılığını alacağım ben?

Son düzenleme: 10 Ocak 2015
  2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    iddaaya girerim fit ve güzel bir vücudun var. sen farkında değilsin

3. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53

Youngfit9 ve Mesut AK bunu beğendi.
  4. Furko2424

Furko2424 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    abi çok şükür boyum 184 ama sadece boyum var.boy 184 olunca fiziğim fit duruyor ama takii tişörtü çıkarana kadar

5. BmwBody

BmwBody Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Fotoğraf koyabilir misin cidden merak ettim vücudunu

6. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Yaşım 16 dedin genç yaşlarındasın kızlara hava atma plajda eglenme falan filan 3 aydır body yapıyom olmuyo dedin genetik olarak sanssız olabilirsin haklısında AMA ben iddaya girerim sen bu spora beslenmene ve sporuna dahada dikkat ederek 3 4 sene daha götürürsen o arkadasların hani bi bok olmuyo degısmıyon sen diyenlerin saldırısına maruz kalıcan protein tozu kullandıysan sen tozla yaptın vs vs diyicekler ki derler bende tam senin yaşında senin gibiydim yağlıydım metabolizmam yavastı bu spora basladım ısrar ettim ilk 2 sene karın kası görmedim 4. senemdeyim millet imrenmeye basladı emek ve devamlılık isteyen bi spor yoluna devam et...

Bu arada bide boyum 195 sen daha göze gelicek bi şekilde kas yaparsın...

7. Furko2424

Furko2424 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53

8. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    İnanmıyıcan ama ilk spora basladıgımda vucudum suankı vucudunla okadar benzıyormus ki şaşırdım...Omuz Çatısı genıs degıl ama kalça kemikleri dar falan...

9. Furko2424

Furko2424 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    abi haklısın ama ben şimdi kendi harçlığımla gidiyorum tavuk gögüsü yumurta vs alıyorum.sofrada herkes normal yemeğini yerken ben tavuk gögüsü pilav yiyorum.ilk 1 ay bişey demediler.şimdi ailem bile bu kadar dikkat ediyonda ne oluyor otur adam gibi yemeğini ye boşuna onlara para veriyon diyorlar.çünkü ortada bir sonuç görmüyorlar.ben 4 sene boyunca hiç sonuç görmeyerek bunu yapacak kadar sabırlı değilim ve çevremde değil

10. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Sonuc Görmek istiyosan Ciddi olarak UZUN UZUN makro hesaplamanı vs yapardım ama saat geç oldu 3 aydır bu sporu yapıyomussun sana tavsiyem savas cebeci nın BULKİNG programını kelimesi kelimesine yap sonuc illaki alıcaksın garanti veririm bukadar senede ağır çalısmanın etkisini gördüm ve o program da ona dayalı...Çevrendekilere 1 cevap ver sadece oda SANANE.Tek kelime ve çok net insanı itin gö..... sokar kim oldugunu ve haddini yerine getirir.

11. Furko2424

Furko2424 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    abi şuan low carb diyeti yapıyorum karın kasları ve gögüs yağları için 5.günüm

12. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Kardesim normalde yapma daha vüdunda kas yok alt yapı yok kas yakıcan durduk yere derdım ama başladıgın işi bitiricen yani 1 ay da bitir bence sonra hemen savas cebecinin programına basla...

13. Furko2424

Furko2424 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    savaş hocanın proğramında 230 gr tavuk 3 ögünden 690 gr tavuk yapıyor.690 gr tavukta 7-8 lira.ayda 200-250 lira sadece tavuğa nasıl verebilirim?

14. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    hormonlarına baktır. ve o programda bi öğünde 230 gr tavuk mu yeniyor ?

15. KeremPiana

KeremPiana Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    1
    Kardesim definasyonu boşver saglam bi bulka ihtiyacin var gunde 3 bin kalori yiyosan 5-6 bin yap 1 saat antrenman yapiyosan en az 2 saate cikar aman overtraning olurum falan bunlar palavra bole devam et gerekirse 10-20 dk orta seviyeli cardio ekle buyumenun tek yolu bu.

16. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kenzo,cenk hoca senin vücudunu senden daha iyi bilebilirmi?Bu sporda başkasını dinlememen gerekiyo,herkes kendinin doktorudur,sen yine araştırmalarını makalelerini yap,senin vücuduna hangisi hitap ediyosa onları uygula

17. BmwBody

BmwBody Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Vücutun abarttııgın kadar kötü degil.Jinekomasti veya aşırı yağlı bir vücutun yok.Low carb yapma kas kütleni arttir.70 kg oldugunu düşünerek söylüyorum 120-130 gr arası protein 140 gr.da.karbonhidrat al hesapla hacim alirsin başarılar

18. Youngfit9

Youngfit9 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    kardesim bende 16 yasındayım öyle cok yaglı bir vücudun yok ama diger arkadaşların dedigi gibi bulk gibi beslenmek ve olabildigince fazla süre gym de kalmak daha iyi olur senin icin bence bende bulkdan cıktım yazı beklemeden simdi definasyona giricem belki bendede az kas kütlesi oldugundan pek bisi cıkmıyıcak ama altyapı bakımından senin için en mantıklısı yemek bulk bence tabiki tecrübeli kisilerin yorumlarını da merak ediyorum

19. Furko2424

Furko2424 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşlar bugün motivasyon tavan yaptı.sınıfta bilek güreşi yaptık eskiden yenildiğim yada berabere kaldığım kişilerle resmen dalga geçti.sınıfta yenen hatta zorlayan olmadı beni :D sonra bundan aldığım gazla spor salonuna gittim ve deadlifte kaç yapabilirm diye merak ettim.taktım kemeri ve 115 kg 2 tekrar yaptım.ilk başladığımda 50 kg zor yapıyodum.salonda aynanın karşınına geçtim ve aslında iyi bir vücudumun olduğunu fotoğraflarda ise beyaz lambanın altında ve tenimde beyaz olunca kötü durduğunu farkettim ve spor salonunda foto çekildim ayna karşısında yakında atarım buraya ışığın ne kadar fark ettiğini görmüş oldum.ayriyeten bulka devam ediyorum.çalışmaya aynen devam :D

doxux bunu beğendi.
  20. Furko2424

Furko2424 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşlar spordan çıktıktan sonra vücudum çok iyi oluyor.hatta spor yaptığım gün boyunca çok iyi ama 1 gün ara verince üstteki resimler gibi oluyor.

Sayfayı Paylaş