Elveda eski dostum seni hiç özlemecem :)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Lionss tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Başlıktanda anlaşılacagı gibi bugün sigarayı bırakma kararı aldım gerçekten yıllık olarak hesaplarsak tonlarca para yatırıyorum hergün 6 tl bunu kenara koysam iyi para ediyor onu geçtim hiç bir faydası yok cigerlere dudaklara kalbe damarlara herşeye zararı var 2.5 yıldır içiyorum bugün hasta oldum gripbim sigara içtikçe başım dönmeye başladı sırtıma böyle acayip bi agrı flan giriyordu bende bırakma kararı alıdım umarım bırakırım hergün buraya kayıt edicem bırakırken neler yaşadıgımı :) sigara içen arkadaşlarada tavsiiyem en kısa zamanda bırakın belli bi gün beklmeyin aniden kesin atın çünkü bugün bırakıcam dersen bırakmazsın ama aklında olmadan içtigin sigaran son olursa bırakma şansın dahada fazla artar bıraktıktan sonra yerine doldurucak bişey aramayın arasanız onu kullanmadıgınız zaman aklınıza gelir tıpkı sabah uyandıgınızda istediginiz gibi yine sigara istersiniz tek yok bırakıp günlük hayata devam etmek saglıgımız degerli kaybetmeye göze almamalıyız :)
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Ocak 2014 ---
    An itibrari ile paketteki son sigaramıda söndürmüş bulunmaktayım gerçekten kararlıyım bidaha sigarayı hayatıma sokmacam :)

Son düzenleme: 25 Ocak 2014
    TycoLoN, Significant, WildRose ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Çok isabetli bir karar vermişsin, umarım daim olur, bu günkü gelişmeler nasıl ? :)

3. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Bugün baya baya sigara istegi oldu ama içmedi uzatılanlarıda gerisi geriye çevirdim hasta olmak ilk defa işe yaradı istesende içemeiyorsun :D

4. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bende birakmistim öbür gün babam 1 karton kacak malboro göndermiş :D dedim şunu içiyim sonra birakiyim . Içtim dün bitti. Bugün birakiyim dedim.Bugün ögrendim meğer 2 karton yollamiş :D bunuda içip birakiyim diyorum valla kararsizim üniversite sinavina hazirlaniyorum. Olumsuz etkiler dersleri diye korkuyorum. Allah kimseni başina vermesin böyle bir illeti.

Lionss bunu beğendi.
  5. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Senin işin baya zor dostum eskiden bende öyle diyordum bu paket son olacak bu paket sonra olacak yıllar geçti yinede son olacak sonunda son oldu :D

6. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
  7. Lionss

Lionss Üye