Ektomorf kilo alımı sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ümitxx tarafından 8 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Ümitxx

Ümitxx Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Kendimi bildim bileli ufak tefek şınav çekerdim son Bi kaç yıldır da düzensiz (arada sırada bırakarak) dambılla çalışıyorum. Çok fazla yemek yememe rağmen kilo alamıyorum ve bu yüzden kolumun 35-40cm olacağını düşünemiyorum. Şu an 30-32cm(pump) ama daha ne kadar büyür fikrim yok çünkü kilo alamıyorum. 171cm 57kgyim ancak görseniz günde iki ekmek yiyip her türlü şeyi yiyorum her gün belki yarım kg et yiyorum ancak sonuç yok.. IMG_20200508_232607.jpg IMG_20200119_113843.jpg

2. MrDiyar

MrDiyar Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Fizyoterapist-Öğrenci
    Spora seninle aynı boy kilo ile başladım bende herşeyi yiyordum kilo alamıyordum şuan 80kgyim kol 42.Yaklaşık 1 yıl oluyor.

3. Ümitxx

Ümitxx Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Özel bir vitamin aldın mı yoksa sadece düzenli beslenip spor yaparak mı elde ettin ve çok iyi bir gelişme tebrikler

4. MrDiyar

MrDiyar Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Fizyoterapist-Öğrenci
    Hayatım boyunca protein tozunun kutusunu bile elime almadım.Kabaca sağlıklı olan herşeyi(genelde ev yemeği) ye ve düzenli spor yap.

Ümitxx bunu beğendi.
  5. BoraKa

BoraKa Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Selam dostum pro gainer gibi bir supplement almayı düşünür müsün ? Pro gainer şart değil ama alırsan daha iyi olur. Kilo almak için onlarca çeşit bulk içeceği var onları denemeni tavsiye ederim. Mesela aynı problem bende de var normalde ben de kilo alamazdım. Bu spora kasımda başladım ( ciddi olarak ) ve Kasımdan Mayısa kadar 16 KG kas-yağ karışık bir şekilde aldım. Shakeler yaparak hem kas kazanımını arttırabilir hem de ekstra kalori alabilirsin

6. Ümitxx

Ümitxx Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    5 ay sonra gibi alabilirim şu an üniversite sınavına hazırlanıyorum önerdiğiniz marka var mı

7. BoraKa

BoraKa Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Sana banim de kullandığım hardline pro-gainer öneririm hem kompleks içeriği, yerli üretim olması, vitamin-mineral formülü ve kreatin içeriği ile vücudunu hem yağ hem de su olarak kilo almanı sağlar 3 tane 3 kglik kutu aldım bir tanesi bitti diğerini yarıladım.

Ümitxx bunu beğendi.
  8. Blacx05

Blacx05 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Gaineri nasil kullandiniz? Spor oncesi,sonrasi,yatmadan once vs. Gunde toplam kac gr ictiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

9. BoraKa

BoraKa Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Sabah alkınca kahvaltı yerine bu shakeden yaptım 400 ml proteinli süt ( 20 GR Protein ), 4-5 ölçek pro-gainer ve 1 yemek kaşığı balı mikserde karıştırdım. ( istersen içine sevdiğin meyveleri de atabilirsin ).

10. Blacx05

Blacx05 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    4-5 olcek derken toplam kac gr cunku her gainerin olcek gram farkli biliyorum ..ve hergunmu yaptin boyle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

11. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    paran yoksa gainer yerine cicibe be al bende başladığımda 178 boyunda 52 kg idim şuann 77 kg yim

12. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Gaineri bilemem ama cicibebe içindeki şeker miktarını es geçmemek lazım. Onun yerine yulaf ezmesi, lor, süt ve kuruyemişlerle shake daha sağlıklı olabilir.

ahmet377 bunu beğendi.
  13. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    haklısın, ama bu eleman zaten çok zayıf şimdilik yağlanma gibi bir derdi olacağını düşünmüyorum

Sayfayı Paylaş