Egzersiz Hakkında Bilgilendirme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Loreng tarafından 4 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Loreng

Loreng Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar px90 tarzı eğitim videoları bilen, youtube veya upload siteleri linki olan varsa atabilir mi? Daha çok px90 tarzı değilde örneğin squat nasıl yapılır ve dikkat edilmesi gerekenler, şu kası çalıştırır, bu hareketi yaparken şuna dikkat edilmeli vb. eğitim programları bilen var mı? İngilizce böyle videolar mevcut fakat türkçe bulamadım ingilizce bilmediğim içinde anlamıyorum.

50-60 Dakikalık böyle eğitim videoları bilen varsa paylaşım yaparsak yararlı olacağını düşünüyorum.

2. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    youtube ta kenzo,cenk hoca gibi kanallar var zaten yan sekmede görünür. 5-6 dakikalık. onları izleyebilirsin

3. Loreng

Loreng Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biliyorum bazı hareketlerde detaya inmişler çok güzel anlatmışlar fakat çoğunda sadece hareketin nasıl yapıldığını ve nereyi çalıştırdığını gösteriyor benim istediğim harekette en çok yapılan yanlışlar, lordozu kifozu olan kişiler için bu hareket iyidir vsvs.. detaylı anlatım demek istedim türkçe malesef bulamadım bulan varsa yardımcı olursa iyi olur

Sayfayı Paylaş